reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
MamaBoo.. jeśli tylko będę w stanie polecam się na przyszłość...:tak:

Baśka... ten strój jest bardzo fajny... ale ja nie wiem w czym się robi "roczek".... bo na szczęście taka impreza została mi oszczędzona.... były tylko zwykłe "pierwsze urodzinki"...
 
Cześć laseczki jestem pierwszy raz z wami :tak: mam nadzieję że zostane na dłużej, widze że między wami to wielka przyjaźń super. Ja mam synusia, Daruś ma prawie pięć lat teraz staramy się o następne jak narazie nie wychodzi ale mam nadzieę że już nie długo. tak w ogóle to mieszkam w Lędzinach jest ktoś z tego rejonu.
 
witam zozakoza

Ja też tu od niedawna ale myśle,że się zadomowimy:-)

aniandzięki za pocieszenie co do wieku,bo już myslałam że dinozaur ze mnie:-D

diablica2dzeki za odpowiedz nie macie dziewczyny pojecia jak ja sie ciesze jak ktoś do mnie odpisze.Na razie czuje sie tu troche obco bo jak czytam te wasze posty to Wy naprawde znacie sie jak łyse konie a mnie jest głupio się wtrącac.:zawstydzona/y:
Myśle że z czasem pójdzie lepiej.

basiu bardzo ładne to ubranko na roczek,Twój Kamilek będzie wyglądał bombowo.Ciekawa jestem,czy bedzie grzeczny,bo moja domi dała popis jak się patrzy z kościoła musiałam wychodzić:zawstydzona/y::wściekła/y:
 
zozakoza witaj :-):-):-) i standardowo pisz:-D

monia i zozakoza nie matrwcie się, za jakiś czas już nie poczujecie, żeście nowe;-):tak:

Mama Boo witaj po przerwie, teraz już będziesz z nami w kontakcie czy dalej neta brak:confused:. A do żłobka do Oskara tak od razu przyjeli??

baska ja wychodzę z założenia, że na roczek to nie trzeba być na biało.Młoda wystąpiła w czerwieni:-) Ja Ci dam najwyższy czas do pracy:baffled::angry: Mnie już dziś wszystko ściska zwłaszcza, że Patucha zostaje po raz pierwszy z moją siostrzenicą....:sorry2:


A ja dziś robiłam u siry grila....śmierdzę na odległość....:-p:rofl2:ale za to się objadłam....że teraz już zdycham z bólu żołądka:sorry2::sick:
Miłego:-)
 
Kasie....Katarzyny....Kaśki...Kasiule....KaKa (w mowie Patrycji) odezwijcie się....czekam(y)
Piszę tylko to imię, bo z tego co kojarze to Kaś mamy tu w zatrzęsienie, ciekawe czy coś napiszą:elvis:
 
zozakoza... witaj w klubie.... i nie przejmuj się "nowością"... myślę że szybko się wdrożysz hihihih:-) no i niedługo pochwalisz się nowym "paseczkiem" zwiastującym małą fasolkę :tak:

Anian... ja jestem jedną z Kasiek.... ale ja ostatnio w miarę często tu zaglądam... i nie ukrywam że liczę szczególnie na Twoją pomoc jako "belfery" bo najbardziej boję się zagadek z dokumentacją potrzebną w szkole... takie jak np.: rozkład zajęć czy PSO

Kaśka76... udanego wypoczynku... i wyluzuj trochę dziewczyno bo siwych własów się dorobisz :-)
 
monia, pierwszy raz po wakacjach, bo ja belfer jestem;-)

diablica, tu mnie zaskoczyłaś ze swoim imieniem:zawstydzona/y:jakoś nie kojarzyłam Cię jako Kaśke:-p. Ale teraz już wiem:rofl2:i apel nie był skierowany do Ciebie:sorry2:
A co będziesz potrzebowała to pisz....przeszukam swoje zasoby i CI podeślę:tak:

Zniakam do wyrak, żeby jutro nie ziewać na egzaminie:-p

PA PA:shocked2:
 
reklama
:-):-):-):-):-):-)
To ja jako pierwsza składam tu na forum życzonka dla Emilci

Bardzo wielkiego
Tortu urodzinowego
Świeczek zapalonych
Marzeń spełnionych
Prezentów bez liku

Wszystkiego naj naj od rodzinki Ewcika
 
Do góry