reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No to pięknie Zuzia.
U nas dalej włażenie na fotele i narożnik w modzie.Nic innego tylko wspinaczki mu w głowie,napatrzył sie na górki i alpinistą chyba chce zostać:confused:
 
reklama
Vici - to jakbym widziała mojego Kubka. Cały czas wchodzi na kanapę z różnymi rzeczami i wrzuca je za kanapę, potem się cieszy. Ja go zdejmuję... i tak w kółko. Całe szczęście, że umie też sam schodzić, ale i tak trzeba go pilnować. A ostatnio wchodzi też pod kanapy, a potem nie umie wyjść (nie ma tam zbyt dużo miejsca) i jest wrzask:eek:. Nie wiem, po co tam włazi:baffled:.
Właśnie kolejny raz położyłam go do łóżeczka, może teraz zaśnie. Chyba już całkiem przestawia się na jedno spanie w dzień:-(. Szkoda:-:)-:)-(, mama będzie miała mniej czasu.
 
No to obiad zrobiony ,Emilka już zjadła i teraz ma spać ,ciekawe jak jej pójdzie

co do wspinania ,to moje dziewcze troszke sie wspinało , ale jakoś nie polubiła tego bardzo,w sumie to dobrze bo to trzeba miec oczeta do okoła łowy:happy:
 
Noelia - przypomniałaś mi, że trzeba by coś na obiadek zrobić:-p. A tak mi się nie chce... Chyba zrobię kluski kładzione, bo to szybciutko mi idzie, a u mnie wszyscy lubią wszelakie kluchy.
Moja Karolcia też raczej się nie wspinała, a Kuba to jej całkowite przeciwieństwo, więc być może wszystko przed wami, dziewczyny;-):-D:tak:.
 
Kilka razy probowalam dac Vanessce platki kukurydziane z mlekiem ale nie chciala a dzisiaj nasypalam jej samych platkow do miseczki i wszystko oszamala:tak::-DA w kubku zrobilam jej kakao ale z tym to juz gorzej,choc i tak polowe prawie wypila

Moja też najbardziej lubi na sucho ,z mlekiem to nie ruszy chyba ,ale musze spróbowac ,dawno jej niedawałam

Jak byłam w zakładzie to małym musiał zająć się małżonek.Chyba nie było tak łatwo bo jakiś taki umęczony bidulek wrócił ze spacerku.A tu jeszcze jeść trzeba było dać i przewinąć no i wóżek wnieść-znieść.I takie tam drobiażdżki;-) ;-) ;-) .A tu deszczyk zaczął padać-tatuś nie założył foli na wózek.Dziecko zgubiło bucik-trzeba było się wrócić i szukać/na szczęście znalezli/A nie było mnie tylko 2,5 godzinki.
Oj,dobrze mu to zrobiło....

Nie wiem czy to dlatego czy też z innego powodu ale mój małzonek zrobił mi prezent i na Wielkanoc jedziemy do...Karpacza:-D :-) :tak: .Huuuura!!!
Ominie mnie przygotowanie Świąt.Nie pamiętam juz kiedy gdzies wyjeżdżaliśmy.Chyba ponad 2 lata kisnę w domu:-( :-( :-( .
Tak się cieszę,że aż:-) :laugh2: :laugh2: :laugh2: :-) :-) :-) :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: .
To DOBREJ NOCKI i oby Dzień Kobiet był codzień...

ha ha to synek dała popalić tatusiowi ,dobrze mu tak :tak: :-D :-D :-D

A swieta bedziecie bardzo relaksowe ,mam nadzieje że gotowac tam nie będziesz musiała
 
Iwonka nie wiem czemu ale ten Avon co masz pod Vanesska nie otwiera się :confused:

No Emi śpi ,juz jej niesłychać

Bylismy po drodze w Lidlu i kupiłam cztery bombonierki te z koniakiem ,są w promocji ,ale i tek mój musi wszystko zjeść ,ja sie odchudzam:baffled: :baffled: :sick: :sick: :zawstydzona/y: :-(
 
Dzis chyba na basen sie przejadę i jeszcze na solarium chce iść ,ale nikogo w chałupce nie ma i jestem uziemiona Emilki przeciez nie zostawie sama chociaż śpi
 
reklama
Dzien Dobry
A ja wlasnie wstalam i patrze za okno a tam piekne sloneczko:-) :-) :-)


Noelia ja tez na basen chce ale niestety mam ciezkie dni :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: ale jeszcze troche i koniec:tak: :tak: :tak: tych dni
 
Do góry