reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Zobacz załącznik 660762
[FONT=klavika_regular]Nadziei – by nie opuszczała,[/FONT]
[FONT=klavika_regular]radości – by rozweselała,[/FONT]
[FONT=klavika_regular]miłości – by obrodziła,[/FONT]
[FONT=klavika_regular]dobroci – by zawsze była – ...[/FONT]
[FONT=klavika_regular]życzę z okazji Świąt Bożego Narodzenia.[/FONT]
 
reklama
Hej dziewczyny widzę że w Nowym Roku jeszcze żadna posta nie napisała więc jestem pierwsza hehehe;-):-D
Amaliee to super wieści o synku:tak: a ta twja kluseczka juz ma prawie 4 msc?o jejciu jak to leci...
Moje dziecie też juz sporo w sumie zaraz kończy 5 lat:szok::-D:tak: sama nie wiem jak to zleciało eh...
Justa wirerzę że do tej 13 i tak masz co robić;-):-D
Ja nie cierpie tej pogody ani to zima ani jeszcze wiosna eh...człowiekowi nic się nie chce a jak jeszcze chodzę do pracy na 12h to w ogóle dni lecą jak zwariowane wię oby do wiosny
 
Pomimo trudności ( zapomniałam hasło na BB :-D) jestem i ja :-)
Amaliee ogromne gratulacje !!! Jak ten czas leci.:-D
Aguś obecnie to ja do 12:00 teraz to śpię.:-p:-D Ferie mamy, dzieci oddelegowałam na kilka dni do babci, zrywać się rano nie muszę... Cisza w domu , więc jak mnie szczeknięcie psa nie obudzi , tak gnije sobie w łóżku do południa. Robota nie zając , nie ucieknie ;-)Takiej to dobrze.:rofl2:
Zdrówka dla Bartusia. Kiedy ferie macie? Masz możliwość wzięcia urlopu by odpocząć?
 
Justa feria u nas już są od poniedziałku ale my ferii nie mamy:-p Przedszkole normalnie otwarte a ja muszę śmigac do pracy niestety,W lutym biorę kilka dni urlopu dopiero.
A tak w ogóle to co sie dzieje u mnie za oknem:szok:Sypie snieg z deszczem normalnie Bartek w tym roku zobaczy drugi raz śnieg :-D
Dobra uciekam do pracy się szykuje
Miłego dnia
 
Każde dziecko inne ;-)
U nas dziś masakryczna pogoda pochmurno mglisto normalnie jak listopad a nie styczeń!!!
Dziś mam wolne ,mały w przedszkolu ale szybko go odbieram bo już po obiadku
Niby wolne ale zawsze jest co robić
 
Ja też siedziałam w domu - 2 lata. Łatwo nie było, miałam chwile, że padałam z nóg, ale cóż... Jak czujecie, że macie dosyć, spróbujcie gdzieś wyjść z dzieciakami - i nie mam tu na myśli spacerku po osiedlu czy wokół parku, ale gdzieś, gdzie i wy i dzieciaki będą się świetnie bawić :) Ja akurat jestem z Warszawy i u mnie takim miejscem okazał się być Teatr Małego Widza - miejsce dla dzieci od 1 r.ż. Może w waszych miejscowościach też macie coś podobnego? Grunt to przełamać rutynę :))
 
reklama
Bajki przed telewizorem nie służą niczemu innemu jak zapychaniu czasu. Jeżeli dziecko ma ochotę na bajki, możesz zrobić z tego użytek i pokazać mu Bajkotwory. To aplikacja edukacyjna, gdzie dziecko samo tworzy swoją bajkę w 15 minut a do tego rozwija kreatywność i samodzielność. Na stronie są opinie specjalistów. Moje dziecko odkryło w sobie talent aktora i reżysera :)
 
Do góry