reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Czesc dziewczyny - zaniedbalam forum ale wszystko przez chorobe. Przeziebienie mnie dopadlo. My dzis tex mielismy szczepienie. Adas strasznie plakal i ciezko bylo go uspokoic. To zdjecie w albumie to chwile pi powrocie. Potem juz byl placz i nosimy sie na rekach z przerwa na polgodzinne spanie.
 
reklama
Apolinka ja mam w domu esputicon ale to na gazy. Na problemy z kupa w aptece pani doradzila zebym to ja wiecej pila np kopru a nie podawala maluszkowi
 
Ojej biedne maluszki :( ja sie strasznie boje szczepienia... Biedactwa :(
Moj Oski dzis strasznie placzliwy, malo spi, ciagle przy mnie musi byc.. Drzemki tylko na chwile a pozniej znowu akcja rece albo przytulanki w lozku.. To ten skok 8tyg? Bo dzis konczy wlasnie 8tygodni.

W ogole przyszedl dzis do mnie list z ubezpieczalni... Wyobrazcie sobie ze jest tam napisane ze z dniem 30.11 nie mam juz ubezpieczenia :O !!! A przeciez ja rodzilam w grudniu!!! Masakra...jak sobie pomysle ze rachunek moze do nas przyjsc na porod i szpital to az mdlec mi sie chce bo to w tysiacach euro.... Nie mamy pojecia dlaczego nie mam ubezpieczenia. Wyslali tez kartke do wypelnienia i do odeslania. Zawsze sciagali kase z konta 10 dnia kolejnego miesiaca za poprzedni no i w stycxniu powinni wziac za grudzien ale nie wzieli i myslelismy ze poprostu w kolejnym miesiacu wezma podwojnie. Nikt z nas nie wpadl na to ze mogli przestac.mnie ubezpieczac. W kazdym razie bedziemy to wyjasniac, bo przeciez kurde zawsze bylo ok az tu nagle ten list.
Trzymajcie kciuki zeby sprawa sie rozwiazala bo nie wiem z czego zaplacimy za szpital i porod o ile ten rachubek faktycznie by przyszedl skoro ubezp juz nie mialam... :/

Agak a jak sie pije ta herbatke z kopru to ona nie wzieksza laktacji?
 
Domi koper jest skladnikiem herbatek wspomagajacych laktacje, ale szczerze mleko chyba siedzi w glowie bo jakos pije te herbatki raz na jakis czas, a mleko przeciez dzien w dzien odciagam i nie zauwazylam zeby po herbatce lecialo wiecej
 
Domi współczuję sytuacji z ubezpieczeniem i mam nadzieję ze się wyjaśni na twoją korzysc:)
Agatka spi cały czas prawie nie spala z pół h zjadła też ponad godz później niż karmienie było i dalej spi coś tam przez sen zaplacze dałam Canpol od gorączki jak kazali i jest ok narazie. Aha rota dostała rotax to dobra szczepionka? Bo ja się nie orjetuje...
Też idę się zdrzemnąć bo tam gdzie ropa przy zębie się zebrała to boli jak holera:(
 
Hej Laski!:blink:
Ja sie tylko melduje ze zyje i ze w sumie wszystko ok tylko moj Marcel idzie do zerowki w tym roku i mamy mase badan bo srednio u niego z motoryka:hmm: i ma problem z trzymaniem lyzki i dlugopisu . Jezdzimy po specjalistach zeby okreslic czy to juz taki model czy faktycznie jest jakis wiekszy problem :( ehh jeszcze ze starszym synem ... ehhh mam chwilowo taki mlyn ze sobie odpuscilam BB zreszta przez to wszytsko mam dola i co wam bede truc jeszcze tutaj o swoich problemach . Najmlodszed dziecko tez mi sie zepsulo , panna spi caly dzien za to od 1 do 6 nie spi praktycznie wogole .:baffled:.. i juz na wszelkie sposoby probowalismy ja przestawic ... mowy nie ma @!!!!!. Godzina 1 a ta wyspana i rogal od ucha do ucha za to w dzien nic nie pomaga zeby ja obudzic , wiec chodzimy na rzesach doslownie . Bede zagladac z miare mozliwosci , ale nadgonic to was nie nadgonie :( Buziaki dziewczyny !!!!
 
reklama
Porannakawa ostatnio Cię wolalam;) super że dałaś znać co u Ciebie:) współczuję problemów z synkiem O mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze i nic przewlekłego nie wyjdzie życzę dużo zdrówka dla synka;) a tobie dużo cierpliwości:) a co do małej no to proszę jaka agentka hehe;) i mnie mała też w nocy nie spi ale tylko 2h wiec jest ok ;) ściska Cię mocno i zaglądaj do nas czasem dac znać co u Ciebie żebyśmy się nie martwily:-p
Agatka dalej spi za pół h powinno być następne karmienie zobaczymy czy zje...A ja będę się znowu sciagac bo już pełne mleka są cycuski :-p
 
Do góry