reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Lilian 3mam kciuki za twoje dziewczynki, napewno bedzie dobrze....i wyjda z tego, pomodle sie za twoje malenstwa!!!

Widze dziewczynki ze temat wozkow jest aktualny...Bardzo ladne te wozeczki co prezentujecie my juz z moim mezem dokonalismy wyboru i kupilismy CHICCO 3 FOR ME w kolorze czerwonym CHICCO 2009 WOZEK TRIO FOR ME 2w1 AUTO FIX FUEGO (545849273) - Aukcje internetowe Allegro ...juz go wam prezentowalam ale jest naprawde swietny i lekki:-Dwiec to jest wazne i jak to ze widzisz dzieciatko z 2 stron "do mamy" i "do ulicy"...Polecam!!!

Dzisiaj mam jakis dziwny bol pod zebrami chyba mi sie organy kurcza, mala sie wierci i pokazuje pupke glowke itp:-Ddla taty szczegolnie zeby ja calowal:-Dide sie polozyc bo ten bol pod zebrem mnie wykonczy:dry:
 
O jejku Okruszku ciarki mi przeszły dwukrotnie jak czytałam tą wiadomość.
Lilian gorąco sie pomodliłam za twoje maleństwa, teraz to juz wogole moje mysli i modlitwy bedą krążyć wokłoł waszej trójeczki -jesteśmy z tobą :-)
 
Lilian ja też jestem z Wami !!! Będę się modlić o Twoje dziewczynki!! Bądźcie wszystkie dzielne i silne ...
 
Liliann - Nie ma słów, by wyrazić to jak mi przykro, że Twoje Skarby tak się pospieszyły. Jestem ateistką, ale będę powtarzać jak mantrę, że wygracie tę walkę. Całym sercem głęboko wierzę, że już niedługo będziesz nam opisywać sukcesy Twoich córeczek.

Okruszku - Dziękujemy za informacje. Jeśli tylko będziesz miała jakieś wieści od Liliann, to... naprawdę będę wdzięczna.

Ula, Patusia - Dziękuję Dziewczyny za trzymanie kciuków. Jesteście kochane! :tak:

Ja odebrałam wyniki badań. Morfologia mi się poprawiła, ale przyznałam lekarzowi, że odstawiłam żelazo, bo dostałam hemoroidów od zaparć. Przepisał mi nowe, w tabletkach do żucia. Czekoladowe... :-) Mocz też w porządku.
Niestety dołączyłam do grona mamusiek jadących na nospie... Powiedziałam lekarzowi o tym moim napinającym się brzuchu, zbadał szyjkę, muszę zrobić usg, żeby sprawdzić część wewnętrzną. W badaniu lekarz ocenił, że od strony zewnętrznej się nie skraca, ale lepiej to sprawdzić. Zwłaszcza, że i kolor wydzieliny się zmienił... :dry: Mam leżeć, obserwować śluz i częstotliwość stawiania się brzucha. Dostałam też czopki rozkurczowe na wypadek, gdyby nospa nie działała. Dostałam zezwolenie na napisanie ostatniego egzaminu, ale poza tym mam się nie stresować i prowadzić "oszczędny tryb życia". No więc mój wkrótce M przyniósł mi komputer do łóżka, podstawił wszystko pod nos i teraz leżę grzecznie, piszę z Wami i oglądam "Chirurgów" (bo uwielbiam :-D).
 
Lilliann, wierzę, że Wasze maluszki z dnia na dzień będą coraz silniejsze, byś mogła się nimi cieszyć. Wspieram Was modlitwą.
 
Lillian kochana jestesmy z Toba ,modlimy sie i kazda z nas wierzy ze bedzie dobrze z kropelkami Twoimi !!!!
 
Rzadko tutaj piszę, czasami jednak czytam i zawsze trzymam za Was wszystkie kciuki. Także za Liliann...

Jej szczególnie przesyłam dziś mnóstwo ciepłych myśli i pozytywnej energii. Trzymajcie się wszyscy, Ty Liliann, Twoi najbliżsi i Maluszki.
 
reklama
Do góry