reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Quchasia, a przypomnij, te kupki ma jakieś gęstsze, że ciężko je zrobić? Jeśli są faktycznie gęstsze czy nawet zaparcia ma to spróbuj pić kompot jabłkowy, jedz jabłka. Wiesz, u nas nawet woda leci w męczarniach :-D.
No wlasnie nie sa geste.. jablka jem;).mam wrazenie nawet ost ze sa takie bardziej maziste. Boli mnie to jej meczenie.. tez uginam nozki, ale dzisiaj pojawil sie placz i w koncu dalam ten espumisan. Kurcze to stekanie chyba nie ma zwiazku z moja dieta..
 
reklama
Mi też trochę brzuch został ale mieszczą się w spodnie zz przed ciazy;) ćwiczyć zamierzam zacząć alenarazie czasu brak;)
Maja w szkole ja zjadłam śniadanie i przy jedzeniu płatków 5tka mi się ulamala nie wiem czemu :( ajjj po ciąży z Mają zęby mi tak nie poszły a teraz jak tak dalej pójdzie to sztuczna szczękę będę musiała wstawic:(
Agatka coś spać nie chce a mleko muszę ściągnąć bo nie mam..
 
Kochana biorę witaminy dla karmiacych do tego omega 3 i jem dużo nabiału az się zastanawiałam czy nie za duzo żeby mała uczulenie nie dostała. Ale za tydzień mam dentyste to może jeszcze uratuje ttego zęba
 
Hej :cool2: Blanka po USG bioderek - bioderka w stanie idealnym jak to lekarz określił :biggrin2:

Co do szczepionek to ja wybrałam 5 w 1.W Polsce niestety wiele szczepionek bezpłatnych to szczepionki słabo oczyszczone, nasze Państwo skąpi, niestety zakupiono te najtańsze , a szkoda bo z immunologicznego punku widzenia to podawanie szczepionek w pojedynczych dawkach jest najbezpieczniejsze dla zdrowia dziecka.

Waga wróciła do tej sprzed ciąży i w spodnie sprzed też już noszę bez problemu. Tylko u mnie to kwestia, że nigdy nie odzyskałam figury po pierwszym dziecku :zawstydzona/y: brzuchol też jest niezbyt piękny echhhh
szkrabek - jak dla mnie malutko Twój Kosma waży :rofl: Blanka dobija do 6 kg... coraz ciężej nosić potworzyce :-) :)
 
kochane nie mam kiedy na bieżąco pisac. przepraszam. tera tez z Laura na reku... :/
ja już ni wiem co z tymi kupami! ostatnio pytałam położnej o nie i mówiłam, że Laura miLa nawet taka jak szpinak i w kolorze i w konsystencji. powiedziała, że prz kp moga byc różne.. to już nie wiem.i Bo czytałam w necie,że zielone, ze śluzem i śmierdzące i jak dziecko sie denerwuje przy piersi to moze byc nietolerancja laktozy...
 
Mój Oski robi musztardowe kupy, ale czasami smierdzą mocniej, a czasami prawie w ogóle. Nie wiem od czego to zależy. I też sie meczy z nimi pomimo, że to bardziej wodniste niż z jakimiś grudkami. I zauwazylam że od dwóch dni jak przebieram go w nocy to dwie zmiany pampersa są bez kupy, tylko siuski albo delikatna kropka kupy, chyba przy pierdnieciu.
Ma też potówki, choć nie przegrzewam go. Są na główce, twarzy i szyi i odrobinka ponizej szyi. Jak z tym walczyc? Kąpie go w specjalnej soli z jakiegoś morza, co polozna polecała alee nadal jest. No i nad czołem ma jakieś żółte krostki.. to ciemieniucha czy jakas odmiana potówek tez? W czwartek dopiero poloza przyjdzie to go zobaczy.

Mi brzuch troche wisi, tzn jest to tłuszczyk sprzed ciazy. Bede cwiczyla dopiero jak nic zupelnie juz po cc czuć nie bede. Dziś mialam wizyte u ginki. wszystko ok ale pytala o antykoncepcje. Chyba zdecyduje sie na zastrzyki, 1 zastrzyk co 3 miesiace. Cena to 35euro za zastrzyk.
W niedziele chrzciny, czyli coraz blizej. Trzeba zakupy zrobic, menu juz ulozylismy. U nas w domu jednak robimy "przyjecie".

wasze maluchy tez juz tak malo spią w dzien? Oski przechodzi samego siebie. nawet po 3 godziny nie spi, pozniej drzemka na pol godz albo godzine i znowu nie spi.
 
reklama
ah i mam problem. Oski ciagle chce miec glowe na lewej stronie. na prawą w ogole sam nie obraca. podkladam mu recznik pod glowke z boku zeby na niej nie spal bo plaska tam ma......co to moze znaczyc?
 
Do góry