reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

tez stalam przed tym dylematem i tez stanelo na sklepie internetowym ;-) (miniszafa_pl)
myslalam tez np. o robieniu paznokci w domu lub o zdalnej pracy biurowej na zlecenie, ale ostatecznie to odpadlo, bo majac dzieci w domu nie mam gwarancji, ze bede miala chwile spokoju w ciagu dnia. A i tak zdarzaja sie sytuacje, gdy dostawca dzwoni, ja z nim rozmawiam a córcia ciągnie mnie za nogę i woła "mama! mama!" ;-) wesolo jest :)
slyszalam, ze niektore mamy decyduja sie na marketing telefoniczny, ale to wciaz jest praca dla kogos, nie dla siebie
wiec chyba Fiona zostaje tylko sklep ;-)) tylko juz nie z ubrankami dla dzieci, prosze... ;-))) i tak mnie konkurencja przerasta ;-))
 
reklama
Ja też jestem z moimi maluchami w domu i szukam dla siebie jakiegoś zajęcia, żeby nie zwariować bo tylko dzieci (choć to mój największy skarb), dom, sprzątanie, gotowanie itd. no a może przy okazji uda się zarobić. tak myślałam żeby zająć się np. szyciem pościeli dla dzieci, ale co dalej? mieszkam na wsi i wszędzie daleko, wystawiać na allegro? ale tam przecież mnóstwo takich ofert, no i ja nie mam właściwie żadnego doświadczenia. tak mnie teraz zainspirowałaś tym sklepem internetowym koleżanki że może się zastanowię nad taką formą sprzedaży moich produktów. Oczywiście pierwsze moje 'dzieła' zrobię dla moich dzieci. myślicie ze to ma sens? Fiona a Twoja znajoma nie narzeka na swój interes? Czy to wogóle gra warta swieczki?
 
Cześć jestem tu po raz pierwszy wiec jeśli coś pominę,przeoczę to przepraszam:)
G-a jestem zainteresowana Twoją formą zarabiania,jestem w podobnej sytuacji z tym,że mój powrót do pracy klaruje się na listopad i łudzę się,że mam jeszcze trochę czasu by coś zmienić.Powiedz proszę o co w tym chodzi.Szukałam informacji na ten temat ale moi chłopcy skutecznie mi w tym pomagali ;) wiec jeszcze nie wiele wiem.Jeżeli mogłabyś odkryć rąbka tajemnicy to będzie mi miło
Pozdrawiam wszystkich
 
Zostań Konsultantką Oriflame!!!

Zarabiaj i Kupuj Taniej Kosmetyki!!!
  • Szukasz stałej pracy lub dodatkowego zajęcia?
  • Chcesz pracować kiedy chcesz i ile chcesz?
  • Chcesz być szefem dla samej siebie?
  • Chcesz się zajmować tym na czym się znasz i co sprawia ci przyjemność?
Zapraszam do wypełnienia formularza rejestracyjnego za !!! 0zł !!!http://my.oriflame.pl/justynasawicka . Szukasz kosmetyków Oriflame w atrakcyjnych cenach? – również trafiłaś pod właściwy adres. Zapraszam do zapoznania się z katalogiem on-line Oriflame. Aktualny Katalog Oriflame - Oriflame cosmetics
 
Witajcie, chciałam wam coś zaproponować...jestem konsultantką firmy oriflame z Poznania i chciałabym zachęcić Was do współpracy. Dodatkowa praca a z tego prawie 30% od początku idzie do kieszeni bezpośrednio. Obecnie przy pakiecie powitalnym jest rewelacyjny wielki kufer na kosmetyki i wiele innych dodatków. Jak się nie zamówi w danym katalogu nie ponosi się żadnych opłat, można zamówić w kolejnym.Na początku sama myślałam że się nie nadaje ale to zostawiłam katalog na uczelni,u sąsiadki, u kosmetyczki, w sklepie i zaczęło się kręcić, potem jak ludzie wiedzą że jesteś w oriflame sami to kojarzą i zamawiają. Wszystko można robić przez internet, kurier przywiezie paczkę do domu, lub można ją odebrać w biurze regionalnym. Proszę o przemyślenie sprawy i w razie czego o kontakt biesiadka26@wp.pl lub gg 4025175. Z miłą chęcią pomogę, odpowiem na wszystkie pytania i będę pomocna w działaniu po zapisaniu.
Zapisując się teraz i po przejściu pakietu powitalnego wybrany kosmetyk lub wodę toaletową otrzymacie ode mnie gratis:)Pozdrawiam Sylwia

Program Witamy w Katalogu 5 i 6 - Oriflame cosmetics
 
Witajcie kochane Mamy:) Sama jestem mamą i mam dla Was niezłą propozycję.

Nawiążę współpracę z osobami chętnymi do pracy w domu (komputerowy marketing internetowy). Praca dodatkowa. Wszystko czego potrzebujesz to komputer, Internet i trochę wolnego czasu. Jeśli posiadasz to wszystko plus doświadczenie w środowisku internetowym, pomogę Tobie zarobić. Zarobki uzależnione od wkładu pracy. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z pracawzaciszudomu@wp.pl
 
Dzień dobry!
Wprawdzie nie tylko mamy siedzące w domu blogują, ale chyba jednak przeważnie one... Co byście powiedziały na listę BBmam blogerek? Pewnie nie ja jedna próbuję też w ten sposób zarobić (a do tego potrzebne są odwiedziny i fani na facebooku)... Stąd moja propozycja, chętnie się odwdzięczę kliknięciem i fanem!
GadżetoMama
http://www.facebook.com/pages/Gad%C5%BCetoMama/122447557823268
 
reklama
zarabiając w sieci przede wszystkim trzeba uważać na oszustów i naciągaczy :) a takich nie brakuje. ale przy odrobinie szczęścia i operatywności można zarobić całkiem ładne pieniądze :)
 
Do góry