reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
kochane Szczęśliwego Nowego Roku życze!!!!!oby ten nowy był lepszy od starego!!!!Dużo szczęścia miłości i wszystkiego naj naj naj!!!!Szampańskiej zabawy życze!!!!
 
Hej laski:-)!!!!!!!

Ewelinie gratulowałam już na Pw:rofl2:.
Piszę bo chciałam wam przesłać buziaczki:szok::-).
Co tam słychać ciekawego u was?Mam nadzieje,że jakąś odpowiedz otrzymam:-D(w tym miesiącu:baffled:).
 
monika dałaś bardzo krótki czas na odpowiedź bo dziś już 23, a luty krótki :laugh2:

mamaNiki też gratuluję z całego serca. Jak poród? Mam nadzieję, że rodzeństwo szybko się pokocha, a Ty dojdziesz do siebie w mgnieniu oka :tak::tak:

U nas ok, dzieci rosną, ja się starzeję, obecnie starzeję się na urlopie :laugh2:

zuzika witamy na naszym wątku, niestety wstrzeliłaś się w dość martwy okres i nie wiem czy będziesz miała szansę na lepsze poznane wszystkich majóweczek, a szkoda, bo wszystkie temperamentne :-) Napisz coś więcej o sobie jeśli masz ochotę i pisz, pisz, pisz może Ty ożywisz towarzystwo :-)
 
reklama
Paulinko, Ty się starzejesz:baffled::baffled::baffled:?????????Co ja mam powiedzieć:confused:.
Jak malutka w przedszkolu?Ja w tym roku zapisuje Tomka .Ciekawe czy się dostanie:confused:.Mikołaj chodzi do zerówki jako 5latek i mam dylemat czy puścić go do pierwszej klasy czy zostawić w zerówce.
Jak Andrzejek ze zdrówkiem?

Kasiu , a jak Fifi w przedszkolu?Chce chodzić? Co tam ciekawego u Wiki?

Kasica ,a co tam u Was? Zaglądałam jakiś czas na Twój blog ale puchy były straszliwe.

Martuś, mała mi szykuje się już do chodzenia?Jak sobie dajesz radę z maluchami.

Ja dziękuje Bogu za zerówkę bo inaczej by mnie do czubków wywieźli. Chłopaki się ciągle kłócą, biją i jeden drugiemu nie ustąpi. Cyrk na kółkach.

Mamstud,temperamentne:szok:. T o chyba o mnie napisałaś:rofl2:.

aaaaaaaaaaaaaa i czekam na odpowiedz jeszcze w tym miesiącu.
Idę ogarnąć belzebuby i jeszcze zajrzę:laugh2:.
Wena mnie naszła czy co:-D:-D:-D.
 
Do góry