reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witaj Karolinna!
Dzieki za kwiatuszki:) Coz o sobie mam pisac, mam 25 lat, mezatka od 3 lat i od 23 tyg w ciazy:) Niestety nie mam dostapu do netu zbyt czesto ale niebawem sie to zmieni i wtedy mam nadzieje byc czestym gosciem na forum, bo bardzo jest tu sympatycznie:)
Buzka
 
reklama
izka-mummy-to-be ja jestem w odwrotnej sytuacji bo nie długo pewnie nie będę miała netu przez jakiś czas ::)

witam też mama miniusia i mokkate
kissoflove39yx.gif


aga77 muszę spytać męża czy mogę w piątek ;D jak pozwoli to tak ;D ;)

byłam dziś u tej giny... i mówię jej żeby sprawdziła dokładnie czy są jakieś objawy zblizającego się porodu ( w końcu to "tylko" 20 dni ) :) a ona po zbadaniu powiedziała że nic się nie dzieje!!!
ggzy7qt.gif
ani szyjka się nie skraca ani rozwarcia :p i co ja mam zrobić? cosik mi sie wydaje że dzidzia nie będzie listopadowa tylko grudniowy skarbek z niej będzie :) ( a tak się z męzem staraliśmy wczorajszej nocy żeby coś ruszyło... ;D ;D i dziś rano... :) )
 
Witam,

Witam nowa mamusie mama miniusia, wszystkiego najlepszego dla synka.

karolina pewnie zaczniesz rodzic w najmniej oczekiwanym momencie, moze bardziej sie spozni, ale zrobi Ci prezent Mikolajowy... Marudze, ja mialam skorcze, odszedl ten czop, a lekarka stwierdzila, ze daleko mi do porodu zwarzywszy na moje rozwarcie i szyjke. Rozwarcie przysieszali...

To znow piatek... Mam nadzieje, ze tym razem uda nam sie spotkac. Karolka namawiaj meza... moze wyciagniesz go ze soba

Robota wyslana, ide wiec spac.

 
Witam nowe mamusie, fajnie ze sie nasz wątek poszerza!
Ja dzis dzien lenia miałam z Liwcią bo tez jakaś ospała była i nawet na spacer nie chciało nam sie isć :)
a takie zdj rodzinne sobie zrobilismy
img90290ku.jpg
 
sandros a Ty chciałabyś mieć faceta na swojej babskiej wyprawie ? ;) skoro u Ciebie przyspieszali to wiesz jak ja się czuję kiedy się czeka i nic ;) ale teraz przynajmniej się nie muszę oszczędzać,jak się przemęczę i urodzę to oki bo już mogę :) to jedynie pociesza :) (dobranoc)

justyna zdjęcie na ścianie super! śliczną masz dziewuszkę :) (po mamie ;D )

dobrej nocki mamuśki wszystkie
cmok0yr.gif

 
karolinna ja urodzilam 9 dni po terminie,bedac na patologii i dostaniu dwoch zastrzykow.Jezeli nic sie nie bedzie dzialo w 5-ty dzien po wyznaczonym terminie zglos sie do szpitala,tak bynajmniej mi mowila lekarka.Mozesz tez sprobowac robic przysiady i wziasc goraca kapiel,moze to akurat to pomoze.Trzymam kciuki :)
 
reklama
dzien doberek :laugh:

O przybywa nas ;D, mama miniusia witaj ;D

Zapomnialam o Justysi wczoraj :-[
Justysia nie mam pojecia co to za marka tego wozka , bo osobiscie nie ja go kupowalam ;D.
Na samym wozku jest napisik Baby Smile , a na raczce LEO ;D ;D . Zupelnie nie wiem co ma sie , jak , do czego ;D Popytam jeszcze chrzesnych;). Corunia przesliczna jak jej mamusia z reszta ;). Zdjecie na scianie ekstra , sie mi sie podoba ;D

Karolka przy pierwszych porodach tak bywa a te 20 dni to jeszcze ;) niestety , cierpliwosci sloneczko , nic na sile , wedlug lekarzy im pozniej tym lepiej.

Sandros no to wstepnie na piatek ;) , jestem ciekawa czy nam sie w koncu uda ;D

A co z Trysia? A w ogole mile panie jesli ma ktoras ochote sie spotkac oczywiscie serdecznie zapraszamy w piatek pod "Zielonym Oczkiem" w Parku Kosciuszki na godz.12.00

A ja teraz ide cos zjesc do zobaczenia . Dla wszystkich pozdrowienka ,pa


 
Do góry