reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witajcie kochaniutkie
U mnie totalny brak czasu. Wczoraj jeszcze zwalili nam sie goscie , jutro pogrzeb.I jak zwykle problem bo ja nie mam co na siebie wlozyc. Dzis ide po jakis zakiet - bo w czranych rzeczach ja rzadko chodze i dlatego w szafie nic takiego nie ma

MAMA BOO - lista jest ale brak u mnie daty KUBUSIA "KUBUSIOWEJ":-)
Gratulacje z okazji pierwszych drep drep- super ze zaczyna sie czołgac.


IZA ja tez trzymam mocno kciuki za wyniki badan- koniecznie zdaj relacje

Ale bedzie radosci jak Luczynka zawita do nas z fotkami malutkiej niunki

Dziewczyny poszukuje dobrego radcy prawnego- dostałam wczoraj wezwanie do sadu w sprawie tego wypadku.Musimy na tej sprawie zlozyc pozew o odszkodowanie. Moze Diablica lub KUBUSIOWA zna jakiegos.
 
reklama
hej kobitki moje:laugh2:

Lenka właśnie drzemie a ja zasiadłam z kawką :tak: już po śniadanku jestem:tak:

iza zobaczysz że szybciutko ci zleci czas i Karolcia już być moze na święta będzie ci uciekać na czworaka po podłogach:-) .No to szybkiego załatwienia sprawy ze sprawdzaniem słuch Karolki;-) no, pamietam że słuch ma doskonały,jak np.Lenka upuściła zabawkę;-)

mamaboo wow:-D gratki dla Oskarka:cool2: ,szybko pewnie zgubisz te kilosy nabyte przez zastrzyk antykoncepcyjny:-);-)

kubusiowa jak tak piszesz co tak wyrabia twój Kubuś to czasem chciałabym mieć kamerkę internetiową żeby popodgladać wszystkie nasze dzieciaczki:-D widok na pewno byłby przedni:-)

baska jasne,ja też chodziłam nerwowa jak przekroczyłam termin,no ale od tego momentu pojawiałam się w szpitalu na badaniach i bardzo dobrze! jak bedziesz miała dzień terminu to jedziesz na badanie do szpitala czy nie :confused:

mariaola nie wiem czy by ci pasowało ale w katowicach jest szkołą rodzenia za darmochę ale nie wiem w których godz:confused: ale jak chcesz to mogę podać ci nr tel;-).

sandros no nareszcie udało ci się zalogować:laugh2: Jak tam Sonia:confused:

mmm :-) och,przeprowadzki mają w sobie coś magicznego,szczególnie te wymarzone:cool2: ciekawe jak Grześ zniesie zmianę otoczenia:confused: czy szybko się zaaklimatyzuje:confused: musisz nam zdawać relacje;-)

Dziś jest piękna pogoda (wczoraj w godzinach naszego spotkania padał deszczyk więc dobrze ze przełóżyłyśmy:tak: ) no i wg prognoz ,co najmniej do niedzieli ma być tak samo:-)

Mam dzis ambitny plan zrobienia lecza,tak żeby sobie przekąsić na kolację,a na obiad ziamniaczki,kotlety mielone(na szczęście dostałam od mamy zamrożone;-))i kalafior:tak:

miłego dnia .
 
MAMA BOO ja tych tabletek nie znam wiec ci nie pomoge. Ja biore HARMONET ale nie karmie piersia. Jestem z nich zadowolona . Bardzo czesto zdarza sie ze gdy kobieta przez dłuzszy czas brala tabletki hormonalne ma wieksze prawdopodobienstwo urodzenia blizniakow. No ja tez nie chce kolejnej dzidzi.
A z ta praca to nawet nie wspominaj ja ruszam 06,10,06 ale pocieszam sie tym ze mam 20 dni urlopu do wybrania. Planuje w styczniu lub w lutym posiedziec w domku.
 
mamaboo ja też o cerazzete słyszałam dużo negatywnych opinii:baffled: ,sama brałam przez 3 dni ale z nich zrezygnowałam bo pani pediatra powiedziała że nie ryzykowała by ich brania gdy się karmi piersią bo to nie możliwe żeby nic nie przeszło do pokarmu:shocked2:

mokkate no nie...:-( mam nadzieję ze kaszelek np,od ślinki bo te ząbki idą! a katarek bo płakała:confused: trzymam za to kciuki.
 
