reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

reklama
nie powiem jak jest w ZG, ponieważ pierwszego rodziłam we Wrocławiu :tak: ale nosiłam takie majtki jak Skorupka pokazała ;-) wielokrotnego użytku :tak: można było je przeprać, były bardzo przewiewne ;-) jedną parę miałam jakąś inną i wyrzuciłam je przy najbliższej okazji w kibelku ;-) a te siateczkowe były najlepszejsze ;-) jak dla mnie ;-)
 
witam, chętnie i ja do Was dołączę :)
rodziłam w ZG w 2011 i można jak najbardziej jednorazowe lub siatkowe wielorazowe ale czasami przed wizytą (szczególnie poranną) położna przychodziła i kazała ściągnąć (na czas wizyty)
pozdrawiam Mamusie 2014

Beti i jak po konsultacji z innym lekarzem? Będą Cię trzymać w szpitalu?
 
Ostatnia edycja:
Hej:) Jutro mam planowany termin porodu, ale na razie cisza i spokój na horyzoncie:))))) O ile dobrze zrozumiałam są tu mamy ze żłobka "Promyczek"?? Jak tak to pozdrawiam serdecznie:*:-)
 
witam, :)ja dlugo mam z promyczka nie kojarzylam i srednio u mnie nadal w tym temacie ale Ciebie kojarze ze wzgledu na netuzinkowe imie synka :D (choc szczerze mowiac niedawno dopiero wyczailam;)) podczytujac troszke to forum tak wlasnie widzialam ze to koncowka i kurcze wczoraj wlasnie pomyslalam o Tobie ze coraz mniej Cie widac i czy nadal przed czy juz po :)a tak na marginesie - tak po cichu dolaczam do watku :) konczymy we wt 10tc :) dopiero poczatek a moje dzieci juz mnie zaskakuja :) corka sama kladzie mnie w ciagu dnia spac - bym mogla odpoczac - a tak sie balam ze bedzie ciezko pod tym wzgledem ;)a syn - chce BRATA - juz zapowiedzial ze bedzie sie dzidzia opiekowal i mi pomagal.
 
Kordek witaj!!! Fajnie ze jestes:) gratuluje ciazy, znasz plec?

Ewiniek normalnie padne bo nasi synkowie chodza do jednej grupy w promyczku:) urodzilas czy jeszcze sie trzymasz?

ja niestety jestem w szpitalu od prawie dwoch tyg. Mialam przedwczesne skurcze co 2 min i jeszcze na porodowce dostalam krwawienia z lozyska, az sie lalo pp nogach:/ makabra. Dostalam fenotrol na 3 dni o po odstawieniu znow mega skurcze porodowe co dwie minuty, ledwo zahamowali znow fenoterolem. No i teraz sytuacja opanowana bo jestem juz dobe bez kroplowki:) no ale czeka mnie raczej cc i pobyt w szpitalu do konca bo boja sie ponownego krwawienia
 
Beti współczuje przebojów na porodówce, dobrze, że się unormowało. Na szczęście już masz niewiele do terminu bo pewnie strasznie tęsknisz za synkiem. Trzymam kciuki i powodzenia!! Ja jeszcze nie znam płci, ale mam przeczucie na chłopaka, zobaczymy czy się sprawdzi. Ewuniek Tobie też powodzenia- chyba bywałaś na wątku Mamy 2011?? bo kojarzę Twój nick Wszystkim miłego dnia!
 
reklama
Czesc dziewuszki)
jestem przyszła czerwcowa mama, prawdopodobnie córeczki) jestem jeszcze nierozeznana, ale chętnie sie wciągne w temat.

Betti współczuje strasznie...trzymam kciuki!!!!!
 
Do góry