reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Przeglądałam właśnie wrześnióweczki i tam też się nasze brzuchatki na zakręcie nie zameldowały, choć zauważyłam, że Baśka jest online, więc pewnie niebawem się odezwie. Co zaś z luczynką to nie mam pojęcia, bo obiecała się meldować z samego ran i jak dobrze pamiętam to wczoraj coś o bólach wspominała, więc kto wie, może należy trzymać już za nią kciukole ???
 
reklama
Kochane dziewczyny jestem dalej 2 w 1 ;-)

Musiałam trochę nadrobić tyle naprodukowałyście :-) Wcześniej nie mogłam się zameldować bo nie mialam prądu :baffled:

Karolinna- ja też jestem ciekawa twojej fryzurki. Wstaw jakąś jedną fotkę ;-)

Iza - ja też nic niewiem, że dzisiaj jest jakiś Dzień Mleka :happy: Fajnie, ze Karolinka lepiej śpi ;-) Chyba musialabym przykryć łożeczko :-)

MamaBoo- to dobrze, ze wszystko w porządku ;-) Przynajmniej już znasz przyczynę bolących cię łydek :-)

MariaOla - jak się czujesz??? Dzidzia wierci się???

Karlam - widzę, ze masz wybrane juz imiona dla dziecka. Dla chlopczyka Michał a dla dziewczynki Agutka ;-)

Luczynka - co ztobą???
 
Basiu ... oj wierci się wierci, już coraz częściej ... np zawsze zaczyna harce ok 17.00 bo tak właśnie najczęściej tatuś wraca z pracy :) I wydaje mi się, że maleństwo go zachęca do rozmów i zabaw, bo Jarek jakoś nie potrafi sam z siebie gadać do brzuszka, wydaje mi się, że go to krępuje.
Eh ty dziś byłaś bez prądu, a ja chwilowo bez wody, sąsiad z góry ma awarię rury i musiał zakręcić, by mnie nie zalać ;) Miał się skończyć ok 12, ale jeszcze coś tam naprawiają, więc z prysznicem muszę ździebko jeszcze zaczekać :p
A jak ty się czujesz ?
 
Hejka!

Będę w piątek na spotkanku, zmieniłam nieco plany i mogę sie pojawić z moją Królewną :-) , mialam jechać do koleżanki ale pojedziemy do niej dziś a w piątek do parku :tak: :-D

Luczynka pewnie już urodziła albo rodzi. TRZYMAMY KCIUKI ZA CIEBIE LUCZYNKO!!!!

MamaBoo - ja dostaję 389,40 zł no ale ja siedze w domku :-) ale w tym kraju to po prostu żyć nie umierać :szok: takie wysokie są te wszystkie zasiłki, świadczenia, wypłaty itp itd... a ceny w sklepach :wściekła/y: szkoda gadać!

Kurcze podoba mi się to nowe forum, jak jeszcze troche je usprawnią to będzie super :tak: :-D :-)

A o tym dniu mleka to mówili w PYTANIU NA ŚNIADANIE na dwójce rano :laugh2: stąd to wiem.
 
MariaOla- czuję się lepiej. Wykurowałam sie już calkowice. Katarku już nie mam i jestem już zdrowiutka ;-)
 
Karolinna ja w ciąży chodziłam do dr. Snaczke - uwielbiam tę kobietę (nawet mieszkamy w tym samym bloku:-) ), ale niestety teraz jest tylko w swoim prywatnym gabinecie i ma 50 zl od wizyty, więc nei bardzo :-) . Ale w tej samej przychodni (na Tysiącleciu, ul. Z. Czarnego) jest dr. Zaniewska - to własnie u niej wczoraj byłam. Naprawdę ją polecam. Jednak jeśli chcesz to lepije umów się już dzisiaj, bo też dużo kobiet do niej chodzi:-) Jakby co to do niech numer: 254 52 71 (musisz poprosić o połączenie z poradnią "K" - nie wiem kto to wymyślił :-) )
A co mojej "wypłaty" to chyba tylko do końca listopada, bo jestem tylko na stażu a ten potrzebny mi był do doświadzcenia. Pod koniec października zaczynam szukać nowej pracy, bo tej już mam dosyć. Pracuję jak zwykły pracownik a dostaję o wiele mniej..... Ehhh - takie życie a raczej - taka Polska...
A ja tez nic nie wiem o dniu mleka :no:
Przed chwilą musiałam lecieć do łazienki mleko odciągnąć, bo mi leciało. Oskar z lewego cyca jadł w nocy i się nazbierało :tak:
Mi też coraz bardziej podoba się to forum.
Luczynka miała nas powiadomić - ja tak lubię pzreć z brzuchatkami :-D .
MariaOla poczekaj tak do 30 t.c. jak zacznie Ci Maleństwo wypychać stópkami żebra :-) To dopiero przemiłe :-) JA mam na komputerze filmiki jak mnie OZInek kopał - każdy kto oglądał to uwierzyć nie mógł i wszysycy mówili, ze Oskar to chyab będzie maił ADHD :-) (jak chcesz to Ci prześlę to zobaczysz co moze Cię czekac ;-) ) Do dzisiaj z resztą taki ruchliwy ten Mój Syn. A co do tego napadu to były tylko cwiczenia - uśmiałąm się jak usłyszałam o tym w 3 regionalnej. A mama do mnei dzwoniła i mówiła : "Uważaj na siebie dziecko". Jaja sobie z ludzi robią :-) .
Muszę kończyć - może jeszcze wejdę na chwilkę !
 
