reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

hej Kobietki!

ale mam do popisania:tak:

ale wróciłam od uczennicy i lecę zów do pracy, także wieczorkiem poklikam:-)

ciao
 
reklama
Hej z urlopo-chorobowego

Mik śpi w żlobku do 1,5 godziny, a w domu 3-4, od mniej więcej 11-stej
Kaskada, u nas podobny problem był z Babcią (był u niej teraz dwa tygodnie bo chory), Mik przytula się do Babci i tak razem zasypiają, ale po 2 -3 dniach w domu Mik przyzwyczail się z powrotem do zasypiania w łóżeczku, dostaje ketotifen więc jest łatwiej, bo jest po nim przymulony bardziej

Albo mi się wydaje albo Soppana ma nowy suwaczek :))))
graatulacje!
też myślałam że może też, bo mi cukier trochę poleciał i miałam nadzieję... ale nie...

Debiutantka, też tak kiedys jeździałam pod namiot ale po Polsce, teraz juz jestem za stara na takie i za wygodna :zawstydzona/y:
 
hejka :-)bylam dzisiaj w pracy

Debiutantko - no fajne wakacje :tak:ale ja to raczej jak Roksi wygodna jestem:zawstydzona/y:

moja spi w dzien rzadko:sorry2: i ze smokiem tez problemy:sorry2:
 
Roksi - moja kolezanka opowiadala ,ze jak oduczala swojego synka pampka to tez nie robil tyle ,ze nie siusiu a kupki wlasnie i potrafil tak kilka dni wstrzymywac:szok:jak tylko gdzies z nim wychodzila na dluzej i zalozyla pampka to odrazu kupka zrobiona:szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry