reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Nie Kasiu już nie wracam do pracy dopiero po macierzyńskim :) Prawo jazdy muszę zrobic, żeby potem małą wozić do żłobka bądź do mojej mamy także muszę rano się szybciej uwijac a autem wygoda a jak spełnią się nasze marzenia i kupimy działkę i rozpoczniemy budowę to muszę potem mieć auto bo trzeba będzie dzieci wozić do szkoły, przedszkola.
 
Hej dziewczyny!
Basia ma rację to forum umiera niestety :-(.

Basia ale u Was zmiany, no no no :szok: ciesz się tym, że nie musisz chodzić do pracy i odpoczywaj teraz na zapas, bo jak się urodzi mała to już nie będzie takiego luzu ;-).

Nie wiem co to się ostatnio dzieje, większość moich koleżanek robi prawko i to właśnie w trakcie lub zaraz po ciąży, jakaś nowa moda czy co :szok::-D. Basia tak trzymaj, prawko jest bardzo przydatne, a gdzie chcecie się budować?

U nas na razie bez zmian, za miesiąc bierzemy się za remont łazienki, bo niestety gość którego mamy z polecenia może zacząć dopiero w październiku :baffled:.

Karolinka od września zaczyna chodzić do nowego przedszkola, ciekawe czy szybko się zaklimatyzuje...

Może teraz coś ruszy:confused::sorry:
 
Cześc dziewczyny:)

na apel Baski zglaszam sie że żyjemy:) od środy mieszkmy juz w naszym domku.
Jest super oranna kawa i śniadanko na tarasie, Kuba od rana na dworze szaleje:) Jest mu dobrze szybko sie zaklimatoyzował w noszym miejscu:)
Jeszcze cały czas sie organizuje w nowym lokum, myśle że za niedługo cała kosmetyka w domu sie zakonczy. Pomału trwaja małe porządki wokół domku ale zagospodarowanie terenu zlecę zaprojektowanie fahcowcom ( dostałam namiar na dziewczyne która robi super projekty za nieduże pieniądze- ale to wiosną )

oki caluski pa
 
No nareszcie coś ruszyło na tym naszym forum :) Cieszę się, że sie odezwałyście :)

Iza - niewiem czy jest moda na prawko czy raczej konieczność zrobienia zeby ułatwić sobie życie. Ja teraz sobie nie wyobrażam, zeby mała wieżć autobusem do żłobka Kamilka wcześniej podrzucić do przedszkola i szybko do pracy. Mam nadzieję, że szybko pojmę tą jazdę bo teoria to pikus już ją przeleciałam i w miarę ją rozumiem ale od września znów bede zakuwać żeby już potem zapisać się na jazdy. Chcemy się budować w Zabrzu Grzybowicach bardzo ładne miejsce i 5 km do centrum Zabrza.

Kubusiowa - super, ze już wreszcie budowa waszego domu zakończona i została drobna kosmetyka. Jestem bardzo ciekawa waszego wystroju domku ale znając twój gust i twoje możliwości dom jest piękny :)

W domu jest super jest dużo wolnego czasu i nie trzeba nigdzie się śpieszyc ani rano wcześnie wstawać. Wiem, ze muszę nadrobić spanie bo potem nie będzie luzu ale mam nadzieję, ze nie będzie tak żle. Podobno drugie dziecko jest spokojniejsze od pierwszego... Wczoraj byłam u gina i potwierdził nam naszą dziewczynkę i waży 1 kg 300 gr :)
 
Ja też zgłaszam się na apel..... podczytuję Was czasami..... ale nie będę zanudzać Was mało interesującymi tematami.... kończą się wakacje... Aniula za niedługo roczek.... a Oluś do przedszkola.... ja wracam do pracy i mam nadzieję że się w końcu obronię... pozdrawiam stare i nowe mamusie
 
heja laskii widze ze wpadlo was tu wiecej jak milo :))

gratuluje wprowadzki do domku :) nie ma jak na swoim :) my tez rano sniadankow jadalnii Nadinka lata po ogrodzie rowniez :) ten ogrodek to zbawienie :)

witam nowa mama :)

diablica no to zaniedlugo beda urodzinki :)) no i malego przedszkolaka ma juz w domku :) gratulacje :))

basia nie watpie ze tesknisz za praca Ja jak bylam chora tez tylko myslalam kiedy juz pojde do tej pracy bo czlowiek sie tak przyzwyczaja ... :)

obyy cos ruszylo i watek tetnil zyciem :))
 
reklama
Do góry