reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Hej, odsypiacie? ;) Jezu, ja też dzisiaj niewyspana, od 3 nie spałam praktycznie, tak jak u Was, tylko najpierw Gu nie spał przez 3h, kręcił się, oczy jak 5zł, prężył, płakał i na zmianę tak, jak w końcu padł po 6, to obudził się Leo… a potem znowu Gucio… i tak na zmianę :( dopiero po 9 usnęłam na jakąś godzinę :( załamka. Męża nie chciałam dziś angażowac, bo 1. ja i tak nie śpię jak on walczy z jednym, bo nie umiem usnąć, a po 2 . on dzisiaj w trasę - rocznica śmierci babci i musiał jechać do Piotrkowa (4h w takich warunkach w 1 stronę). I musiał się wyspać :(

Jestem sama z 5 i mam conieco wyrzuty sumienia bo maluchy odsypiają noc, a starszaki tablety playstation i bajki, a ja z rozpaczy zamiast sie z nimi bawi, grać to z wiecznego głodu na ciasto upiekłam torcik czekoladowy ;) (czekoladę jem codziennie od urodzenia, pierwsze co po cc zjadłam oprócz sucharów to Pawełek ;)))) Mam mega zapotrzebowanie na cukier teraz, aż to jest chore, ile jem. A ciągle chudnę ;) ). No torcik za duże słowo, murzynek z powidłami i masą czekoladową, i z polewą. Idealny deser ;)

Domi, faktycznie, bez dokumentów jechać nie można, zbyt ryzykowne. Dasz radę :) Pisz często!
 
reklama
Aenye ale bym zjadla taki "torcik" :) tez codziennie jem slodycze a chudne :) wlasnie sie zwazylam i kolejne kg w dol :)

Wrocilismy wlasnie z zakupow. G mi nakupil spozywki zebym.glodna nie byla jak go nie bedzie. Teraz cycus i zmontujemy pizze. G ok 21 wyjezdza do Polski dzis. :(
 
Dzag ją też mam bardzo suchą skórę. Swedzi okrutnie i wygląda jeszcze gorzej. Na razie niczym się nie smarowalam bo nie wiem czy jakiś składnik kremu nie przenika do mleka... Także skóra to masakra
 
Domi wiadomo że samej jest smutnej. Ją też nie lubie jak mój mąż wyjeżdża. A ma taka pracę że wyjeżdża na delegacje często. Za tydzień jedzie niestety :(
 
Oski ma dzis okrutny dzien. Dopiero G go uspal po 19, bo walczylam od 17 do 19 i nic... Na zakupach spal na szczescie ale pozniej juz nie chcial. W ciagu dnia tez ledwo co spal... Budzil sie co chwile, nawet jak juz udalo mu sie zasnac. Dalam mu troche herbatki z kopru, wypil 20ml tylko. Boje sie z nim sama zostac na noc, gr...

Szkrabek no wspolczuje. Ja nienawidze rozlaki. Wystarczy ze tyle czasu zylismy na odleglosc. To bylo najgorsze!!! Nigdy wiecej. Jak ja wytrzymam do niedzieli rano to nie wiem :(

Ponawiam pytanie o ta ksiazke 0-10lat. Prosze o dokladny tytul i autora
 
Powiem wam ze pdkad daje krople na kolki mam spokoj u nas 6 tydzien jutro :0. Zadnych skokow rozwojowych nie bylo oprucz napadiw kolek jak dawke zmniejszalam. Odkad nie cycami to nuzka malego coraz ladniejsza sie robi a wygladal strasznie w tych krostach. Teraz musze jakos mleko wysuszyc bo do gina sie narazie nie wybieram.
 
Quhasia u mnie też tak było mała stekala próbowała zrobić kupkę akebue wychodziło i biedną się meczyla miala tak 4czy 5dni i dawalam espumisan i herbatkę koperkowa i masowalsm i robiła po całym dniu kupkę ale nie zawsze a teraz juz przeszło robi kupkę noemalnie:) dzis to tak dała że aż do brzucha poszło :p
Domi to pisz do nas częściej jak twój G wyjedzie może raźniej Ci będzie; ) i nie martw się napewno dasz radę to tylko kilka dni a silna babka jestes:)
Co do suchej skóry to ja tylko trochę na brzuchu mam no i z pępka ta czarna mi schodzi:p
Moj kojec dla malej nie przyszedł bo napisali że Maja tylko niebieski bo różowy wyszedł wiec oddali kasę i zamowilam inny ładniejszy ale troszkę droższy ;) i ma byc w sobote;)
Zaprowadziła Maję sam dziś później wróciłem nakarmilam mała wzięłam ja na shopping hi do banku musialam i taki spacer prawie 2h miałyśmy; ) po południu ze 20min się zdrzemnelam i po Maję znów a Agatka jak dostała mego mleka z butli po 16 zjadła prawie 150ml ale z 10się udało to spala do 20.20 ja o 18 z nią się położyłam i o 20 wstalam. Później mała nie spala i tak z pół H temu dostała cycusia i spi już wiec ja też lece;) korzystam póki mogę a z chęcią bym z 6h hiciaz bez przerwy spala ale nie mogę narzekać bo grzeczna jest;) dobranoc mamuski;)
 
reklama
My sie wlasnie karmimy. Czyli 3h spal po ostatnim karmieniu. Oby tak dalej.

G wlasnie dzwonil, bo przednie wycieraczki mu padly, zebym sprawdzila w necie ktory nr bezpiecznika jest od wycieraczek. Oby to bezpiecznik, bo pogoda okropna, wszystko marznie na szybie + brud od innych aut na autosttadzie.. Cholera martwie sie teraz..

Gosia pokaz poznoej kojec jak przyjdzie. A no bede pisala czesto bo i tak co innego mam robic poza zajmowanoem sie Oskim.

Ok odkladam do lozeczka, podejscie nr 1. Mam nadzoeje ze i ostatnie :D
 
Do góry