reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
a gdzie Roksi zaginela nam w tym nowym roku? :confused::-Di reszta dziewczyn?
jestem kochana:-)
właśnie miałam zabrać się za pisanie:tak:
dzisiaj byłyśmy z młodą zobaczyć szopkę jasongóską:tak: ja po drodze wstąpiłam do świata książki i kupiłam drugą i trzecią część "biała masajka":tak: przez świata przeczytałam pierwszą i bardzo mnie wciągnęła:tak:

soppana super prezent sylwestrowy:-)
 
Karolek był dzisiaj na sankach z babcią i podobno bardzo mu się podobało. Jak babcia nam opowiadała o tym, to oczywiście zaczął nudzić żeby iść na sanki :-D.

A jak jedliśmy kolację, to wziął plaster sera żółtego i sobie go roztarł w rękach, a potem powąchał rączkę i stwierdził z obrzydzeniem "fuuu" :-D:-D:-D.
 
bry :tak:
my pomimo kiepskiego samopoczucia tez byliśmy chwilkę na sankach ale była radocha :-D
a ja jutro idę do lekarza (wreszcie można się dostać) bo chyba sami to się nie wyleczymy :baffled:
blue, mój też co chwila w czymś łapki utapla i z obrzydzeniem pokazuje i mówi " bleeee" i pędzi myć :tak:
z jedzeniem dalej kiepsko a dzisiaj wstał nakręcony na maksa o 5 rano :szok: i jakoś cały dzień był nie w sosie :-(
 
U nas z myciem jest masakra, młody ma jakąś manię mycia. Jak się uprze na mycie czegoś, to nie ma siły, a może to trwać w nieskończoność :baffled:. W dodatku wszystko chce robić "fam", zwłaszcza w kuchni :rolleyes2:. No i zaczął się dobierać do naszych kubków z piciem, więc trzeba pilnować żeby się nie oblał wrzątkiem, albo nie utopił w piciu (już raz się porządnie zakrztusił pijąc wodę ze szklanki).
 
Blueberry u nas tez jest z myciem wielka masakra:tak:Mala caly dzien by myla rece,ciagle mowi:"myju,myju",albo biega z mydlem po domu.Czyscioszki te nasze dzieci:-D
 
reklama
witam dziewczyny

u nas tez mania czystych rak , jak sie przewruci i cos mu sie do lapek przylepi to przybiega do mnei i wola mam wytrzyj , przy jedzeniu jest podobnie ( jak wogule jakies jedzenie jest ) robi male postepy , zjadl 2 kawalki jajka na twardo i plasterek kielbasy
wiecie czego sie obawiam , ze jakas fobia mu sie w glowie wytworzyla i stram sie nic na sile nie robic bo jeszcze gorszy efekt
on zachowuje si etak jakby to jedzenie , chodzby tylko cokolwiek polizal przyprawialo go o mdlosci i bolala go buzia i jezyk , no straszny widok
a szczegulnie jak mama ma nerwa takiego strasznego
wychodzilam juz dzisiaj z kuchni zeby sie na niego nie wydrzec bo juz w strzepkach jestem


druga sprawa to tak chialam do stycznia dotrzymac , mamy styczen i juz chce rodzic
juz mi ciezko z tym brzucholem i humorki mam okropne i wiecznie cos mnei boli
ach chyba jakas dzisiaj kiepska jestem
zmykam dziewczyny do wyra
nei bede wam tutaj zanudzac problemami ciezarowki ;-)
milej nocki
 
Do góry