reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Dziewczyny ja tak na szybko. Ze względu na przekroczony termin i brak jakichkolwiek oznak porodu jutro mam na około 8 rano stawić się w szpitalu i wywolujemy. Dziś zafundowano mi masaż szyjki...chole*a jak boli...i krwawie, okropnie się czuję, zajrzę wieczorem i doczytam co u Was. Ale jutro z 99% pewnością powitam druga córkę na świecie :-) jedyna pocieszajaca myśl
 
reklama
Kochane Mamuśki! Wpadam na chwile dopóki Laura jeszcze śpi,

GRATULUJĘ:
Piotrusiowej, Klaudii, OlaSzy!!! Mam nadzieję, że czujecie się dobrze, a Maleństwa zdrowe
:tak:

Przepraszam, nie dam rady nadrobic tego tygodia nieobecności :sorry: WIdzę, ze grudnóweczki powoli się rozpakowują :tak:

Kilka słów co u nas. Laura jest cudna. Wiadomo, ze musimy sie siebie jeszcze uczyć, ale z każdym dniem jest lepiej. Jak pielucha sucha i najedzony brzuszek to śpi jak aniołek. Ja mam wiele obaw co do opieki nad nią, bo jestem juz, stara jak na pierwsze dziecko ;) i jakoś chyba za bardzo przewrażliwiona. Coś czuje, ze to bedzie córunia mamusi. Zazdrosna jestem juz teraz o nią :-D Mam problem z piersiami, a raczej samymi sutkami. W drugiej dobie po porodzie zaczeły mi pękać, więc ból niesamowity. Jeszzce mało pokarmu wiec Mała się denerwowała, a ja płakałam z bólu. Nadal bolą cholernie i zaciska zęby w czasie karmienia. Błedem było odciaganie pokarmu laktatorem, zeby choć jedno karmienie dać butelkę, żeby uniknąć ciągania sutka przez Małą. W parwej piersi mało pokarmu, wiec Laura sie denrwowała na maksa w czasie karmienia. I jedła chwile i zasypaiała nienajedzona. Kilka minut drzemki i znowu do cyca. Masakra. Wiec wczoraj ściągnełam z tej [iersi laktatorem i zauważyłam, ze tam mało mleka. Ale tak sobie podrażniłam sutek, ze dziś mega nabrzmiały i gorący. Fuck!!! Jak nie urok to... Dzis miała być położna i chciałam zapytać co z tym robić, ale czekam i czekam a jej nie ma.... Nawet nie mam do niej nr bo to mąz w sobotę podjechał do przychodni i nas zapisał.... Mam nadzieję, ze przyjdzie bo mam tyle pytań....

Edytuję ;) W trakcie pisania do Was przyszła połóżna. Mam nadzieję, że dowiedziałam sie wszytskiego co chciałam. Jejku, jak trudno być mama i odczytywać wszystkie potrzeby maleństwa....

Pozdrawaim KObietki!
 
Ohh spaceruje po domu cały czas...bóle kręgosłupa cały czas na tym samym poziomie. Czuje mocny ucisk na krocze, taka spuchnieta się tam czuje :-(
Marcysiaa ciesze się ze udaje Ci się kp :-) ale zazdroszczę tulenia swojego maleństwa :-)
Kreatorka powodzenia jutro :-* weź faceta w obroty może samo ruszy :-D
Porannakawa tez bym się wnerwiła na Twoim miejscu. Szkoda ze pokwitowałas odbiór :-( może coś jeszcze da się załatwić :-*
Justa8383 tule mocno :-*
 
Dziewczyny właśnie oglądam porody i płacze jak cholercia..łzy same lecą bo to takie wzruszające wszystko.. jeszcze 7 dni do terminu i zobaczymy jak się wszystko potoczy. Mam nadzieje ze do tego czasu coś się wydarzy.
 
Cześć laseczki. Widzę że straszne niepokoje nastały, relax bez stresu bo to nie pomaga w porodzie! Trzymam cały czas za Was kciuki i mam nadzieję,że równie szybko jak ja będziecie tulic swoje maleństwa. My jutro wychodzimy do domu :)
Moja Marysia to cud a nie dziecko. Największa na oddziale i rozczula każdego-położne, lekarzy, studentów. Przy tym jest spokojna, ładnie je z piersi, a ja już wróciłam do żywych po cc. Mam jeszcze delikatne bóle ale radzę sobie z nimi. Uff. Myślałam że będzie gorzej ;)
 
Witam

Gratulacje dla świeżo upieczonych mamusiek !!!!

