reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ok, wpadłam na chwilke, przywitać się z Wami... szybko tylko coś Wam skrobne a może popołudniu coś więcej napisze...

barmanko ja ciągle zapominam o tej pracy, muszą ją nieco przerobić, żebym mogłam ją spokojnie wysłać, tylko wywalę co bardziej nudne fragmenty (bibliografia itp), no i przeformatuje...

jolu nie mogłam napisać wcześniej o tych zupkach, bo mój degustator nie wyrobiłby z próbowaniem! krem ze szpinaku rządzi! Żałuje tylko, że nie mogłam zrobić zdjęcia małego zielonego kosmity i jego zielonych siekaczy... z resztą, ten uśmiech trzeba zobaczyć! zrobiłam też rague z cielęcinka, ale lekko zmodyfikowane, to wrzuce w odpowiedni wątek zaraz. Mam nadzieje, że się nie obrazisz, że lekko Cię splagiatuję:-):-):-):-)
 
reklama
Marzena,bardzo mi milo ze o mnie pamietasz:-):tak:
Pamiętam Ci ja, pamiętam:-D:-D:-D!!!

tylko wywalę co bardziej nudne fragmenty (bibliografia itp), no i przeformatuje...
Ej - bibliografia nie jest nudna...:tak:;-)

Ja też mam nadzieję, że to śląskie spotkanie kiedyś w końcu nam wyjdzie. Może będzie połączone z dolnośląskiem jak Aga nas w końcu zaszczyci;-);-);-)
 
Dziewczyny moja córka przechodzi samą siebie!!
Po wczorajszym zaśnięciu ok. godz 21 obudziła się o 1 w nocy, wesoła, zadowolona i chętna do zabawy.. z łóżeczka dochodziły do mnie tylko odgłosy "mamamaaaaa, papapaaa, dadadaa" itd. Później zaczęła krzyczeć, więc musiałam wziąć ją do siebie do łóżka, zasnęła po 2 godzinach, czyli o 3 :eek: a dzisiaj od rana ciągle jęczy :dry: wszystko jest be, krzesełko, kocyk, mata, nawet rączki! ratunku, oszaleje.. :angry:

nie wiem co się z tym moim dzieckiem dzieje, jeszcze niedawno był to istny aniołek, a teraz.. ehh szkoda gadać..

przepraszam, że tylko tak o sobie, ale naprawdę nie mam siły, padam:zawstydzona/y:
później nadrobię..
 
Uuuuuu.Pierwszy raz od wielu dni nie ma czego nadrabiać:-(.
Anetko551-Witaj w klubie"wyczerpanych" mam:sorry2:
Dziewczyny mam nadzieję, że naszym dzieciakom to przejdzie bo ja już od trzech dni jestem na "prochach" bo znowu siada mi kręgosłup.Wczoraj wieczorem normalnie wyłam do poduszki:zawstydzona/y:.Jak tak dalej pójdzie to w wieku 30 lat będę inwalidką:no:.
 
Hej dziewczyny:-) no faktycznie dzisiaj posucha,ale to pewnie ze wzgledu na dzisiejsze swieto.No i dobrze czas na refleksje pozdrawim wszystkie:-)
 
Wpadłm tylko listę podpisać bo niestety też mam marudnika. Mój maluszek ma okropny katar i idą mu ząbki, kiepsko sypia no i ja też. Niestety chyba z nadmiaru obowiązków no i stresu (za tydzień do pracy) też się pochorowałam.

Jolu cieszę się, że już jesteście po. Duża buźka dla Was wszystkich bo byliście bardzo dzielni.
 
Witajcie Majóweczki w ten smętny dzień...
My już po odwiedzinach na cmentarzu. Niestety w tym roku nie byłam "u siebie" w Kołobrzegu, pojedziemy za tydzień tacie światełko postawić.
Dzień jakiś taki nijaki, cmentarz, obiad, rozmowy się nie kleiły, Gaba marudna, Andrzej zasmarkany, eh...
Widzę, że tu też niewiele się działo, wiadomo - taki dzień...

*Aga* dobrze, że już po operacji, teraz możesz częściej z nami bywać :-)

anetka jesteś z Trzcianki tej pod Piłą?
 
reklama
mamamatysia też mam nadzieję, że te dni w końcu miną i nasze dzieciaczki będą takie jak wcześniej ;-)

mamstud a ja dzisiaj w ogóle nie byłam na cmentarzu :dry: coś mnie rozłożyło i nie dałabym rady pójść :zawstydzona/y: a co do pytania, to tak jestem z tej Trzcianki pod Piłą ;-):tak:
 
Do góry