reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam i ja :-):-)
U nas też buro i ponuro do tego wiatr wieje, najchętniej to bym nigdzie z domu nie wychodziła :no::no::no:
Lena chyba znowu musisz się wybrać do pediatry :baffled::baffled:
Dowikla dobrze chociaż ze masz tego patyczaka tak blisko siebie :-D:-D:-D
 
reklama
Malinka witaj, Ty również masz bardzo smakowity nick :-)
co do mojej małżeńskiej sytuacji, to życie nas zmusiło, chociaż na początku jak się wyprowadził, to nam się nie układało..
teraz próbujemy to wszystko jakoś ułożyć, żeby żyć normalnie i żeby między nami się poprawiło.
a M. podjął się drugiej pracy, żeby na mieszkanie własne dorobić, bo inaczej to chyba byśmy wiecznie mieszkali kątem u moich rodziców,a przez to też i by nam niezbyt by się układało.. nie wiem co będzie dalej, ale wierzę, że nam się ułoży :-)
 
Witam nową mamę Brzoskwinko witaj u nas :happy::happy::happy::happy: jaki masz smakowity nick :-D:-D:-D:-D:-D a przepraszam że zapytam jeżeli nie chcesz to nie odpowiadaj pisałaś wczoraj że nie mieszkasz z mężem ..ale to co rozstaliście się ?separacja?czy po prostu tak was życie zmusiło??
Fanta prądu nie miałaś????? u nas w sobotę podobno mrugali prądem iale na szczęście cały czas był :tak::tak::tak::tak::tak::tak: co robisz mężowemu dobrego na obiadek ???
Lena kurcze katar dopiero co odstawiłyście antybiotyk:szok::-:)-:)-( kochana a byłas z nią u kontroli??jaki ten katar jest????? a słuchaj nie jest to może reakcja na odbudowę flory bakteryjnej??nie wiem jak sie to fachowo nazywa (As albo Anabubka będą wiedziały:tak:) ale Julka moja kiedyś bardzo często chorowała i była nieomal non top na antybiotykach i właśnie zawsze po odstawieniu zntybiotyku miała mega katar lub chrypkę i pani doktor nam tłumaczyła że to jest właśnie taka jej reakcja organizmu na obronę czy właśnie odbudowę flory bakteryjnej wyjałowionej po antybiotykoterapi :tak::tak::tak:
Antoszka juz mi ziewa:szok::szok::szok::szok: a wstał o 7.30 i jeszcze trolił w łóżku o 8.15 :szok::szok::szok:

Oby to było to co piszesz:)
 
Brzoskwinka a nie ma szans na to żebyście mieszkali razem czekając na to swoje własne M??? Nie zrozum mnie źle sama jestem "po przejściach " z tym że to ja odeszłam i wiem że rozstanie nie sprzyjają związkom :sorry: Macie dziecko warto byc razem mieszkać toczyć normalne codzienne życie:tak::tak::tak: chyba że sytuacja jest tak zawiła że nie macie szans na to by mieszkać razem ....
Lenko oby oby bo dopiero co Gaja wyszła z jednej choroby:-:)-:)-( a jak ty się czujesz bo też chorowałaś ????
Antonio położony czekam aż zdecyduje się zasnąć a potem śmigam do kuchni za obiad się zabierać..może jakieś przemeblowanie bym zrobiła :eek::eek::eek::eek: mój Pietruszka na szczęście już się przyzwyczaił że średnio raz w tygodniu meble przestawiam jakieś :-D:-D mówi że jak kiedyś nie zapali światła w przedpokoju i wejdzie do szafy to się nie zdziwi bo u mnie wszystko jest możliwe :-D:-D:-D
 
Ja już z zakupów wróciłam i zaraz biorę się za gotowanie obiadu :tak::tak::tak:
Malinka ja też bym z chęcią zrobiła jakieś przemeblowanie tylko na tych moich 32m2 to nie mam za bardzo jak :crazy::crazy:
Brzoskwinka powalcz o wasz związek :tak::tak::tak: a gdzieś wynająć nie macie szans jakiegoś mieszkanka? :confused2::confused2:
 
czesc kobietki!!!
witam sie po trzydniowej przerwie i od razu przepraszam ale was nie:no: nadrobie bo korzystam z chwilki ze mi net działa.od piątku nie mogę sie połączyć z internetem:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:,brak zasiegu już mnie szlak tarfia a ze dzis mniej wieje to zaczął cos chodzić.jeszcze miesiąc i umowa mi sie z playa kończy wiec sie ciesze bo ten internet to porażka.:wściekła/y:
u nas wszystko ok,dzieciaki szaleją i czasem mnie doprowadzają do szału ale udaje mi sie okiełznać te moje diabełka.:-D;-)
w piątek u krystiana w szkole był dzien babci i dziatka.krystian ładnie wierszyk powiedział i dziatkowie byli z niego bardzo zadowoleni(moja mama to sie aż popłakała)
a weekend mieliśmy w rozjazdach w sobote byliśmy u znajomych a wczoraj pojechaliśmy na obiad do mojej mamy.

teraz moje dzieci spią a raczej spi tylko alan bo mikołaj szaleje i nawet nie mysli o spaniu:no::crazy:(bedzie do wieczora ciężko z nim wytrzymac:angry:)m pojechał po krystiana do szkoły a ja odpoczywam.;-)

pozdrawiam:-)


brzoskwinka-witam i zapraszam:tak:
 
reklama
Anaconda a tam nie ma jak :-D:-D:-D:-D ja mam 48 m dla 5 osób z czego 8m to przedpokój wąski długi i łamany a mimo to przestawiam gdzie i jak się da:-D:-D:-D dzieciaków pokój ma 16m jest długi i wąski do tego ma skos bo to poddasze a w pokoju:2 szafy 2 łóżka (ew jedno na drugim bo to piętrówka ale ostatnio tak nie chcą:eek:) 2 biurka jedna big komoda i regał :-D:-D:-D:-D mówię ci dla chcącego nic trudnego :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: mówię ci kto by do nas nie wszedł to mówi że w życiu by nie wpdł na to że można tak zagospodarować tak małą przestrzeń dla tylu ludzi bez uczucia przytloczenia i zagracenia :tak::tak: a ja oczywiście puchnę z dumy:-p:-p:-p:-p
MH kurcze fajne te ubranka :tak::tak::tak::tak: ale moja Julka nie ma żadnej barbi :szok::szok::szok::szok:dostała jedną ciężarną w ubiegłym roku od babci i jak jechała na wakacje to ją ze sobą zabrała i osstawiła u babci jak pojedzie na ferie to będzie miała się czym bawić :-D:-D:-D
U mnie obiadek się kończy gotowac dziś chińszczyzna :tak::tak::tak: pranko rozwieszone jedno wyprasowane kuchnia wybłyszczona lekcje z Juliną odrobione ..teraz czekam az Pietruszkowy z pracy wróci to się razem kawki napijemy:tak::tak::tak:
 
Do góry