Dzag wrzuc jeszcze raz link do tej ksiazki o rozwoju dzieci od 0-10.
U nas mlody spokojny je i spi i nic go nie interesuje a siostra daje ognia sama nie wiem juz co mam robic :(.
Zakupie ta ksiazke moze cos w niej znajde.
 
@Piguła85 oddaj troche tych skurczy mi... Ja chce juz urodzic! Oby sie rozwinelo u Ciebie, bo meczy Cie tez juz jakis czas.
@rumcajsowa hanka to tak jak ja. Chcialam dzis zrobic tyyyyyle rzeczy no ale niestety, nie wyszlo mi haha. A te zmniejszone ruchy dziecka to ponoc normalne jak dziecko soe wycisza przed porodem- taka oznaka zblizajacego sie porodu. Ale czy to prawda?
@Justa8383 kochana, do 10grudnia pozostaly jedynie 3dni i to niecale :) luzik!
@porannakawa ojej no to faktycxnie super z ta lodowka :/ eh. Ale moja lodowka tez dotarla do mnie z usterkami, a mianowicie z przodu ma male wgniecenie a z boku uderzone. Ale zauwazylam to dopiero jak G ją rozpakowal na drugi dzien. I juz trudno, bo lodowke pottzebowalismy na "wczoraj" że tak powiem. Uspokoj sie. Jak dziala to najwazniejsze, chociaz wiem ze jak.sie placi to sie chce miec idealna.
@kreatorka no cos Ty! Ale fajowo, juz jutro bedziesz tulila coreczke :) no to do dziela, nakrec meza moze uda wam sie wywolac samym porod, a nie lekarzom :)
@marcysiaa83 super ze u was wszystko pieknie sie uklada. Zycze duzo zdrowka i cierpliwosci.
@kasiodek4 ja juz porodow nie ogladam od dawna :D jakos mnie bardziej stresowaly te krzyczace rodzace :)
@OlaSzy noo to faktycznie zlota dziewczynka Ci sie ttafila :) i ladna i grzeczna! Trzymajcie sie ;)

My z G po obiedzie odpoczywamy. Nie mam w dalszym ciagu zadnych skurczy ani nic... Moze na seks sie skusze, ale dopiero jak obiad sie ulozy :D
 
hej laski, u mnie na wieczór humor lepszy :) co ma być to będzie. ale ale! ZNALAZŁAM ŁADOWARKĘ!!!! Jezu no naprawdę już mi się nie chciało iść trzeci raz szukać - ale mówię, ch… idę ;) i apiać znowu w te kartony. I nagle dojrzałam jeden - którego nie sprawdzałam dotąd, bo po nowym chlebaku jest, więc tydzień temu ktoś musiał coś w niego wsadzić, a ja ładowarkę pakowałam już przecież z 3 tyg temu :D i co? W NIM BYŁA :D Mama / ciocia / siostra / pomagierka musiały mi w to włożyć hahah. Ależ mam zaciesz na ryjku :D zwlekałam od rana z zakupem tych ładowarek, mówię no pójdę ostatni raz ;) i jest. UFFF

Mogę rodzić hahahahah

Szkrabek, quchasia, kreatorka,
bardzo mocno za Was trzymam kciuki!

OlaSzy, marcysia, buziaki dla waszych dziewczynek!

porannakawa,
doskonale rozumiem twoj wkurw - i na fachowcow i na meza, ja tez zawsze ze wszystkim sama i potem jeszcze pretensje, wrrr

W ogóle zdecydowanie jednak chlopcy lubią w brzuchu do końca siedzieć ;) moich trzech też urodziłam w okolicach terminu, 39tc5d 40tc2d i 40tc3d :D
 
reklama
Aenye super, że się znalazła ladowarka :) jednym słowem miałam nosa :)
Ją też teraz mam zdecydowanie lepszy humor! Co ma być to będzie. Dziś na kolację pizza i serial może jeden z ostatnich takich wieczorów w najbliższym czasie.
Teraz siedzę sobie spokojnie w wannie. Młody pokazuje w brzuchu i mogę się zrelaksowac ;)

Domi Ty mi zawsze smaka robisz : D nawet nie na konkretną rzecz ale ogólnie na jedzenie. Zawsze sobie myślę hmmm a co ha bym zjadła? ;) i tak 20 kg później.... Hahhaha
Trudno zaraz się wezmę za siebie jak się maluch raczy zdecydować że już czas wyjść.

Ja właśnie wróciłam z izby. Wszystko ok. Ale jutro znów na ktg :/ teraz już raczej codziennie będę jeździć aż do porodu... Skoro jeden lekarz zauważył spadki tetna to już żaden nie zaryzykuje i będą mnie monitorować... No ale najważniejszy jest maluch.
 
Do góry