reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

madzikm podpuszczasz mnie:-p
przydał by mi się jakiś mini urlop:tak: np cały dzień sama;-) jakieś zakupy, obiadek na mieście;-) a tak naprawdę Debiutantka narobiła mi mega ochoty na wakacje tak by jechać i odreagować stresy:tak:

nie kochana, serio mówiłam:tak:

dlatego właśnie ja tak bardzo czekam ferii a konkretniej SAMOTNEGO wyjazdu do Kraka, muszę sie nainchalować na baaardzo długo:sorry2:
juz jestem myślami w księgarni...w sklepach na spokojne, bez wózka, bidona, chrupek i męża;-)
 
reklama
nie kochana, serio mówiłam:tak:

dlatego właśnie ja tak bardzo czekam ferii a konkretniej SAMOTNEGO wyjazdu do Kraka, muszę sie nainchalować na baaardzo długo:sorry2:
juz jestem myślami w księgarni...w sklepach na spokojne, bez wózka, bidona, chrupek i męża;-)
popieram taki dzień mama powinna mieć raz w miesiącu:tak:
 
toż to rozpusta by była:unsure:i z wypłaty by nic nie zostało:-D

aaa fredzikjak już okiełznasz Szyma w tych sprawach to daj znać bo Zosia kładzie się na koledze i całuje go w pupę:ninja2:
no właśnie ja to z mojej połówki etatu to po jednej wizycie w sklepie miałabym 0 na koncie:-D
:-D:-D:-D nie mogę hihihi w pupę:-D to się nazywa okazywanie miłości:-D
 
Witajcie :)

bogda - gratuluję :D

Nie mogę wyjść z choroby dziewczyny..
madzikm, chyba się nie spotkamy póki się ciepło nie zrobi.. Ja ciągle coś łapię, dopiero skończyłam antybiotyk, wróciłam do pracy i po jednym dniu mam katar taki, że z chusteczką przy nosie chodzę :/ Fatalnie się czuję.. Na szczęście Piotruś już dużo lepiej się czuje i jak na razie ode mnie kataru nie złapał..

Pozdrawiamy :)
 
A no i w następny weekend mamy imprezkę ;) Tort już zamówiony :D

Boziu, kiedy to zleciało... :)

to Piotruś najstarszy?:-)
ja już menu obmyśliłam, wszystko sama robię:tak:

ja się nie dziwię, że Ty chorujesz ciągle...miejsce stworzone do wzajemnego zarażania się:(
będę w ferie w PZ, może podejdziecie?:)
 
Chętnie madzikm :D Jeśli tylko zdrowie dopisze ;) Daj mi znać jak będziesz się wybierać :) Napiszę Ci na pw numer tel. ;)
 
reklama
roksijakie dymy?;-) kształcąca wymiana poglądów:tak:
dawaj jeszcze co tam masz w zanadrzu:-D
a Zosia zaczęła sama chodzic dokładnie 14 grudnia 2007;-)
:szok: Laura dla porównania 16 czerwca 2008 :szok::szok: nie ma co. Zosieńka idzie jak błyskawica :tak:

Malaga zdrówka życzę.
Zajrzałam sobie do wątku. Jako pierwsza marcowa mama urodziła Martencja (Karolinka urodziła sie w grudniu), potem Bogda Hanię.
Ja byłam na 27-ej pozycji :-D
Roksi a te Twoje humorki to mają może jakąś specjalną przyczynę:confused:;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry