reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Leika DZIĘKUJĘ bardzo, myślę że nie zdążę wpaść w desperację bo najpóźniej w niedzielę będzie po wszystkim, bo jestem tak umówiona z moim lekarzem, jak nie urodzę do tego czasu to mam przyjechać do szpitala i już :tak:.
Ale bardzo mnie zainteresował ten drugi mnie przyjemny sposób :tak:

Ja myślałam że Buziaczek taka zajęta Blaneczką że nie ma czasu na kompa a tu proszę znalazłam ją na innym forum dzisiaj :tak:.
Dobranoc
 
reklama
Dzień dobry,,ja pierwsza dzisiaj,,he a rzadko to sie zdarza...
Ja wstalam,umylam glowe,pije kawe i jem,no i wlaczylam kompa,aby do m napisac smsa,bo mi karte zablokowali,takze wstapilam tez do was na sekundke...
Mam dzisiaj tylko 3 lekcje takze nie zamecze sie,a potem jade od reala gajer m odebrac z czyszczenia i zdjecia oraz kubki ze zdjeciami(robilam sobie i m)ciekawe jak wyszly i jakie beda...
Dobra musze synka budzic,bo on nie chce wstac cosik..
Milego dnia...

Ewcia szkoda że @ przyszła, ale głowa do góry, zrób kartkówkę to się lepiej poczujesz ;-)
nom heheh dobree...
Aniu jak tam mała,biedna antybiotyk musi brac,ale miejmy nadzieje,ze szybko jej wszystko minie i zapomni o bolu...
 
Dzień dobry!

Ewciu - wstrętny małpiszon, na pewno już ostatni :*

Zmykmy, jedziemy oglądać działkę budowlaną pod łodzią :) Narka
 
Hej.
U mnie spokojnie, Majka przespała całą noc i mówi że już nie boli ale ile ona musi tego łykać na dzień dobry :no:, dobrze że ona taka trochę "lekomanka" po mamusi :zawstydzona/y: i nie mam problemu żeby te wszystkie mikstury łykała.

Ja się wczoraj przyszykowałam ( przeczytała Wasze rady ) a jak przyszłam do łóżka to mój M spał jak zabity i go dobudzić nie mogłam :szok::wściekła/y:, ale się wściekłam, no przynajmniej się wyspałam.

Ewcia kupiłaś już sukienkę?


 
WitamWidze ze sie po chorowaly nam kobitki.Zdrowka wam zycze!
Aniab i Madzi tez oczywiscie!
Cloe Novaczka na kilka dni wyjechala i chyba nie mam tam netu
Ania138 Niech spi maz poki moze bo juz nie dlugo tak sie dokladnie nie wyspi:) Chociaz moj to nawet jak w nocy Vanesska sie budzila to nie slyszal i spal jak zabity
Sewa no niby jej juz przeszla ta biegunka ale jeszcze dalej daje jej leki bo czasem cos sie zdazy cieklego w pampku a wyniki kolo tygodna.
Ewcia ach ta wredna @
Sylwia podziwaim cie,ja bym nie zostawila dziecka.Nie boisdz sie ze wykorzysta to przeciwko tobie z czasme.Tzn bedzie chcial ci go odebrac
Iwonac badania robilam prywatnie dlatego tyle kosztowaly niestety.

A wczoraj na wieczor wybuchlam i wygarnelam wszystko swojemu,alez mi ulzylo po tym,ale juz sie zbieralo do dawno...
 
Przed chwilą zjadło mi posta :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dzień dobry!

Ale u mnie dziś zimnica. Wieje jak się patrzy. Wczoraj chodziłam w krótkim rękawie, a dziś muszę polara wyciągnąć :baffled: Chyba tylko po zakupy pójdziemy i wracamy do domu bo boję się trochę, aby nas nie zawiało.

Ania138 zdrówka dla Majeczki.

sikoreczka jak Ty się dziś czujesz? Mam nadzieję, że gorączka spadła.

Leika napisz koniecznie jakie wrażenia po oglądaniu domków.

Iwonka Ty się kochana nie denerwuj bo złośc piękności szkodzi....... i dzidziusiowi.
 
Witam! Ja dzisiaj już lepiej gorączka mi zeszła został tylko katar:-( Adrian niestety dostał kaszlu ale on zawsze tak pzechodzi przeziębienia więc pozostaje czekac. Madzia się od wczoraj przełamała i zdobywa mieszkanie na czworakach. Drepta sobie i woła chodż tu, najczęściej zagląda do łazienki i muszę ją ciągle wyciągac. Staje i trzyma się sama na nogach i nawet próbuje już chodzic. Narazie zapomina przesuwac nogi i muszę ją ciągle łapac:tak:
Ania138 zdrówka dla córci i rozdwojenia!!!! Moja też przenoszona o 5 dni. Zdecydowała się wyjśc dzień przed planowanym pójściem do szpitala.
Iwonka uroki ciąży! :tak:
Ewcia wredna @:wściekła/y: Oby ostatnia!!
Leika miłego oglądania!
Sewa udanych zakupów. Ja też wyskoczę na pół godzinki kupic jakiś chlebek i przewietrzyc dzieciaki!
Teraz idę kawusię zrobic. Komuś jeszcze?
 
Witam Kobietki
Juz po kawie jestem... Maly wstal wczesnie... Tesknie za domem... Za starszym synkiem.... A za mezem nie wiem narazie chyba nie...


IWONKA nie moglam starszego wziazc bo zaczal pierwsza klase a tu mialby ciezko nie moglby chodzic do szkoly bo nie zna jezyka, zawalilby szkole. Jedyne co moze zrbic to nastawic go przeciwko mnie co i juz tak zrobil... Od dziecinstwa starszy syn jest nastawiny przeciwko mnie bylam to bylam nie bylo mnie to nie... Z drugiej strony ciezko mi go zostawic ale wiesz co to za rodzina gdzie ojciec z matka sie kloca a dzieci na to patrza... Lepiej teraz sie rozejsc niz dzieci mialy by patrzec na tragedie zyciowa...
 
reklama
Witam

My dzis tez bylismy u lekarza, malemu zrobilo sie cos miedzy paluszkami u nozek i okazalo sie ze to grzybica:szok: ja myslalamz e grzybica mozna si etylko zarazic a tymczasem powiedziala mi ze to przez to ze miedzy paluszkami jest zazwyczaj wilgotno i to dlatego......:baffled::confused:

Wszystkim chorym zycze duzo zdrowka.

lece poczytac co pisalyscie ;-)
 
Do góry