reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Ooo, temat antykoncepcji aktualny również u mnie. Kieeedyś bardzo długo brałam tabletki, z krótką przerwą. Przestałam 5 lat temu, jak stwierdziliśmy że już tak uważać nie musimy. Wskoczyła na npr i fajnie, bo naturalnie
 
reklama
Ooo, temat antykoncepcji aktualny również u mnie. Kieeedyś bardzo długo brałam tabletki, z krótką przerwą. Przestałam 5 lat temu, jak stwierdziliśmy że już tak uważać nie musimy. Wskoczyłam na npr i fajnie, bo naturalnie i świetna szkoła wiedzy o swoim organizmie. I chociaż to nie jest metoda anty, tylko planowania ;-) ;) to najlepiej działało anty u nas :-p. O Witka przy tej metodzie staraliśmy się pół roku, więc słaby wynik, biorąc pod uwagę że już znałam swój organizm i dodatkowo na testach owulacyjnych jechałam. Ale teraz, kiedy raczej więcej dzieci nie powinniśmy mieć, Wolałabym jakąś pewniejszą metodę. No i nie wyobrażam sobie porannych pomiarów temperatury aż do menopauzy :dry:. Za 2 tygodnie idę do gin, to muszę z nią pogadać...

Śliwka, o jak wcześnie wrócił Ci okres. Ale piersią nie karmisz z tego co pamiętam? więc to normalne.

Gosia, no nie dostaniesz normalnej @ dopóki bierzesz tabletki antykoncepcyjne, więc nie wiem jak chcesz wyłapać ten moment... :confused:
 
O widzisz dzag nawet nie wiedzialam ze jak bierzesz tabletki to @ nie masz myslalam ze 21 dni tabletki i później przerwa na okres ale dobrze wiedzieć.
To pomyślę o innej anty może plastry zobaczę
 
Dzisiaj noc była do d*** ale w dzień wypoczęłam pierwszy raz odkąd sie Inga urodziła:-) ogarnelam mieszkanie w końcu, zjadłam normalnie śniadanie, obiad i kolacje jak człowiek :-) na siedząco na spokojnie :-)wykapalam sie dluzej niż 5 minut i nawet wyspalam w dzień ;-) żyć nie umierać a mala śpi jak aniołek dzisiaj. Może tylko z godzinkę pomarudziła i śpi po 3-3,5 godz przez calutki dzień. Na śpiąco ja przewinęłam, wzięłam na spacer z psem i rozebrałam po przyjściu a ja to nawet nie ruszało :-) juz jej chyba 3 razy mierzyłam temperaturę czy wszystko z nią ok i co chwile zerkam czy na pewno oddycha bo jeszcze chyba nigdy nie byla tak spokojna. Mam tylko nadzieje że nic jej nie bierze i że to nie cisza przed burzą. Tak więc akumulator naładowany i mogę dalej działać :-)
 
Olcia to super że dzień udany i się wyspałaś :) oby więcej takich dni;)
I mnie dzień dzi taki sobie Agatka rano po 11 jak usnela to ok bo spala prawie 3h a później od godz 14.30 spala może z 1,5h do teraz nie wiem co jej było chyba nie dojedzona była mam mało mlek amsciaga z obu raz 140ml a tak 120ml więc nie jest już tak jak było a ściąganie zajmuje mi 45min:/ przed 21 wykapalam dałam swojego mleka 130ml i jeszcze glodna a w c ycusiach pusto prawie wiec bylam zmuszona dac mm i zjadła prawie 70ml :) teraz już spi i ja też już w lozku:)tak wiec dobranoc i w miare przespanej nocki zycze:)
 
My się karmimyy:) moja niunia jak zasnęła o 22 tak teraz i 3.30 wstała na jedzonko;) no wyspalam się jaknigdy ;) 5.5h bez przerwy jupi;)fajnie byłoby tak co dzień ale w sumie dobre i dzis;)
 
My tez sie karmimy. Mlody budzi sie co 1,5-2h... Ale trudno i tak najchetniej bym go nie wypuszczala z rąk :( nie macie pojecia nawet co sie u mnie dzieje ;( jak ja żaluje że urodzilam tu Oskiego :( wyć tylko mi pozostaje..........
 
reklama
My obudzilismy sie stekajac i poszlismy na przewijak kupe robic, po jakichs 15min ugonania nozek udalo sie- zakupkala sie cala i do zmiany wszystko,ale dzidzia usmiechnieta;)
Powiem wam ze wracam do jalowego jedzenia bo chce spr czy cos lepiej bedzie z tymi nocnymi stekami..
 
Do góry