reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Marcysia moze cos dla siebie zrob;) jak dzis tesciowa zabrala nala na spacer to w pierwszej kolejnosci zjadalm obiad-pierwszy raz bez pospiechu:) a potem na necie siedzialam;p dopiero pozniej zaczelam sprzatac,)
 
reklama
Tak piszecie tu o tych eliminacjach produktów żywieniowych i zastanawiam.sie czy to,że Adaś nieraz nie.zrobi kupki w ciągu doby to wynik tego.co jem? Czy po prostu tak już ma? Bo w sumie jak zrobi kupke to żółta, i też jakoś bardzo się nie prezy Żeby ją zrobić...
Szkrabek, ale zazdroszczę umiejętności pieczenia ciast, ja co upieke to zakalec:-/ jedynie ciasta bez Pieczenia zazwyczaj mi wychodzą no j gofry. A zjadłambym też jakieś fajne ciacho, najlepiej Malokaloryczne :p
Agak a Ty dokarmiasz Twojego Adasia?
Marcysia to co Ty jesz? :-) ja w ogóle ostatnio na nic ochoty nie ma, zjadłambym coś fajnego,ale weny brak :-/
 
Tak piszecie tu o tych eliminacjach produktów żywieniowych i zastanawiam.sie czy to,że Adaś nieraz nie.zrobi kupki w ciągu doby to wynik tego.co jem? Czy po prostu tak już ma? Bo w sumie jak zrobi kupke to żółta, i też jakoś bardzo się nie prezy Żeby ją zrobić...
Szkrabek, ale zazdroszczę umiejętności pieczenia ciast, ja co upieke to zakalec:-/ jedynie ciasta bez Pieczenia zazwyczaj mi wychodzą no j gofry. A zjadłambym też jakieś fajne ciacho, najlepiej Malokaloryczne :p
Agak a Ty dokarmiasz Twojego Adasia?
Marcysia to co Ty jesz? :-) ja w ogóle ostatnio na nic ochoty nie ma, zjadłambym coś fajnego,ale weny brak :-/
Apolinka u nas dokarmianie nie przynosi oczekiwanego efektu - mialam nadzieje ze Adas bedzie po NORTH m dluzej spac, ale dostal je ogolnie raz w zeszlym tyg i wcale pi nim nie spal. Ja sama sciagam swoj pokarm bo Adas nie lapie brodawki i widze ile zjada, a apetyt ma coraz wiekszy
 
quchasia - oprócz spokojnego zjedzenia kanapek i ugotowania rosołu nie zrobiłam nic. Siedzę z lapkiem i przeglądam huśtawki dla Laury i maty edukacyjne. ALe cholerka tyle tego jest, ze nie wiem na co sie zdecydwać...

apolinka - no niestety mój jadłospis ubogi. Ja non stop na suchym prowiancie. Od czasu do czasu rosół, albo sałatka jakaś, np z tuńczykiem. Ale ja nie mam czasu gotować ani robić skomplikowanych potraw. Czasem nie mam czasu wyjąc z lodówki wędliny do chleba. Jakby moja Laura spała tak jak teraz to i w domu bym ogarnęła i obiad normalny ugotowała. ALe dzis to jakiś wyjątek to jej spanie.... Do tej pory w dzień nie spała w ogóle oprócz kilku drzemek u mnie na rękach...
 
Ale macie przygody :o wspolczuje tych diet i dzieci wiszacych na rekach i przy cycu. Moj to aniolek skoro tak! A czasami narzekam ze 4 godziny nie spi w ciagu dnia, pozniej drzemke walnie na godzinke i znowu nie spi.
Ktoras z was pisala ze dziecko lapie cyca, chce niby ssac, pozniej puszcza i krzyczy i sie rzuca. U mnie to oznaka bardzo glebokiego zmeczenia. Wtedy chowam cyca, biore na rece i lulam. A pozniej do lozeczka i krolewicz spi. Po prostu u mnie to oznacza to wlasnie, ze jest nad to przemeczony i bardzo chxialby zasnac a nie potrafi.

Bylismy o 16:50 na spacerku, posslismy do sklepu oddalonego o 1km od domu, pozniej rundka i do domu. Z 45min spacerowalismy. Wykapalam go ok 18:30 bo wczesniej sobie rozmawialismy i sie smialismy do siebie :) teraz niby spi, ale strasznie sie wierci i mamrota cos pod nosem wiec nie wiem czy uda mu sie zasnac, bo plakal wlasnie mocno ze zmeczenia i przytulac mu sie chcialo. Ja strasznie zmeczona, dlatego ttzymajcie kciuki zeby usnal na dobre 2h choxiaz.

apolinka ttzymam kciuki zeby Adasia wyniiki byly dobre!

Mam ochote na obiad z chinskiej restauracji... Oooojjj straszna mam ochote.
Dobra ide spac, moze Oski da mamie podrzemac troche :))
 
Gosia też używam cifu bardzo zadowolona jestem.

A wrócę jeszcze do odciagania mleka, jeśli przechowuje w temperaturze pokojowej to mogę od razu podać bez podgrzewania?
 
My zasnelismy az o 21:30 obudzil mnie skomlajac w lozeczku. Przebralam pampersa, biore do cyca i nagle ryk. Plakal jakby go ze skory obdzierali ;(((( cyca nie chcialam, machal nogami, i sttasznie glosno plakal :((( tak nagle! Nie wiem co to bylo, nic nie umialam mu pomoc. Chyba z 5-8min tak plakal. Nosilam, tulilam.... Az w koncu wziac cyca, pojadl chwileczke i zasnal. Budzilam zeby jadl ale nie chcial. Wiec do odbicia wzielam i polozylam w lozeczku. Spi juz ze smoczkiem z 5min. Boje sie zeby sie znowu nie obudzil z takim placzem.
CO.TO DO CHOLERY BYLO?!?! ;(((
 
Justa ja zawsze podgrzewam bo jak czuję jakie mleko cieplutki jest po sciagnieciu (oczywiście trochę sciagnelam kueys i sproowalam) to zawsze podgrzewam bo zanim się sciagnie to już chłodne...
No współczuję wam przepraw z dziećmi tak to moja niunia to złoty aniol;) my się ok 19 wykapalismy mała zjadła i trochę gadaliśmy i oglądaliśmy co wkoło później po ponad godz dałam cyca ale się prezyla i plakala wiec utulilam na raczkach i spi ale coś się teraz chmarzyc zaczęła a ja ścianę mleko i też spac;)
 
reklama
Do góry