reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Iwonka jak tak zakochana w corce jestes, to rzeczywiscie juz czas na rodzenstwo dla niej:tak: ;-) ;-)
My bylismy na spacerku juz poznym poludniem, ale tez bylo raczej cieplo, tylko straszna wichura:szok: :tak:
Teraz mam troche czasu dla siebie, bo maly juz spi od godzinki, a maz w koncu dal mi wolne miejsce przy kompie:tak: Kiedys mielismy dwa, ale ja ze swojego zrezygnowalam, bo mnie wkurzal:baffled:
 
Cześć dziw=ewczyny no w końcu dokopałam się do kompa bo już myślałm że nie da rady. Powiedzcie mi czy wy też akurat w zimie miewacie spadki nastroju? bo u mnie to jak w kalendarzu:dry:Gdy byłam w ciązy , potem pierwsza zima z dzidzią w domu no i teraz... jeszcze trochę a zwariuję.:no: Zmienność nastrojów mnie dobija no i ten ciągły dołek. Pogoda ładna ,za oknem jak nie zima, chodzimy na długie spacerki a tu depe=resja mnie dopada... no nie muszę coś z tym zrobić bo taki stan rzeczy mnie dobija a co dopiero moją rodzinę...
A na dodatek nie umie zmniejszać zdjęc buuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziewczyny jak wy to robicie że tak wszystko wam wychodzi?:confused:
 
A u nas wywaliło prąd wieczorem... Także nie miałam neta. Najpierw brak powiadomień, potem prądu i mam cały dzień na forum w plecy :>

Dobrej nocki!
 
Witam!:-) A co ja pierwsza:confused: :confused: :-) :-)
Za oknem pochmurno ale normalnie wiosna.Ja mam juz na termometrze 12 stopni.Dzis pobudka byla o 7:30 bo ktos walil jakims mlotkiem:wściekła/y: Moja corka oglada Teletubisie a ja przed kompem.Ale czy ktos jest:confused: :confused: :confused:
 
Cloe to normalne :happy: typowe jesienno zimowe zmiany nastrojów,słonka mało wcześnie ciemno.
Nas mamuski to szczególnie dopada. Dużo obowiązków nie możemy się skupić na sobie. Ale już niedługo wiosna.
Też to mam ,pomaga mi ciepła kompiel wieczorkiem,dobra książka i lampka wina :-D na kolorowe sny...tylko uważaj nie codziennie bo mozna w alkoholozm popaść :laugh2::laugh2::laugh2:
Najgorszy jest czas jkidy już z tego dołka nic sie nie chce robić..czasami ma sie ochote leżeć przed telewizorem cały dzień i z godziny na godzine popada sie w jeszcze gorszy marazm :baffled: ale wtedy trzeba się zmusić do wstania ,działania.
Przecież codziennie nowy dzień i zawsze coś przynosi :-)
 
reklama
Do góry