MMM ja to gdyd ostane klucze do naszego nowego mieszkanka to z radoscia bede sie przeprowadzac. Ale musze niestety czekac bo jak na razie tylko fundamenty sa:-) .Z drugiej strony to chyba pociag towarowy bede musiała wynajac.
 
MamaBoo- ja nie pomogę ci w sprawie antykoncepcji. Nie brałam żadnych tabletek nigdy i po porodzie też nie zamierzam ;-) Nasz malutki był dzieckiem planowanym i bez antykoncepcji sobie poradzimy :-)

Karolinna - tak jeżeli do 27.09 nie urodzę to mam wizytę u gina na 17.45 ale wolałabym tego uniknąć bo zaoszczędziałabym 60 zł. i mogłabym przeznaczyć dla małego także cały czas mówię do niego, że już czas żeby wychodzil :-)

Ewcik - ja w sprawie radcy prawnego ci nie pomogę :-(

Teraz ma być ładna pogoda chyba do wtorku z tego co słyszałam ;-)
Dobrze, ze wczoraj przelożylyście spotkanko za to jutro będzie bardzo udane ;-) Szkoda, że mnie nie będzie ale wolałabym już jutro rodzić a wy byście wszystkie za mnie trzymaly kciukasy :-)
 
BASKA ja niestety nie bede na spotkanku ale w domciu bede trzymac kciuki. Zycze ci aby wszystko przebieglo sprawnie i bez zadncyh komplikacji. Brrrr ja swojego nigdy nie zapomne.
 
To znaczy z tym przenikaniem do pokarmu to samam już nie wiem - jedni piszą tak a drudzy tak. Ale bez sensu - skoro Cerazette miało by przenikać to dlaczego Depo Provera (zastrzyk) nie ?
Basia Oskar też był planowany, ale teraz za to przez dłuższy czas nei będzie kolejnego.....
Mam obsesję na tym punkcie :-) . Nie mogłabym np. używac tylko prezerwatyw, bo za każdym razem myślałabym po "A co jeśli jestem w ciąży".
Karolinna nawet nie wiesz jakbym chciała już to zgubić.....
Qrcze ta psycholog napisała, ze bierze 50 zł za wizytę. To dla mnie zbyt dużo. Mogę kupić inne rzeczy za jedną wizytę. Nie wiem gdzie jest jakiś dobry i bezpłatny psycholog, ale muszę znaleźć, bo wariuję. Nie rozmawiam z nikim o tym coc zuję. Nawet z R. - a kiedyś to jemu o wszystkim mówiłam.... Zawsze gdy już mam coś mu powiedzieć - coś mnie powstrzymuje i nic z tego :-( . Nie wiem co jest nie tak.....
Ewcik nie wiem dlaczego nie masz Kubusiowej - już wysyłam na priva :-) A co do tych bliźniaków to chodziło mi o to, ze ta kobieta zaszła w ciążę biorąc Cerazette :baffled:
 
mokkate no nie...:-( mam nadzieję ze kaszelek np,od ślinki bo te ząbki idą! a katarek bo płakała:confused: trzymam za to kciuki.

:-) Ty to potrafisz pocieszyć:-)
Mała jeszcze spi (dobrze, dobrze, bo sen to najlepsze lekarstwo), a jak się obudzi to idziemy...
No i po instrukcjach Karolinny udało nam się złapać siusiu do woreczka.:-D
O, dzięki Ci Karolino, wybawicielko od kłopotów wszelakich!!!!:-) :tak:

MamaBoo- ja próbowałam juz chyba wszystkich tabletek na swiecie ;-) i żadne, ale to żadne mi nie służą ... albo jestem ciągle śpiąca, albo tyłam, albo co innego....
Ale to chyba kwestia psychiki....mam opory przed ingerencją od zewnątrz:tak:
 
reklama
O, dzięki Ci Karolino, wybawicielko od kłopotów wszelakich!!!!:-) :tak:

mokkate no i udało ci się mnie zawstydzić :zawstydzona/y::rolleyes::-) zawsze do usług:tak::-) .a miała pytać jak tam woreczek:laugh2: .

mamaboo a kto powidział że zastrzyk nie przenika:confused:;-)


miłego dnia babeczki
avatarkotektf7.gif

 
Do góry