reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Ewcik- mam rodzinę w Jastrzębiu :-D
A mama i siostra mieszkają w Zdroju.
Pewnie się kiedys spotkamy...
I też jade tam na pogrzeb cioci w poniedziałek...:-( :-( :-( , niestety...
Miałam wypalankę jeszcze przed ciążą i nie wspominam najgorzej.
Teraz ponoć zasypkami traktuja... Może skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem.

Iza- fotki super. Karolinka cudownie wcina..

Martynka już dziś lepiej, nawet nie kaszle tak często...
Może jutro obudzi się bez kataru....;-)

Oliwka- proszę, tylko nie komkat, bo czuję się jak własna skrzynka e-mailowa....
A propos - adminka mysli co z tym zrobic i zmienić się nie da.
jestem gotowa zmienić konto, tak , że się nie zdziwcie, bo już mam dość...:wściekła/y:
 
reklama
JEEEEEEESSSSTTTTEEEEMMMMMMMM!!!!!
Dobrze być znowu soba!!!!!!:-D :-) :-D :-) :-D :-) :-D :-)

Co prawda wymagało to troche pracy, ale jest....

Dobranoc kobitki !!!
 
MOKKATE - fajnie, ale trochę szkoda że musisz zaczynać od nowa i tyle musiałaś się namęczyc :-( Baaardzo dziwne że tak Cię załatwili :no:

JA JUŻ SPADAM DO WYRKA! DOBRANOC!

Dziewczyny dzięki za komplementy pod adresem mojej córci i fotek :tak:

PS. Ciesze się na jutrzejsze spotkanko :tak: :-) :happy:
 
Hej dziewczyny!!!
Widze, ze dzisiaj jestem tu pierwsza ;-)
Melduję się dalej 2 w 1. Ciekawe jak długo jeszcze :confused:
Ale wczoraj naprodukowalyście jak mnie nie bylo od rana mialam troszkę do nadrobienia.

Kubusiowa - wklej fotkę nowej grzywki Kubusia ;-)

Iza - cieszę się, zę badania są ok;-) Ładnie Karolinka wcina ale jak mamusia ją karmi, ze kaszka nawet w nosku jest :-)

Ewcik - ładna czapeczka, wklej fotkę jak Filipek się w niej prezentuje ;-)

Mokatte - nareszcie jesteś sobą :-) ;-) :tak: :-) udało się!!! Hurra!!! cIeszę sie ,że z Martynką już lepiej.

Karolinna - nie przesadzaj, ze nie mozesz na siebie patrzeć. Założę się, ze masz fajną fryzurkę. Czekam na fotki ze spotkanka dzisiejszego to się przekonam czy jest tak żle ;-)

Wstałam dzisiaj już o 5 rano normalnie cierpię juz na bezsenność, całą noc sie męczylam bo tak jakoś cieżko mi się spało. Za chwilę zrobię sobie śniadanko bo juz glodna jestem ;-) Ciekawa jestem, która po mnie tu zawita na forum. Dziś trochę pusto tu będzie bo wy będziecie się szykowały na spotkanko.
 
hej dziewczyny :cool2:

Podczytuję Was w miarę regularnie, ale mam coraz mniej czasu, a to przez remont a to leżenie :tak: Wynalazłam sobie leżące zajęcia takie jak czytanie, szycie ... ale ileż można .... to nie dla mnie ... eh. Ale cóż, maleństwo najważniejsze, więc leżakuję ;-)

Basiu ... smacznego śniadanka :tak: Może strzelisz sobie popołudniową drzemkę, skoro wstałaś o 5.00 rano. Już niebawem będziesz miała synka przy sobie, super :) Oglądałam ostatnio fotki pokoików i widziałam, że u Ciebie już wszystko czeka ... Kiedy wraca twoja położna ?

Diablica .... ja już mam dość tych grzybów .... mam całą szufladę zamrożonych, dwie puszki po kawie suszonych i pełno słoiczków marynowanych .... a jeszcze teść mi znosi co drugi dzień pełną reklamówkę ....

Szkoła Rodzenia .... dziewczyny, śmiało piszcie mi te dane tu albo na priv


Jakbym miała już nie wpaść, bo dziś znów dzień grzyba, to życzę udanego spotkanka i czekam na fotki :-D szczególnie grzyweczki Kubusia i tej "paskudnej" fryzurki Karolinny ;-)
 
reklama
A my wczoraj byliśmy na zakupach i przy okazji poogladać wózki (jeszcze się nie zdecydowaliśmy - tzn. do wczoraj :-) ) A mianowicie było to tak: najpierw byliśmy w sklepei i spodobał nam się chicco pony xs. Ale jak by mu się przyjrzeć to wcale nei jest taki naj : jest bardzo niski , wąski, ma małe kołe i nie tego materiału pomiędzy nóżkami a ja Oskara nie mogę zapinać w pasy, bo się drze (z resztą nie dziwię mu się:tak: ). Więc poszliśmy do Carrefora na zakupy i zauważyliśmy wózek hauck z Kubusiem Puchatkiem. Jest parwie identyczny tylkow komplecie nie ma folii ani pokrowca na nózki i jest wyższy, szerszy i ma między nózkam material.
Jest o 120 zł tańszy - jak dla nas dużo...
Próbuję go właśnie znaleźć na necie, ale jest tylko na allegro aja nie mogę otwierać tej stronki w pracy. Także w przyszłym tygodniu idziemy najprawdopodbniej po niego.
Szkoda, że nie mogę być na spotkanku :-( :-( :-(
Może kolejnym razem. Tylko już mówię dziś, zekolejny weekend odpada, bo mam wolne od czwartku i w piątek jedziemy do Zabrza, więc nici.
Mariola choelrka zapomniałam sprawdzić - moze znajdę coś na necie tylko nei wiem czy Ci będzie pasowało na Tysiącleciu ewentualnie.
Jeee znlazłam nasz wózeczek:
Tylko nie wiem czemu w Careforze kosztuje 350 a tu 440 :confused:
http://www.baby.com.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=4829835
Dobra idę wpuścić ludzi :baffled:
 
Do góry