reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Witajcie poniedziałkowo:)

Carla nie martw się!Ja także plany co do drugiego dziecka przekładałam chyba z 2 lub 3 razy już i nie jestem pewna na 100% czy na 2014 też się uda,życie bywa różne i ciężko się zdecydować mimo iż oboje z mężem bardzo tego chcemy,mąż chyba bardziej niż Ja.Myślę że co będzie to będzie,zdaj się na los i wierz że wszystko ułoży się po Twojej
myśli:)Powodzenia:)

Tola ja samopoczucie?

Weekend spędziłam na zakupach ale i tak wszystkiego nie kupiłam co chciałam i muszę iść jeszcze raz.Mąż ze mną oszaleje :-D a poza tym wprowadzamy z mężem dużą zmianę w naszym życiu :happy::happy:
A co u was?
Miłego poniedziałku dziewczyny:)
 
reklama
Czesc!

Tola - wspolczuje przyjscia @... :-(

Carla - jeju, przykro mi! Ale moze jeszcze wydarzy sie cos, co pozwoli Wam jednak podjac staranka? Trzymam w kazdym razie kciuki!!! Ale pisz z nami! :tak:

Agnieszka - no to powodzenia, oby sie udalo urodzic maluszka w 2014!


Ja bylam u lekarza, bede miala badanie hormonow za 2 tygodnie i wreszcie moze sie dowiem, co jest grane...

Milego dzionka!
 
Witajcie dziewczynki.
Nie jestem w stanie nadrobić, miałam odpoczynek na forum i chyba nadal go uskutecznię. Lepiej mi tak. Nie że bez tego wątku, ale ogólnie. Zresztą, życie nas zweryfikowało i pewnie 2014 odszedł w niebyt, bo się nie wprowadzimy do domu. Każdej z Was kibicuję mocno, by Wam plany się udały :)
 
Witajcie to ja :-)
odżyłam bardzo , byłam trochę na wsi u taty , naprzywoziłam warzyw i kładłam na zimę ,zaniedbałam się trochę i dziś postanowiłam o siebie zadbać , po pierwsze nie poszłam dziś po fajki jak co dzień i nie zamierzam iść po drugie umalowałam się ładnie i czekam na męża ucieszy się ,że nie poszłam dziś po smrody ,jak dziś wytrzymam to jakoś to pójdzie...
 
Dzien dobry!

Silmiriel - powodzenia, kochana, w Twoich planach! Zagladaj czasem!

Kobietka - powodzenia w rzucaniu palenia! Trzymam kciuki! ;-)

Agnieszka - co u Ciebie?


Gdzie reszta dziewczynek?
 
wpadam przywitac sie szybko z tymi co mnie pamietaja i z tymi, z ktorymi sie jeszcze nie znam;-)

Silm tez Ci sloneczko kibicuje, by jednak udalo sie wszystko tak ulozyc i byscie byli szczesliwi, pamietac zawsze bede o Tobie wiec wpadaj czasem cos skrobnac

Agnieszka, no kogo tu widze:-D:-p;-)

Mary, niech badania rozwiaza wszystkie watpliwosci :tak:

ja bede sie pojawiac tu i znikac, bo wiadomu, jeszcze troche czasu do rozpoczecia mi zostalo...

:)

pozdrawiam
 
Livastrid - a Wy bedziecie sie tez starac o szkrabka? ;-) Dzieki! ;-) Tez mam nadzieje, ze po badaniach bede juz wiedziala, na czym stoje.
 
reklama
Do góry