witam w południe:-)

iza ekstra że i tobie pasuje:laugh2: a ze symulacja to mi mąż wczoraj powiedział jak chciałam mu zakomunikować tą wiadomosć:tak:,pewnie w radio usłyszał,spytam go skąd wiedział:rolleyes:

mokkate:laugh2: raczej nasze dzieci mają święto:rofl: ;-).Miłej zabawy dla Darii na basenie:tak:

baska lodówka wysprzątana... masz jeszcze coś do sprzątania :confused: b jak nie to zapraszam do siebie;-),super że choróbsko sobie poszło precz:tak:.

luczynka pewnie trzyma w ramionach swoją kruszynkę:laugh2: chętnie zobaczę fotkę takiego maleństwa,bo ostatnio to widziałam z miesiąc temu (czarnulki Emilka ).

mariaola jak miło:eek: serio,jak tylko wkleję fotkę to liczę na szczerą opinię:tak: nie obrażę się:happy: .A poza tym co za komplement w ciemno...przecież mnie widziałaś:biggrin2:;-).

kubusiowa mam nadzieję ze Kubuś nie rozwalił wszystkich zabawek o ziemię:-)

ciekawostka: jak mówię do Leny "łobuz jeden" to się śmieje:rolleyes::rofl2::biggrin2:.
 
Święto mleka ?? To znaczy, że dziś dajecie święte mleko ;-) heehee

MamaBoo ... jasne, prześlij mi filmik, bardzo chętnie zobaczę :) A gdzie masz ten staż, masz tam szansę zostać na stałe ??

Karolinna ... jesu co ja plotę, masz rację, ale dziś jak rak chodzę wspak, wszystko mi się dziś kiełbasi. Wyprowadzam psa znajomych, ale w środy i czwartki tylko rano i dziś ok. 14.00 wchodzę do domu znajomych, a tam nie ma psa i w panicę dzwonię "Uprowadzili Helmutka !!" A on już oczywiście w lesie hasa ze swoją panią .... :zawstydzona/y:

Luczynka ..... jestem z tobą, tylko kurcze nie wiem czy mogę oficjalnie przeć :eek:
 
reklama
mokkate - Kubus dostał kubek niekapek firmy NUK ale ten kubek to tylko z nazwy jest niekapkiem;-) bo leci z niego jak rynny:laugh2: , wiec ja ci nie moge doradzic bo też jestem na etapie zakupienia niekapka:nerd: zobaczymy co dziwczyny poradzą :tak:

luczynka - trzymaj sie dzielnie:laugh2:

Mariola - ty lepiej jeszcze nie przyj:no: , ja w ten dzięn święta mleka to jakiś nadmiar dostałm a Kuba sie na niego obraził bo nie chce cycolic:confused:

karolinna - dzieci to jednak inteligentne stworzonko:-) ;-) a zabawki całe ale siłeę to Kuba ma oj:szok: ma

baska - to dbaj o te zdrówko ażebyś nic juz nie złapała:tak:

mmm - gdzie sie podziewasz:confused: czyżby juz przeprowadzka:-D

iza1 - super że udało sie przełożyc spotkanie z kolezanką jest szansa że się zobaczymy:tak:

torobie spadanko na kawusie z mężem i przy okazji poprasuje bo sie kupka nazbierała!;-) :-) do wieczorka
 
Do góry