reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

reklama
Szpital w zg super!! Wiele sie zmienilo na lepsze takze nie masz czego sie bac:) potrzebne tylko chusteczki a tak dla dzidzi wszystko maja :)

Jutro napisze jeszcze bo ksiazke czytam:)
 
Agatula ja zawsze pakowalam sie kilka tyg przed porodem, za drugim razem ledwo co sie dpakowalam i za kilka dni porod sie zaczal o to byl 33tc! Na szczescie udalo sie zahamowac skurcze

Kordek w anglii ekstra. Alcia zaczela tam raczkiwac! Podroz pomimo obaw bez przeszkod, najgorzej powrot bo Ala przeziwbiona byla i ja sama z nia bagazem podr i wozkiem.
Oj ja tez mysle o 3 dziecku!!! Masakra macierzynstwo robi wode z mozgu ;) ale poko co szukam pracy bo finansowo z dwojka ledwo
 
Ostatnia edycja:
Hej ho,
Ja już dawno nie zaglądałam...
Urodziłam 11.10. Poród baaardzo szybki, przez to niestety z vacuum.

Agatula - witaj, trochę rozbujałaś naszą ekipę. Myślałam, że już nikt tegoroczny się nie pojawi. teraz rodziłam w Sulechowie, wcześniej w ZG. Mając porównanie - szczerze polecam Sulechów. Zupełnie inny poziom opieki, fachowości i ludzkiego traktowania. Zawsze można pojechać "zwiedzić" wcześniej. Tam też tylko chusteczki mokre potrzebowałam.
A kto w twoim brzuchu siedzi?

Pozdro dla wszystkich kobitek :)
Ja na razie nie chcę 3go ;P
 
karolq - Sulechów, bo ja zbyt dobrze nie kojarzę po pierwszym razie naszego szpitala. Tragedii nie było ale skoro może być lepiej - dlaczego nie zmienić? w zg nie pasował mi przede wszystkim lekarz, który odbierał mój poród (miałam do niego pecha też wcześniej w 34tc), boksy porodowe, wieloosobowe sale na roomingu, łazienki daleko od sali, czasem sfochany personel.

Piszcie dziewczęta, piszcie!
 
karolq kozlowkis cale 6 miesiecy mial dyzury na roomingu :/ mnie on zdenerwowal na koniec pobytu. zapytalam o to czy wystawi mojemu mezowi zwolnienie na mnie. a on sie spojrzal zdziwiony i do mnie mowi: "ale dlaczego? niech maz wezmie urlop okolicnzosciowy i ojcowski. Pani nie jest w ciezkim stanie bo my nie wypisujemy pacjentow w takim stanie do domu." najlepsze bylo, ze jak wyszedl to polozna mi szepnela, ze zajdzie do mnie poznije i powie mi gdzie maz moze dostac zwolnienie :)
 
reklama
Beti mi to samo powiedzial! I tym tez mnie najbardziej wkurzyl! Mi tez polozna powiedziala zeby w biurze powiedziec ale ta babka w dlugich wlosach zadz do kozlowskiego i mezu nie dostal. Musial isc do mojej rodzinnej
 
Do góry