reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
kurcze dziewczyny, dziś o 20 wizyta a śniło mi się dziś, że na usg były czworaczki :-D
Super sen. Trzymam kciuki za wizytę. Ja do lekarza idę na 14:40 trochę się denerwuję :zawstydzona/y:
Dziś mi się śniło, że pojechałam na usg i miała mi je robić Liszowska ale nie poznałam wyniku bo się obudziłam.
Odezwę się wieczorkiem i opowiem jak było u gina :tak:
 
to by dopiero było :szok: ale z całego serca życzę chociaż bliźniaków ;-)
ojoj,... dziękuję
kinguś pisze:
Dziś mi się śniło, że pojechałam na usg i miała mi je robić Liszowska ale nie poznałam wyniku bo się obudziłam.
Odezwę się wieczorkiem i opowiem jak było u gina :tak:
widzę że nie tylko ja miałam sen o badaniu :D
ja wrócę dopiero poźno w nocy, trzymam kciuki;-)
 
nie denerwuj się :happy:
skoro 15go test wyszedł negatywny, to może faktycznie dopiero wtedy zaszłaś
no i na owulację boli brzuch :D
głowa do góry
15 tego- negatywny i 23 sierpnia również negatywny....Dopiero 30 sierpnia wyszedł pozytywny...czyli chyba załodnienie mogło mieć miejsce 15 sierpnia,bo jakby miało powiedzmy 5 sierpnia...to 23 sierpnia test już mógłby być pozytywny...
 
15 tego- negatywny i 23 sierpnia również negatywny....Dopiero 30 sierpnia wyszedł pozytywny...czyli chyba załodnienie mogło mieć miejsce 15 sierpnia,bo jakby miało powiedzmy 5 sierpnia...to 23 sierpnia test już mógłby być pozytywny...
no pewnie że wyszedł by pozytywny, mi wyszedł od razu mocno pozytywny 18 dni po zapłodnieniu, i to robiony wieczorem, więc raczej zapłodnienie 5 sierpnia odpada
 
no pewnie że wyszedł by pozytywny, mi wyszedł od razu mocno pozytywny 18 dni po zapłodnieniu, i to robiony wieczorem, więc raczej zapłodnienie 5 sierpnia odpada
Trochę się uspokoiłam.... Myślę,że właśnie pozytywny test dopiero 30 sierpnia,no i usg które 1 września jeszcze nic nie pokazało i wskazało na bardzo wczesną ciążę...właśnie sugeruje na zapłodnienie z 15 sierpnia. Bo gdyby byłą starsza powinna już byc widoczna...
Tylko jak zaczęłam się zastanawiać,że może plemniki poczekały we mnie do owulacji,bo przecież są w stanie przeżyć do 5 dni i dopiero później doszło do zapłodnienia...to zaczęłam się martwic,że to jest ciąża wcześniejsza i coś jest nie tak....Tymbardziej,że tak jak wspominałam wrażliwe sutki i brzuszek dawały już znać o sobie ok. 11 sierpnia,ale myślę że to na owulkę,której dawno nie miałam.To tez był mój pierwszy cykl po odstawieniu duuphastonu....Ja miewałam problemy z tym wszystkim...To moja pierwsza ciąża i jestem przewrażliwiona...ale bardzo dziękuję za odpowiedź:-)
 
Trochę się uspokoiłam.... Myślę,że właśnie pozytywny test dopiero 30 sierpnia,no i usg które 1 września jeszcze nic nie pokazało i wskazało na bardzo wczesną ciążę...właśnie sugeruje na zapłodnienie z 15 sierpnia. Bo gdyby byłą starsza powinna już byc widoczna...
Tylko jak zaczęłam się zastanawiać,że może plemniki poczekały we mnie do owulacji,bo przecież są w stanie przeżyć do 5 dni i dopiero później doszło do zapłodnienia...to zaczęłam się martwic,że to jest ciąża wcześniejsza i coś jest nie tak....Tymbardziej,że tak jak wspominałam wrażliwe sutki i brzuszek dawały już znać o sobie ok. 11 sierpnia,ale myślę że to na owulkę,której dawno nie miałam.To tez był mój pierwszy cykl po odstawieniu duuphastonu....Ja miewałam problemy z tym wszystkim...To moja pierwsza ciąża i jestem przewrażliwiona...ale bardzo dziękuję za odpowiedź:-)
już tyle nie licz, bo i tak się nie doliczysz przy nieregularnych cyklach :-p
dzidziuś ciut podrośnie to lekarz pozna wiek ciąży :-)
Powodzenia
 
Widzę że grono coraz liczniejsze
ja od wymiotów mam już kąciki ust poranione gardło podrażnione ogólnie kiepsko się czuję...
jeżeli ktoś che odrobinę ciążowych atrakcji chętnie się podzielę
strasznie drażnią mnie zapachy zwłaszcza te kuchenne nawet mycie zębów to problem bo mam odruch wymiotny.... czyżby to na 2 chłopca???
Powodzenia na dzisiejszych wizytach.
Ja następną mam 15 października a na usg zarejestrowałam się na 28 październik...
widzę po sobie że do 2 ciąży mam jakieś spokojniejsze podejście a więc cierpliwie i bez szaleństw...
niebawem trzeba będzie zrobić wykaz terminów porodów majóweczek aby się jako tako połapać...
 
reklama
Witam juz jestem spokojniejsza :)

No wiec termin wg OM na 18 maja :) prawdopodobne poczecie 26 sierpien :), fakt ze wrocilam 22 i troche sobie poszalelismy.. wiec wszystko mozliwe, ale ja sie upieram ze pozniej zaszlam :p
Jajeczko ma 9 milimetrow, wyglada wszystko w porzadeczku. malego kropka tez widzialam a nawet dostalam USG heheh.
No takze wizyta kolejna za miesiac i wtedy zobaczymy.
 
Do góry