reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam.... DZISIAJ ZŁOTO....

Oliwka.... Twoja sarunia jest urocza.....

MamaBoo.... fajny suwaczek

Monysia.... Ty uważaj na siebie.... i trzymam kciuki

Ja ostatnio nie pisałam ale musicie mi wybaczyć... bo popostu nie miałam czasu i jeszcze na chwilę tak pozostanie jest to głównie związane z zmianą pracy... jeszcze muszę nadrobić trochę z dokumentacją ale myślę że będzie dobrze.... jest fajnie ale na razie jestem trochę przerażona...
 
reklama
Witam się i ja !!! BRĄZOWO :-):-):-):-)

Już po śniadanku :happy2::rofl2::sorry2: stąd te 6 kg od ostatniej wizyty :baffled:
mężul do pracy a ja ??? Hmmm Do sklepu tylko jak wyjść jak strasznie leje od kilku dni :zawstydzona/y: a zapasy w lodówce sie kończą :-p
 
A cuż tu tak pusto :szok:

Ja mam już posprzątane, przyjechała siostra mi pomóc bo ledwie dziś żyje. Ide zaraz odsypiać kolejną nieprzespaną noc. A przynajm,niej troszkę odpocząć. Dziś tylko patrzałam jak na zegarze mijają godziny. Do 3 nie spałam. Potem sie obudziłam o 5 i też nie zasnęłam odrazu. A o 7 już musiałam wstać bo mężul do pracy szedł i od tej pory też nie spałam.
Mam takie straszne bóle kręgosłupa :baffled: i nóg a byłam tylko bliziutko w sklepie
 
dzisiaj znowu pierwsza....

taki mój urok że albo jestem na okrągło albo mnie nie ma hihihihih:tak:

dziś jedziemy na obiad do moich rodziców...

życzę udanej niedzieli....

ja jeszcze muszę zrobić rozkady zajęć.... omijam to jak gada ale muszę to zrobić:wściekła/y:
 
Witam mamuśki


No i co pogoda paskudna ( no tak dawno nie padało)
I co tu robić w taką pogode.Domi tydzień w przedszkolu minął bardzo fajnie,ale już mamy ciąpy i jutro już nie pójdzie no cóż samo życie


monysia trzymaj się dzielnie,odpoczywaj, odpoczywaj ,jeszcze troszeczke i Twoja kruszyna będzie z wami.

diablica Tobie to fajnie,ja dzisiaj gotowałam sama ale nawet to dobrze bo nie jestesmy zmotoryzowani a wychodzic w taka pogodę brr...
 
czesc dziewczyny

dawno tu nie zaglądąłam tak mi wstyt

dużo się u mnie zmienilo i widze że u was tez , przybyło nas pare


ja zostałm pozucona z Darusia , ojciec okzął sie wielkim kanciarzem , facetem który tylko zdradza i imprezy i laksi mu w głowie , ale jest juz nam lepiej, ja doszłam juz do siebie , Darusia , go nie wspomina wiec jest ok , on praktycznie nie interesuje sie nia , a my musimy zuc dalej , i tak udąlo mi sie ząłapac na staz , kto wie moze tam zaczne potem pracowac .... ale to dopipero w przyszłosci


pogoda jest dobijajaca
 
koreczek nie wiem co powiedzieć bardzo mi przykro :-(

ŁAJDAK i tyle

Trzymaj się dzielnie dla siebie dla Darusi będzie dobrze... musi być...
 
koreczek.... nie przejmuj się.... nie jest Was wart... może będzie Wam lepiej... szkoda tylko że Darusią się nie interesuje... wielką krzywdę przez to jej robi... ale cóż... nikt nie obiecywał że będzie łatwo i słowa dotrzymał.... uszka do góry
 
reklama
HEj - u mnie ciężko moj m i Emicia chorzy a ja...
icon_sad.gif


byłam wczoraj w szpitalu bo mnie od trzech dni strasznie zebro boli,i od soboty wieczór to juz tak powaznie
icon_sad.gif
ale oczywiscie nasi lekarze strajkujący przyjeli mnie tak jak by mi nic nie było a ja sie ruszyc nie mogłam ani spac na lewej stronie.Bałam sie ze po wariacjach z moim m i dzieciaczkami mogło mi pęknąć żebro i przez trzy dni coraz to bardziej bollki
icon_confused.gif
a tym bardziej ze wczoraj rano jeszcze nie mogłam oddychac przez to dobrze bo co oddech to bardzo boli
icon_cry.gif
wyboraźcie sobie ze zbadali mnie tylko jak do przeziębienia
shock.gif
i jeszcze miał lekarz pretensje ze przyszłam ze takie cos to do rodzinnego
shock.gif
nic mi nie zrobili tylko kazali brac tabletki przeciwbulowe
icon_evil.gif
bo cos dźwigłam i to naderwany mięsień
icon_confused.gif
bo płuca po badaniu (tylko posłuchaniu) nie są pęknięte
icon_rolleyes.gif
mój m owinoł mnie bandarzem elastycznym i o wiele mi lzej
icon_smile.gif
ale normalnie co za ludzie
icon_evil.gif
ja nie ide z byle czego do lekarza,ale tu sie juz przestraszyłam ze mam pekniete zebro i ze ciezko mi oodychac przy kazdym ruchu
icon_sad.gif
ale dla nich to nic takiego
icon_evil.gif
no ale wazne ze chociaz nie mam peknietego zebra
icon_smile.gif
chociaz przeswietlenia mi nie zrobili
icon_confused.gif
a ból dzisiaj jest nadal silny
icon_cry.gif
nawet leżeć mi ciężko bym tego nie uciskała
icon_sad.gif
no ale oni przez słuch wszystko wiedzą
icon_confused.gif
mam nadzieje ze szybko mi ból minie
icon_rolleyes.gif
bo przy dziewczynkach mi ciężko bo schylic sie nawet dobrze nie mogę bo ten ból jest z pod lewej łopatki przeszywa sie aż pod pierś i strasznie uciska
icon_cry.gif


A jakie teksty strajkowe wisiały na ścianie
shock.gif
np. '' Ludzie nie warto się uczyc bo i tak nie docenią trego.Lekarz specjalista i ordynator na swój zawód musi uczyc sie około 25 lat i ma 10zł/h ,pomocnik murarza 12zł/h a murarz 20zł/h''
shock.gif
 
Do góry