reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Cycusiowe :)

elfiko pisze:
boshhh nie żebym sie skarżyła ale mółby sie ten okres juz skończyc i jakas tęsknota za tatą by sie przydała  ::) ;D ;D ;D

:D :laugh: ;D :laugh: ;) kurde ale takowego chyba nie ma ;) No moze pzniej ale to juz pewnie indywidualnie ::)

Mam ciocie ktora miala wyrwany staw biodrowy podczas swojego porodu no i urodzial przez cesarke 3 dzieci, niestet nie mogla ich nosic wlasnie brzez to biodro i mowiala, ze jak wujek z pracy wracal to dzieci jak te ptaszki w gniazdku wyciagaly raczki z lozeczka, zeby je ponosil. Tak bardzo chcialy do tatusia :laugh: (Oczywiscie dzieci nie na raz bo jest miedzy nimi roznica wieku ;) )
 
reklama
u nas pprzez ostatnie perypetie zdrowotne liczba karmien piersią zamiast sie zmniejszac wzrosła do nawet nie wiem ilu na dobe, oczywiście co za tym idzie mleczarnia rusza pełną parą, a miałam w planach wprowadzic modyfikowane po kąpieli a tu trzeba znowu powoli eliminowac dzienne karmienia(były juz tylko 1 ok 15 tej + wieczór i noc ze 2 i troche rano) przyjmując że te nocne były takie krótkie to poważnych karmien było 3 a teraz to chyba z 7!!
 
U nas w dzien sa 4 ale dwa z tego to takie bardziej, zreszta chyba juz o tym pisalam. Jestem ciekawa jak to bedzie dalej. Pewnie kolo 11 miesiaca bede chcial wlasnie wyeliminowac te dwa karmienia przez dzien i zostanie mi tylko ranek i wieczor. Co do nocy, to chyba powoli zaczne wode podawac.

Kate a z tym karmieniem to dowod na to, ze da sie laktacje odbudowac jak by ktos chcial 8)
 
no tak laktację można "nawrócic" jezeli sie eszcze całkiem nie skończyła
jak krzysiek wyzdrowieje to mam mocne postanowienie żeby go pomału odstawiac, na roczek chciałabym skończyc albo ostatecznie zostawic jakies jedno karmienie, bo na razie ciągnie często, czasem nawet co 2 godz ::) i przez to malo zjada innych rzeczy bo nigdy nie jest bardzo głodny
 
Witam Bardziej Doświadczone Mamusie:)

jestem pażdziernikową mamusią (na bb wrześniową) i szukam wszędzie pomocy i wsparcia - bo mój Julek nic innego nie chce jeśc jak tylko cycusia,,, no za wyjąkiem deserków, ze zupki drugie dania, kaszki - wróg nr jeden,,, jakie macie sposoby by w by za 2 miesiące jadł ze smakiem obiadki np od tatusia?
pozdrawiam Kinga
 
kingaz76 tak to juz jest ze niektóre dzieci szybko sie przestawiają a niektóre muszą troche pogrymasic, nie mozesz sie zrazac, próbuj różnych kombinacji i dań, róznych firm jezeli uzywasz słoiczków, krzysiek tez nie wszystkie lubił, nawet z tej samej firmy nie wszystkie mu podchodziły, a jezeli chcesz zeby synek jadł od tatusia to po prostu musi tatus niestrudzenie próbowac, zreszta masz czas bo twój maluszek ma dopiero 6 m z hakiem
 
czy wasze dzieci nadal budzą sie w nocy?
mój krzysiek czasem budzi sie co godz nadal, niekoniecznie na jedzenie, jak go wezmę na ręce to zasypia spowrotem, może go coś boli? hmmm
 
kate332 pisze:
czy wasze dzieci nadal budzą sie w nocy?
mój krzysiek czasem budzi sie co godz nadal, niekoniecznie na jedzenie, jak go wezmę na ręce to zasypia spowrotem, może go coś boli? hmmm

mamy to samo..............max 3 pobudki, czasami wiecej........
 
reklama
qrcze zaniedbalysmy watec cycusiowy......moze dlatego ze juz nas malo karmi.............


dzisiaj decysuje sie na podanie polowy sloiczka indyka w pomidorem i ryzem..............zobaczymy jak Kuba przyjmie pomidory

jak nie biedzie zadnej reakcji to sprubujemy jutro zrobic rosolek................ehhhh
 
Do góry