reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam,w ten kolejny pochmurny dzień buuuu:-(
Nina niestety Filipek też zasmarkany i kaszelek ma ,ale tylko w nocy:-(na razie podaje syropki, do lekarza się nie wybieram,bo u nas na dzień dobry jest antybiotyk zobaczymy może szybko minie:tak:.Nino widzisz Okruszek to taka dobra duszyczka ,że cieszy się nawet z bliskości teściowej:szok::-D:-D(pozdrawiam)I wielkie brawa dla Tymka:tak: kolejnego dwunożnego człowieczka;-).Widać że Tymuś lepiej znosi pożegnanie z cycem niż mamusia:-)-koniec kolejnego etapu Naszych maluszków:-(.
Mama Niki jak już skończycie składać te mebelki to i ja poproszę fotkę.Co do roczku to u Nas tylko koncepcja torta:sorry2:nad resztą trzeba chyba pomyśleć....
 
reklama
witajcie Babole...

widze, że frekwencja na BB coraz to mniejsza..

mamo Niki - dziękuję za pamięć o mnie - kochana jesteś :***.

u nas ostatnio dużo się dzieje wokół.. a na dodatek nie wszystko jest "przyjemne". Moj Tato jest po zabiegu, ale kiepsko sie czuje (zreszta same wiecie - chory facet to ... armagedon w domu), mama na wyjeździe rehabilitacyjnym... na dodatek atmosferka w domku ogolnie nie fajna:dry:.
Uczymy Jagodę samodzielnego usypiania. Minął tydzien i czas powoli ulega znacznemu skróceniu - niemniej nocki są bardziej hardcorowe. No i tak jak wiekszość dzieciaczków - Jagoda takze wierni mi towarzyszy przez caly czas. Nie moge nawet do wc wyjść bez wielkiego HALO (cały czas kleji sie do mnie, jak nie ręce to nogi, ehhh). To chyba jakis kolejny kryzys...

Serdecznie gratuluję kolejnym dwunożnym ludzikom: Marcelkowi, Filipkowi i Tymonkowi :-):-):-).

Martalis - Kochana ja także składam Ci najserdeczniejsze życzenia urodzinowe (wiem, że strasznie spóźnione... za co jest mi głupio - ale .. byłam wyłączona z wirtualnego świata, więc... błagam o wyrozumiałość)

Nino27 - dużo zdróweczka dla Kasi:happy:

nino2003 - wytrwałości i.... dobrej kawki o 4-6 :-D (ja "zwolnie"cyce, po sukcesie z zasypianiem - nie chce wszystkiego robic na raz:sorry2:)



no dobra... muszę już kończyć - pora na drzemke (3 próba):crazy:
 
"Imiona, które najchętniej nadawaliśmy dziewczynkom w 2009 roku:

Julia, Maja, Zuzanna, Wiktoria, Natalia, Zofia, Aleksandra, Oliwia, Amelia, Lena, Hanna, Alicja, Gabriela, Anna, Maria, Weronika, Antonina, Nikola, Karolina, Pola. "

"Imiona, które najchętniej nadawaliśmy chłopcom w 2009 roku:

Jakub, Mateusz, Bartek, Antoni, Jan, Michał, Szymon, Kacper, Franciszek, Filip, Piotr, Maciej, Adam, Aleksander, Wiktor, Mikołaj, Stanisław, Oskar, Igor, Maksymilian. "
 
Witam Wszystkich. Dawno mnie tu nie było i głupio mi z tego powodu ale jakoś ciężko mi połączyć pracę z opieką nad Tomkiem a do tego przeprowadziliśmy się i mamy nieustający remont bo wiadomo jak jest kasa to robota idzie a jak nie ma to przestój w interesie.
Mam pytanie do Was jak wasze dzieciaczki sypiają bo mój Tomek budzi się średnio po 5-10 razy w nocy i popłakuje ale jak mu dam smoczka i poprzykrywam szczelnie to zasytpia ale ja jestem już wykończona. Pomocy
 
