reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Mnie też kiedyś się pewnie przyda ta książka ;-)

Coś mnie głowa rozbolała wieczorem... :-( a dziecko nie da mi odpocząć, chce sie bawić ;-) esz...
 
reklama
Moje dziecie juz spi:-) Co do klockow to tez najwieksza radoche sprawia wywrucanie tego co ułorzy a dzis jeszcze wymyslił inna zabawe wrzucanie klockow za wersalke a ile przy tym było radochy:-)
 
To chyba śpi moja królewna,:tak: jeszcze chwilcie poczekam i idę tv pooglądac:-) :-) mąz dziś na nocke do robotki ,więc sama bede spac:-( :-(
 
LeikaA dlaczego myslisz ze kiedys ta ksiazka tez Ci sie przyda:confused: Teraz juz ci spi ladnie twoje dziecko:confused: Bo ta ksiazka jest w sumie do nauki zasypiania od momentu narodzin i dla starszych dzieci rowniez,Ale jest tam napisane ze najlepiej od samego pocztku nauczyc dziecko samodzielnego zasypiania.A samo dziecko powinno na cale noce bez przerw juz od 6 miesiaca.Moge przeslac meilem zainteresowanym ta ksiazke i jeszcze inna dziewczyny mi przeslaly WYCHOWANIE BEZ PORAZEK.Co do ksaiazki USNIJ WRESZCIE to dziewczyny pisza w postach ze metody ktore sa w tej ksiazce pomogly.:-)
A moje dziecko jeszcze nie spi:wściekła/y:
 
Witam:-)
Ostatnio nie miałam czasu do Was zaglądnąć, a teraz miałam tyle nadrabiania:szok:. Urodziny mojego taty w sobotę się udały, byłam tam prawie cały dzień z dzieciaczkami, mąż dojechał po pracy. Objadłam się jak nie wiem co:-p:eek::cool2:. Wczoraj pojechaliśmy na mega zakupy, bo mój synuś ostatnio się zbuntował i nie je tego, co mu ugotuję, tylko słoiczki:baffled:, więc zrobiliśmy ich zapas. Mam nadzieję, że wkrótce mu przejdzie. A dziś byliśmy z małym u lekarza, bo ostatnio trochę pokasłuje. Dostał lekarstwa i mam nadzieję, że szybko mu przejdzie, bo to dopiero początek choróbska (dobrze, że od razu z nim poszliśmy). Potem byliśmy na spacerku i strasznie zmarzłam, a wydawało się, że jest tak fajnie:baffled:.
Noelia - widzę, że sprawy z teściową mają się już lepiej:tak:, ale nie ma to jak na swoich śmieciach:cool2:.
Leika - Iwonka ma rację, im wcześniej zaczniesz naukę samodzielnego usypiania, tym bardziej będzie bezbolesna. Ja tę metodę stosuję od ok. 3 m-ca i Kubuś bez problemu usypia (wieczorem kładę go, gaszę światło i ładnie śpi). Ale z tym przesypianiem nocek, to nie do końca tak. Mój ciągle budzi się dwa razy, nie walczę z tym, bo w nocy jestem nieprzytomna i tak bardzo mi to nie przeszkadza. Za to cały wieczór jest nasz;-):-).
Na razie kończę, bo będzie post na całą stronę;-):-D:zawstydzona/y::-p:cool2:.
 
witam

oj ostatnio brakuje mi czasu na BB :no:

musze sie pochwalić, ze w sobote zostawiliśmy Maję pierwszy raz na nockę u dziadków, mała ładnie spała i wogole było OK :happy: a my spotkalismy sie z naszą stara paczką znajomych, wyszalelismy sie za wszystkie czasy :-)
 
Pycha No to super:tak: :-) Teraz juz mozecie czesciej sobie cos zapalnowac i do dziadkow sie usmiechnac na powtorke:tak: Ciekawe kiedy ja bede mogla zostawic Van:confused: :happy:
Zuzia A ty karmisz butelka czy piersia:confused:
A moje slonko piec minut temu zasnelo:wściekła/y: :baffled:
 
Iwonka, dlatego, że mały często śpi z nami w nocy w łóżku. I obawiam się, że jak przyjdzie do samodzielnego spania to moga być problemy.

dobrej nocki!
 
reklama
Witam dziewczynki:-)
Moje skarby wyszły do przedszkola i do pracy, więc mam trochę spokoju, nie licząc mojego Kubcia, który non stop kombinuje. Właśnie przed chwilą wyciągnął z tapicerki krzesłą jakieś nitki i je ze smakiem zjadał:baffled::dry::-p. Wczoraj zaczęłam dawać małemu syrop, który mu pediatra zapisała (Eurespal). Jest okropny w smaku i bałam się, że będą problemy z podaniem, ale jest spoko. Dodaję go do soku i mały wchłania bez problemów:tak:.
Pycha - to teraz dziadkowie się częściej przydadzą, a Wy trochę odpoczniecie od dziecka. To też jest potrzebne od czasu do czasu:tak:.
Iwonka - karmię małego ssaka piersią, niestety żadnej mieszanki nie toleruje:no:
Leika - na pewno, jak zaczniecie naukę samodzielnego zasypiania, to będą problemy. Ale jak zaczniecie teraz, to na pewno będą mniejsze, niż później. Moim zdaniem warto trochę pocierpieć, a potem mieć spokój, no i więcej czasu wieczorkiem dla siebie;-):-).
 
Do góry