reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

marychna - co tak malusio nam piszesz?... co tam u Was... pogoda jak pogoda, ale co u Ciebie, Tomusia...? Jestes z Opolskiego, a dokładnie? zanim z dziewczynkami z okolic Katowic i Krakowa się spotkam, szybciej będe w Opolu, więc...;-):-D
Aga_k_m- jestem z Kędzierzyna-Koźla

Mało pisze bo Tomi śpi jak zając niby ponad 2 godzinki tak ze 3 razy na dzień ale w wózku i jak go od czasu do czasu zakołysze. A jak nie kołysze i nie obracam na inne boczki to pośpi 40 min i ryczy pół dnia.
Poza tym od 5 listopada wracam do pracy i przyzwyczajam Tomcia do innego jedzenia czyli słoiczki: obiadki i deserki. Kaszkę narazie odpuściłam bo nie chciał i się dławił. To tyle u nas.
Aha mały okropnie sypia musze kilkanaście razy wstawać obracać go na boczek i dawać smoczek. Nie wiem czemu ale jak leży na wznak to strasznie się wierci i wierzga nóżkami przez co ja nie śpię.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!!!
Kurczę jak ja nie lubie jak jest zimno.u nas pada śnieg i wieje jak cholera.mikołaj stoi i w oknie i jest zachwycony ,ja niestety nie bardzo.
 
barmanka- nic sie nie boj, glowa do gory , mnie to samo czeka na poczatku listopada.. no i w sumie mysle ze nie ma sie czego bac ale moj szef umie byc zlosliwy i tych jego zlosliwosci sie obawiam..:///
 
Witajcie Majóweczki, widzę, że wena dopisuje i dobrze :-)
Kusicielki jedne! Jakieś pyszne żarełko, alkohol się przewija :-) Jak odstawię małą od cycka będę jeść i pić do upadłego :-)

Wszystkim chorym życzę powrotu do zdrowia, a zdrowym oby nie zachorowały :-)

Nie mam na nic czasu bo jesteśmy w trakcie pakowania naszego dobytku, sprzątania w nowym mieszkanku i przeprowadzki. Mamy plan przenieść się w ten weekend, mam nadzieję, że się uda. Normalnie jak patrzę na ten syf to mi się odechciewa. Przeprowadzałam się w moim życiu 18 razy i mam nadzieję, że ten będzie przed ostatni :-) Nie wiem kiedy podłączymy internet w nowym M i już się martwię, że długo mnie z Wami nie będzie i o mnie zapomnicie :-(
 
Cześć dziewuszki :-)
Gdy mąż mi rano, a dokładnie Lili oświadczył że "śnieżek za oknem" byłam pewna że sobie robi jaja. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się że to prawda :shocked2:
Kurcze, trochę jestem zła, bo miałam w planach spakować małą do wózka i pojść do Multikina na seans MultiBabykino i chyba z planów nici :crazy:

mamstud, głupia Ty, jak niby miałybyśmy tu o Tobie zapomnieć ?

marychna fajnie Ci że mały tak śpi w dzień, U nas 2 razy po 15 minut to góra :hmm: Jedynym pocieszeniem jest codzienne przesypianie nocy od 21 do 7 bez żadnej pobudki. Za to dzień należy w całości do mojego dziecka :tak:
 
hello :)))

no barmanko - masz rację- jestem przemile zaskoczona, ze Majówkom zaczyna wena dopisywać:tak::-D:-D suuuuperrr!!!
Tylko, ze Wy cholery (nocne trio pod wezwaniem: barmanka,m&m's, moniqsan) jak nie o jedzeniu - to o piciu, hehehe - ale wybaczam, bo i ja cos zawsze dobrego podskubię, a i malutkie piwko z soczkiem M mi po obiadku serwuje :-p Jaguśka jest przyzwyczajana na 3-4 godziny przerwy między karmieniami,wiec akurat... obiadek je z nami, a po obiadku każdy delektuje sie po swojemu ;-)

marychna - u mnie to samo z nocnym wstawaniem... Wczoraj czytałam o skokach rozwojowych - Nasze Maluchy przeżywają teraz lek separacyjny, więc... niby wszystko w normie... no zobaczymy w kazdym badź razie...
Kedzierzyn-Koźle powiadasz... no ciut dalej od Opola... :happy:

mamstud - życzę szybciutkiej przeprowadzki i jeszcze szybszego ogarniecia się z nią!!!:tak::-):-):-)
 
Witam wszystkie majowe mamusie !!! Dzis tylko na moment wpadlam zobaczyc co tam slychac ciekawego, a cieszy mnie to ze chociaz u Was same dobre wiesci. My dzis po lekarzach biegamy bo maly dostal biegunke wczoraj i cala noc nieprzespana bo bardzo plakal i co godzinke sie budzil :-( kolejna wizyta w przychodni kolo 13 i jak do tej pory nie przejdzie to szpital niestety :-( Pozdarwiam wszystkie mamusie i zycze fajnego dnia !!!
 
Aha mały okropnie sypia musze kilkanaście razy wstawać obracać go na boczek i dawać smoczek. Nie wiem czemu ale jak leży na wznak to strasznie się wierci i wierzga nóżkami przez co ja nie śpię.

Marychna u mnie było DOKŁADNIE TO SAMO!!!!!! Majka sie nie budziła, nie płakała, ale wierciła tak że całe łóżeczko chodziło, mnie już samo jej "szuranie" nogami po materacyku wybudzało! i też wstawałam po 6 razy np.!!!:no::no:

Skończyło się to jak Maja skończyła 5 miesięcy i "na próbę poszła" spać do Mikołaja do pokoju. I tam już została na szczęście. Bo od tamtej pory ja śpię całą noc. Budzę się tylko jak ona płacze a nie jak wierci. Mikołaja nie budzi nic.:cool2:



Nie wiem kiedy podłączymy internet w nowym M i już się martwię, że długo mnie z Wami nie będzie i o mnie zapomnicie :-(


Nosz mamstud, jak ty jakąś głupote palniesz!!:wściekła/y: No wiesz, powinnyśmy się chyba wogóle obrazić za takie insynuacje!!!:no:



Moniqsan, ŚNIEG w Warszawie!! no ja nie mogę. Kurczaki zaraz lecę zrobić zdjęcie co u mnie jest. To zrozumiecie moją konsternację w kwestii lądowania w piątek w warszawie.:eek::eek:
 
reklama
Mamstud będę tęsknić:-( ale cieszę się Twoim szczęściem tj nowym mieszkankiem:tak::-) wracaj do nas prędko!!

Barmanka jak rozmowa z szefuniem?? Mam nadzieję, że tylko strach miał wielkie oczy a w realu było ok:tak:

My nadal zakatarzeni, a tak bym na spacer wyszła...:-( szybki spacerek po lesie to coś, co daje mi pozytywną energię:tak:
Zamowiłam na allegro zabawkę do łóżeczka, bo Mati z upodobabiem rozbraja karuzelę i pozytywki. Jak dojdzie to Wam napiszę w odpowiednim wątku jak się spodobała:tak: nazywa się to Świat Odkryć Tiny Love.

Miłego dzionka!:-D
 
Do góry