reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Jolu, to jeszcze jedna osoba trzyma za was kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze, inaczej po prostu być nie może

Aga Litwinką to ja nie jestem;-) tak historycznie się złożyło, że na Litwie jest sporo Polaków, w Wilnie mamy 10 polskich szkól i nawet filie Uniwersytetu Białostockiego, więc nie jest źle ale i tak jest to trochę drażliwy temat

Nie bardzo jeszcze nadążam, ale dzięki dziewczyny za ciepłe przyjęcie:-):laugh2:
 
reklama
Jolu my również trzymamy kciuki. Za was wszystkich bo jak wiadomo stres to coś okropnego więc postarajcie się myśleć tylko pozytywnie bo i tak wiadomo, że wszystko będzie dobrze:tak:
 
jolu, kciukasy masz jak w banku. Powiedz jeszcze o której godzinie, jeśli pisałaś to sorki, przeoczyłam :sorry:
A ten uwęziony jajnik lekarze na pewno pięknie odprowadzą i ufiksują na swoim miejscu. Tak to jest z przepukliną-coś musi się w niej zawierać, a że jajnik blisko ... Nie przejmuj się kochana, Twoja córeczka jest silna i zdrowa i na pewno dzielnie się spisze :tak:


Nie wiem dokladnie o ktorej bedzie operacja ...mamy sie stawic na 8 rano...maja ja przygotowac....wiec nie wiem o ktorej to bedzie......dziekuje:tak::tak:


A wczoraj oebralam moja paczuche ktora dostaly dziewczyny z okazji ukonczenia 6 miesiecy...( takie daja tez u nas w szpitalu po urodzeniu dzidziusia)
..no i mile jestem zaskoczona....mnostwo kuponow....pacynki dla dziewczyn...sloiczki z jedzonkiem...kaszki...plyn do plukania..proszek do prania.....no i 20f off z nastepnych zakopow w boots.....
no i wiele innych probek.....
 

Załączniki

  • DSC02028.jpg
    DSC02028.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC02029.jpg
    DSC02029.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 24
Melu-Ja tez mam dwóch facetów.I u mnie tez kwitnie braterska miłość(która pewnie minie za kilka lat gdy starszaki wkroczą w okres dojrzewania a juniorzy będą w ich wieku)Fajnie,że mam towarzyszkę niedoli;-).
Ewka82-Witaj i dziel się swoimi spostrzeżeniami:-)
Jolu-Razem z Fifciem będziemy trzymali zaciśnięte piąstki.Znam ten stres(chociaż Mati był troszkę starszy) i mówię Ci, że wszystko pójdzie OK a potem to już tylko WIELKA ULGA.
 
A wczoraj oebralam moja paczuche ktora dostaly dziewczyny z okazji ukonczenia 6 miesiecy...( takie daja tez u nas w szpitalu po urodzeniu dzidziusia)
..no i mile jestem zaskoczona....mnostwo kuponow....pacynki dla dziewczyn...sloiczki z jedzonkiem...kaszki...plyn do plukania..proszek do prania.....no i 20f off z nastepnych zakopow w boots.....
no i wiele innych probek.....

no i co?
nie mówiłam?
A my dalej "100 lat za Murzynami" ....
ehhh
 
Witajcie

Jolu- trzymam kciuki, żeby wszystko było w poszło jak najlepiej, będe o Was mysleć:-)

U nas pochmurno, poszłam z Misiem na zakupy do tesco no i wszystko zostalo w aucie, bo nie mam jak przynieśc. Myślałam że może na chwile przyśnie to szybko wyskocze, ale gdzie tam, marudzi ciągle i ani myśli zasnąć.
Poszliśmy potem na spacer, darł sie w wózku to wróciliśmy:confused2:teraz siedzę, M ma za niedługo przyjechać, a ja nawet dla niego obiadu nie mam, bo wszystko zostało w aucie:angry:a w lodówce samo światło.

Dziewczyny a gdzie Slonko?????dawno jej nie było!
 
Właśnie sobie wyobraziłam, że nie przyjmiecie mnie na wątek zamknięty i aż mi się płakać zachciało... Co ja bym bez Was zrobiła??!! :-(
 
reklama
Do góry