reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Dzieki dziewczyny. Wyniki nieznacznie tylko odchodzą od normy wiec to nie tu problem. W poniedzialek mam przyjść znów na kontrole wiec jak nie przytyje po zmianie sposobu karmienia to wezmę skierowanie na badanie moczu i da tez wtedy skierowanie na usg brzuszka bo może tam leży problem. Zaczelam juz karmić tak jak mi kazala i mala ulewa serkiem... Czyli ze przekarmiona... I badz tu mądrym :-\
 
reklama
Olciastrzelce - mojej siostry córeczka (teraz 4 miesiace ma) nie przybierała nawadze w pierwszych tygodniach i lekarz kazał dawac co któreś karmienie mm... I teraz jest na własnie mieszanym karmieniu. I cyc i mm...
 
Aenye aż mi ciężko sobie wyobrazić ten twój Armagedon :-) ty to masz wesoło :-) gdzie ty miedzy karmieniami znajdujesz chwile żeby sie umyć czy skorzystać z wc? Dobrze chociaż ze mama może ci czasami pomóc. Podziwiam cie kobieto :-)

Domi to jest tez twoje dziecko i twoje zdanie tez sie liczy. Widzę ze jednak pojawienie sie dziecka wcale go nie zmienilo... Nie daj sie i jesli chcesz spróbować mlekiem czy rumiankiem to to po prostu zrób. Zastanawiam sie czy jak Oski będzie starszy to tatuś tez będzie mu dawal taki przykład jak traktować kobiety...

Sliwka mi nawet lekarka nie kazala dodając mm mimo ze Inga nie przybiera. Powiedziała ze mogę spróbować odciągać ze dwie porcje i jeszcze dokarmiać tym miedzy cycusianiem (nie wiem czy to ma sens chyba lepiej częściej przystawiać )
 
Dziewczny ja ma jescze jeden problem - sutki... NIby nic nie widać na zewnątrz oprócz tego, że czerwone, ale zastanawiam się czy nie mam grzybicy... Bo tak mnie dziwnie niby swędza, niby kłują, każde nawet delikatne dotkniecie to ból mega, i tak mnie bolą/kłują w głąb piersi... A, że miałam/mam nadal stan zapalny dolnych partii :/ to podobno moze tak być, że przy okazji i sutki. Tak wyczytałam w necie... I nie wiem do jakiego lekarza sie udać, bo u nas nie ma poradni laktacyjnej... Na necie piszą, że lekarz rodzinny to gó...o wie o takich przypadłosciach... Kurde nie wiem czy na własną rękę zastsosować jakieś leczenie...

aenye - dzielna z ciebie babka! ja z moja jedna mam dosyć,a co Ty masz powieziec?

domi - ech...
 
Aeyne no podziwiam ciebie:) Ty to jesteś super babka;)
Domi ehhhhh no brak słów na tego Twojego;( ty jesteś matko i Ty sprobuj jak Ty uważasz a nie gp słuchasz co on twój ojciec jest ze masz robić co Ci każe...... szkoda gadac...
Olcia moja mała też dużo spadła po porodzie bo aż 7% wagi urodzeniowej nie martw się twoja przybieze na wadze;) głowa do gory;)
Ja dzis spalam z mala 2h w dzień bo w nocy troszkę marudzila już niby lepiej jest z tym kararkiem mam nadzieję ze się poprawi;)
czekam na brata ma przyjsc w odwiedziny wiec miłego wieczorku;)
 
No brak slow na tego chlopa! Nie zrobilam mu sniadania dzis do pracy, pranie wyprane polozylam mu na lozku niech sam chowa. Nie docenia mnie to teraz przynajmniej bedzie mial pretekst do tego. Obiadow tez nir podstawie juz pod nos i nawet nie zamierzam z nim rozmawiac. A jak mnie nadal bedzie zle traktoeal to niech sie pakuje i wynosi!!! Mam dosc!!!

Oski caly dzien walcxy :( spiacy jest ale przysypia tylko na rekach, bron boze jak sie go odlozy :( od razu placz... Lozeczko aktualnie jest jak kara dla niego :/ nie wiem juz co robic, jak taka ma byc noc to ja dziekuje...
Jutro ta kontrola u pediatry, no ciekawe co z tym okiem.

Ah wlasnie i mialam pytac. W ktora strone przemywacie chore oczko? Od skroni do srodka czy odwrotnie?

A w ogole kiedy przenosimy sie calkiem na forum zamkniete?
 
Hej Laski!
Przysiegam ze juz nigdy nie pochwale moje dziecko .... wczoraj to istny amrmagedon byl praktycznie nic nie spala w dzien , ani obiadu ani nic nie zrobilam. Jeszcze musialam z nia leciec po dzieciaki do przedszkola z buta , jakis dzien du...powaty bo maluchy tez marudzily ze az mi sie normalnie plakac chcialo ... myslalam ze sobie pampersa zaloze bo sie nawet wysikac nie bylo jak bo prawie caly czas na rekach . Chyba sie skok zaczal piedrolca szlo dostac !! Dzsiaj od 18 troche lepiej . :oo: ...ale widze ze u was tez nie lepiej :(

Olcia koniecznie malej badania moczu ! Najczesciej wlasnie sie cos musi przy tcyh sikach przypalentac i dzieci nie przybieraja .

Domi ja bym sie u takiego malucha w leki nie bawila , mleko woda z rumiankiem i tyle . Czesto maluszki maja klopoty z ropiejacymi oczkami moje maluchy prawie wszytskie mialy .

Marcysia ja Cie straszyc nie chce u mnie sie tak zapalenie piersi zaczynalo :hmm: pozniej doszla goraczka wysoka nie moglam jej zbic przez 2 dni wogole niczym az w koncu dostalam antybiotyk jeden pozniej drugi :( uwazaj zeby cyce nie byly za bardzo odkryte na dworze.

Aenye Ty to wogole jestes dla mnie master !!!! Przysiegam!! Mnie wczoraj az sie wyc chcialo z tego marudzenia malucha dlatego Cie podziwiam jak sobie pomysle ze masz to razy dwa i dajesz rade , chyle czola normalnie przed Toba jestes mega mama !!!

a co do mleka mnie moja super pediatra ktora mialam w polsce uczyla zawsze tak ... jak chcesz karmic mlekiem modyfikowanym zaczynaj od najprostszego ! i za kazdym razem zaczynam od bebiko (tutaj sie nazywa Tutteli) i jest ok !!

Domi wspolczuje Ci tego G. Ty jestes matka i wiesz co dla Twojego szkraba jest najlesze znalzal sie znawca qrde neich sobie sam zapoda te krople najlepiej przez ..... (nie dokoncze) ... a oczko przemywaj do srodka od skroni.



a propo zamknietego chcialam wam pokazac pare fot ale nie moge bo caly czas pisze ze za duze zdjecie :(
 
Ostatnia edycja:
No mam nadzieje ze przybierze do pn choc troszkę.
Marcysia ja mysle ze lepiej niż rodzinny będzie albo pediatra albo ginekolog. W szpitalu to właśnie ginekolog sprawdzal czy nie mamy problemów z laktacja i w czasie ciąży tez powinien sprawdzać stan piersi i brodawek wiec raczej do niego bym sie udala. No chyba ze masz wczesniej jakas wizytę u pediatry czy polozna to one tez ci pomoga
 
reklama
Do góry