reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

kurcze dziś w nocy tylko ja spac nie mogę.. od popołudnia męczy mnie brzuch.. nie jakoś mocno, ale męczy, już wyleżeć z nim nie mogłam, więc wstałam- zjem banana, napiję się wody.. dziś mam dużo załatwiania, chyba jednak maż nie pójdzie do pracy tylko będzie ze mną jeżdził, bo te skurcze mogą coś zwiastować myślę, jak trwają od popołudnia.. zobaczymy co ktg pokaże, bo jest na dzisieszej liscie;)

AsiaK trzymaj się:*

Marcysiaaa Ty też:*
 
reklama
Quchasia, nie jesteś sama, której tej nocy spać nie może. Ja standardowo nie śpię od 4:-/ zjadłam już śniadanie,bo tak mi głód doskwieral,że chyba wcale bym już nie zasnela...:-/
Kurcze, ciekawe czy tem Twój brzuch faktycznie to jakoś zwiastun? Jeśli tak to trzymam kciuki żeby wszystko było ok i szybko i gładko poszło, o ile tak można mówić o porodzie :-)

AsiaK, Marcysia trzymajcie się!
 
Marcysia , Asiak, Ola trzymajcie sie dzielnie dziewczyny !!!!! Myslami jestem z Wami :tak::tak::tak:
Uciekam do lab. o jaaaaaaaa jak wroce to juz moze dzieciaczki beda :-) super dzionek !!
 
@Justa8383 ale mialas wyzerke na maxa! Mmmm ! Pieknie.
@Kika7878 no tak bunt nastolatkow jest ciezki, wiem bo dopiero co siostra go miala, ale dasz rade. Po jakims czasie mloda sie przyzwyczai i bedzie dobra siosttra :) tego wam zycze.
@Gosia25 no szwagierka dzis na wieczor dopiero jedzie. No trudno, ja jakos nie wyobrazam sobie chodzic w ciazy jeszcze ponad tydzien. Mysle ze moze moj syn czeka na ten moj wymarzony czwartek 3.12?? Ja tez urodzona 3 w czwartek :D a co do wiatru, matko kochana! U nas byl w nocy taki ze my z G uwierzyc nie moglismy :o i deszcz tak mocno i intensywnie padal ze szok!
@AsiaK-K to juz niedlugo! Trzymam kcouki!
@marcysiaa83 trzymam kcouki i za was! Badz dzielna, niebawem zobaczysz i utulisz maluszka :)
@quchasia @apolinka a ja dzis ladna noc mialam :))

Ja zaraz musze wstawac i sie szykowac bo na 10:15 wizyta u ginki. Ciekawe jak szyjka i jak ktg... Gr ale jak ona mnie bedzie badac to chyba padne bo pobolewa mnie w srodku juz coraz bardziej :/ ah. Milego dnia!!!! Dzis wieczorem mozecie rozpoczynac ze skurczami a po polnocy rodzic :D bedzie juz grudniowa data :D
 
Dzień dobry Dziewczyny!

Ogólnie wczoraj swędzenie odeszło w zapomnienie, chyba wapno zaczęło działać, pokrzywka też już powoli schodzi (nie ma już "placków", są tylko drobne kropeczki w niektórych miejscach), więc alarm zdjęty;-) W dodatku tak długo dzisiaj w nocy spałam, że jestem pod wrażeniem, że tyle potrafię:-D

Trzymam dzisiaj kciuki za wszystkie planowane wizyty i porody. Jestem z Wami duchem i trzymam mocno kciuki!
 
Witam z rana z wariatów. Wstalam o 7 by mąż inhalacje mogl zrobic, sredni wyje bo zeby, duży wyje bo to nie ja go do szkoły odprowadzam tylko ciocia zawozi.
Jedyna grzeczna to Ala w tym towarzystwie :)
Noce ładnie bo 23, 2, 3, 5 a teraz śpi! jak na tak maly brzuszek wydaje mi się ze nieźle. Tym bardziej że zasypia od razu po odlozeniu.
Zmykam starszego wyszukiwać do końca.
Powodzenia dla wszystkich rodzących niebawem trzymam kciuki za szybkie porody.
 
Dziendobry z rana mamuski :-D Ja mialam nock ejak zawsze raz na siku i spalam jak male dziecko z tym ze wstac sie nie chcialo:-p
Maja sniadanko je i do szkoly zaprowadzic trzeba a jak wroce to standardowo sprzatanie mam i prasowanie no i pranie jakies trzeba wstawic:-p
A juz za tydzien o tej poze ja bede w szpitalu czekac na swoja niunie:-D
Pozdrawiam i milego dnia

Auliya super ze Ala taka grzeczne chociaz ona w tym wszystkim posluszna:-D
 
@OlaSzy no to czyli jakas alergia sie czepila, ale dobrze ze wapno pomoglo :)
@auliya hehe no dom wariatow :) a Alicja to naprawde grzeczniutka! Powiedz swoim chlopakom zeby brali z niej przyklad :D
@Gosia25 u mnie trzeba by poodkurzac i umyc podlogi, piszesz sie? Haha. No jeszcze tydzien nam zostal do terminu :) no chyba ze moj mlody chce dluzej posiedziec :o ale marze o tym zeby urodzil sie w ten czwartek :tak:

Spadam zaraz do ginki. Odezwe sie pozniej jak wroce do domku. Trzymajcie sie cieplo ;)
 
reklama
Hej :-D tempa nie zwolniłam, ale nic to nie pomogło heh, cały czas w pakiecie, w sumie jeszcze kilkanaście godzin i już będę mogła rodzić, byle do grudnia haha :-p
Ninka zaprowadzona do przedszkola, pies wyprowadzony, nawet śniadanie już zdążyłam zjeść, a mąż sobie chrapie w najlepsze :-) temu to dobrze...
Pozamawiałam wczoraj sporo prezentów dla dzieciaków na święta, a dziś tura kolejna, o ile mam nadzieję mnie nie położą w szpitalu... boję się na to ktg dziś jechać :baffled: mam nadzieję, że będę mogła normalnie w domu czekać na poród...nie chce tam :no: za dobrze się czuję, z młodą też w porządku, więc nie wiedzę sensu, ale niestety decyzja należy do lekarki dyżurującej, a widziałam, że dziś niestety jest taka wredna baba :baffled:

Asia, Marcysiaaa - powodzenia dzisiaj! Oby wszystko przebiegło szybko, sprawnie i jak najmniej boleśnie! Czekamy na informacje jak już będziecie mogły i miały siłę napisać jak było i jak dzieciaki :tak: :-)
 
Do góry