Dzień dobry mamunie.
Od rana biegam po lekarzach:no:.Filip złapał zapalenie spojówek do tego ma mega katar z nosa po prostu się leje,kolejne zęby w natarciu-dokładniej cztery wiec z tymi co mamy będzie 11:-).
Kasiu,Mamo Niki,Okruszku,Agus dziekujemy za gratki:-):-):-).
Filip zasuwa za pchaczem jak struś pędziwiatr a sam robi się coraz odważniejszy,wstaje z kolan i zaczyna człapać.Nie spuszczam go z oka bo jak ostatnio spuściłam na 5 sekund to zdążył ściągnąć na siebie krzesło i ma piękną śliwę na czole:baffled:
Okruszku świetnie,ze Tymek tez już chodzi.I dołączam do podziwu Agi,ty nawet z przeprowadzki teściowej w wasze pobliże się cieszysz.
Kasiu zdrówka dla Filipka.
Mamo Niki mebelki super.Mam podobne tylko,ze z Voxa:
VOX - Pokój Dzienny.
Fajnie wyglądają prawie w każdej aranżacji. Wrzuc zdjecia jak juz wszystko będzie gotowe.
Aga mam nadzieje,że rodzinne tematy mkną ku lepszemu.Trzymam kciuki za samodzielne zasypianie.Życzę wytrwałości jagódka w końcu spasuje.
M&m's dzisiaj tez czytałam o tych imionach:-):-):-).

Mamusie możne zwołamy dzisiaj spotkanie AA(tylko lampeczka winka tudzież łyk jasnego z pianką;-)).
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanie do Was jak wasze dzieciaczki sypiają bo mój Tomek budzi się średnio po 5-10 razy w nocy i popłakuje ale jak mu dam smoczka i poprzykrywam szczelnie to zasytpia ale ja jestem już wykończona. Pomocy

ja mam dokładnie to samo :sorry2::-( i nie mam pojęcia co można zrobić. Chcemy Tymka odseparować do swojego pokoju, może wtedy nauczy się że nikt do niego nie przyjdzie tak szybko, to sam zaśnie. :sorry2: A Tomek śpi w swoim pokoju sam?

Nino no widzisz....moja teściówka jest mi o wiele bliższa niż moja własna matka :zawstydzona/y: i dlatego ja się tak cieszę, bo jest wspaniałą osobą :tak:

Kasiu bardzo Ci dziękuję...uszy do góry niebawem będą już tylko ciepłe dni i duuuuuuuuużo słonka :-D
 
Marychna na moje oko to mały za bardzo przyzwyczaił się do smoka. Jak mu wypadnie podczas snu to się budzi i czeka aż mu go włożysz do buzki .Jak mu go dajesz to zasypia od razu z powrotem ?U nas był taki problem. Odzwyczaiłam Tomka od smoka i przestał się ciągle budzić.

Mmatysia ,Ty to sie masz z tymi choróbskami.
Czy dwunożny Fifi wywinął już jakiś numer?Zdolny chłopiec z niego do takich spraw.
11 zębów -ło matko!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Mmatysia ,Ty to sie masz z tymi choróbskami.
Czy dwunożny Fifi wywinął już jakiś numer?Zdolny chłopiec z niego do takich spraw.
11 zębów -ło matko!!!!!!!!
Baaa.Oczywiście,ze wywinął:-D.Wczoraj wpakował w paszcze cała garść ziemi z grządki a potem staranował tacie grządkę z tulipanami.Na razie ofiar w ludziach nie było:sorry2:(chyba ,ze policzysz mnie i moja nerwice)
 
Baaa.Oczywiście,ze wywinął:-D.Wczoraj wpakował w paszcze cała garść ziemi z grządki a potem staranował tacie grządkę z tuipanami.Na razie ofiar w ludziach nie było:sorry2:(chyba ,ze policzysz mnie i moja nerwice)

hi hi. jak napisałaś,że chodzi to się zastanawiałam co odwali za numer.
ps. lubię czytać Twoje opowieści o Fifim i jego przygodach.Zacznij pisać pamiętnik i daj mu go na 18.
 
reklama
hi hi. jak napisałaś,że chodzi to się zastanawiałam co odwali za numer.
ps. lubię czytać Twoje opowieści o Fifim i jego przygodach.Zacznij pisać pamiętnik i daj mu go na 18.
Monisiu to co robi Filip to jeszcze nic.Gdybyś posłuchała co wyprawiał mój M za młodu to byś padła.Od razu widać w kogo wdał się nasz najmłodszy potomek:-D:-D:-D.I wiesz to chyba zacznę pisać ten pamiętnik i koniecznie dodam zdjęcia ran kutych i tłuczonych:sorry2:
 
Do góry