reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Vici tesknie do starszego synka ale nie moglam go wziazc przez wzglad na szkole, tyle co zaczal pierwsza klase- najwazniejsza.

Wiem ze w niemczech jest inaczej z nocnikami tzn nie zwracaja na to uwagi tak jak w polsce, siostra tez synka nie uczyla sam zaczal wolac
 
reklama
A ja wam tylko napiszę coś co zrobił mój tata jak Adrianka do kąpieli szykował. Adrianek był wtedy młodszy i mniej pyskaty mój tata go rozbierał dokąpieli ale najpierw go posadził na ustępie i siku kazał zrobic. Mały patrzył na niego dziwnie ale w końcu zrobił. Dziadek go zdjął z ustępu patrzy a Adik w majteczkach. Mały miał potem ubaw jak mówił że dziadzio go wysikał w majteczkach.:-D
 
Wiecie ale sie wku** ja zaczelam was cytowac i odpowiadac a tu mi prad wylaczyli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i wlaczyli dopiero przed chwilka:no::no:. Tak wiec odpowiedzi nie wyslalam i nie moglam nic bez pradu zrobic mam nie odkurzone:no:. W kazdym razie nie pamietam co komu mialam pisac:zawstydzona/y:

SEWA wszystkiego najlepszego z okazji imienin ( troche spoznione bo mnie nie bylo ale szczere):tak::tak::tak:

Co do nocniczka to ja sadzalam Natalke od 8 m-ca i bardzo szybko sie nauczyla:tak:. Kube tez juz chyba sadzam z 3 m-ce, ale oczywiscie tylko na grubsze sprawy i zawsze mi robi do nocniczka - no chyba ze mnie nie ma w pokoju albo jestesmy gdzies na miescie a jemu sie chce to robi to w pampersa. Chwilami nawet mam wrazenie ze on rozumie ze to kupa idzie bo robi taka smieszna mine patrzy na mnie i zaczyna stekac, ale jak mu zdejme pampersa to jeszcze nic tam nie ma i dopiero robi jak siedzi na nocniku:tak:. Nie wiem czy on to rozumie czy poprostu ja jestem taka szybka ze zdazam go posadzic zanim pampersa zabrudzi:confused::dry:
 
Aha i najgorsze z tym pradem to bylo to, ze winda nie dziala i musialam mlodego w wozku niesc z 6 pietra na dol a potem jeszcze na gore:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, bo telefon tez mi sie wyladowal( zlosliwosc rzeczy martwych) i nie mialam jak poprosic sasiadke zeby mi Natalke ze szkoly odebrala a w domu jej nie bylo:no:.
 
Hej laseczki.....to znowu ja. Pojawiam sie i znikam :-D:-D:-D:-D ale mam teraz chwilke oddechu od pakowania. Mam juz polowe rzeczy spakowana, mam nadzieje, ze niczergo nie zapomne :wściekła/y::wściekła/y:
 
Hej laseczki.....to znowu ja. Pojawiam sie i znikam :-D:-D:-D:-D ale mam teraz chwilke oddechu od pakowania. Mam juz polowe rzeczy spakowana, mam nadzieje, ze niczergo nie zapomne :wściekła/y::wściekła/y:
ojej ile pakowania,na pewno sporo,,ja zawsze robi liste tego co mam wziąśc potem,bo zawsze potem zapominam...ja lubie sie pakowac,hehe....pojawial sie ale nie znikaj,,:tak::tak::tak:

sikoreczka :-D:-D:-D:-Ddla dziadka...

iwona.c28 współczuje ci kochana, brak prądu,,a tu jeszcze masz winde wow,co za pech za jedny razem,,ale dalaś rade,jestes dizlena:tak::tak::-):-)
 
reklama
Do góry