reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
witam,nie poczytam ,bo czasu brak.
Byliśmy dziś w kościelei Kubusia niosłam prawie godzinę .
Po powrocie pojechaliśmy na podwójnego urodzinowego grilla.
Wróciliśmy dobrze po 19 a potem pakowanie.
Właśnie skończyłam szykować wszystko do wyjazdu.

Życzę miłego weekendu.:-):-):-)
 
A ja dziś kochane ucinam łącze neta. Nie wiem kiedy na nowo się pojawie , mam nadzieję , że niedługo ( zgwałcę męża ;-):biggrin2:).
Gdyby ktoś coć chciał.... pod fonem bedę 24h na dobę.;-)


Miłego forumowania. :biggrin2:
 
Witam w sobotni poranek.
Znów słonko nas obudziło, choc wiatrzysko to całkiem fajnie, a i tak lac później będzie
Nadrabiam wczoraj
 
Beatko badzo mi przykro z powodu babci.
Na dziś zyczę Ci wiele szczęścia, oby wszystko poszło z planem,

Anabuba kociak słodziak


-j- A czemu sie odcinasz? Wracaj szybciutko


No i tyle, mało Wam się wczoraj pisać chciało.
My wczoraj na superaśnym spaceku całą rodzinką. Najpierw godzinka mała na nóżkach , później plac zabaw, wariacje i piaskownica, do domu to już w wóziu, upalnie było cały dzień, nawet jak już sie po południu rozpadało i zagrzmiało.

Dziś przyjeżdzają moi rodzice. Mama napewno, ojciec jeśli bedzie się dobrze czuł.
Tak więc życze dalszeo miłego weekendowania
 
reklama
witam
ja wstalam przymusowo bo moj m mnie obudzil ale nie zeby bylo przeyjemnie tylko chcial mi cos powiedziec (nizej)

A&E - nie wiem czy juz wiesz ale ostatnio on skoczyl z mostu a dzis juz ktos wisi....
teraz jest tam tylko policja, czekaja na prokuratora i straz pozarna zeby go sciagnac ....
masakra .... za niedlugo to z tego sie plaga zrobi i jeden za drugim beda wisiec albo i grupowo!!!
chore to jest - szkoda slow :wściekła/y:

no i juz zrobilam sobie kawe mlody spi.......
a u mnie w domku pustki bo tescie pojechali do wroclawia a moj poszedl pomagac koledze burzyc sciane na nawoym mieszkaniu i cos tam jeszcze tak wiec caly dzien sama bede :sorry:
 
Do góry