reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Przyzam sie szczerze ze weszlam na to forum bo szukam pocieszenia, bo szukam pomocy, szukam zrozumienia, i szukam osob ktore mnie nie potepia

Nie moge zbytnio pisac o co chodzi bo moj byly jest informatykiem, jest szpiegiem i boje sie cokolwiek pisac


PROSZE POMOZCIE MI
 
reklama
4.jpg

SYL1982WIA prosze bardzo:-)
Bardzo ci wspolczuje rozstania z synem:-( musi ci byc ciezko, ale jakos wszystko ci sie pouklada bardzo ci tego zycze:tak:
 
Cześć Laski:-)

A u mnie słonko świeci...

Wypad do miasta z teściami udany... Kuba dostał kombinezon i czapkę... fajnie jeden wydatek mniej... a ja też sobie wybrałam spodnie i bluzkę... teściom od jakiegos czasu lepiej się powodzi to i my to odczuwamy:-Doby jak najdłuzej he he!!!

hej, nigdy tu nie zaglądałam, ale tak sobie pomyślałam, że skoro kolejne pół roku spędzę w domu z synkiem, zajrzę do was i będę tu częsciej zaglądać (no chyba, że mnie wyrzucicie;-))
Witaj Kachasku i Wszystkie nowe mamusie!!!

my jesteśmy mamy co to nic nie robią w domu tylko przed kompem siedzą ;-):tak::-D:-D:-D:-D
Jasne, jasne:-D w końcu jak się tu 2 dni nie zagląda to kilkanascie stron do czytania...np ja tak mam dziś... buuuu

Jestem szczesliwa... Jeszcze kogos mi brakuje ale zobaczymy czas pokaze...
Tego Ci z całego serca życzę, ale najważniejsze że jestes szczęśliwa...

Iwonka2006- ale ślicznie wyglądałaś.... a brzuszek juz całkiem duży... aż miło popatrzeć...


Nasza Pyszna Majeczko!!!
Dziś są Twoje Urodziny!
Zatem zawsze dziarskiej miny,
Do zabawy mnóstwa siły,
Żeby każdy dzień był miły,
Pełen śmiechu i radości,
Stu urodzinowych gości,
Aut, lal, klocków i pluszaków,
Stu prezentów, stu buziaków,
Zdrowia, szczęścia i słodyczy...

Kubuś z mamusią Tobie życzy.
 
Przyzam sie szczerze ze weszlam na to forum bo szukam pocieszenia, bo szukam pomocy, szukam zrozumienia, i szukam osob ktore mnie nie potepia
Sylwia tu na tym wątku na pewno nikt Cie potępiac nie bedzie... my tu wszystkie mamy swoje smutki i zawsze staramy sie jakos wspierac, chociaż wirtualnie, ale to tez sie liczy... miło jest chociaz sobie poczytać słowa otuchy... czasami ciężko jest porozmawiac z kims bliskim, a łatwiej wyżalić się w klawiaturkę... przytulamy Cie!!! Żal się ile wlezie!!!
 
Zrób sobie jeden dzień luzu Kobietko... Ty i tak dużo robisz... czasami jak czytam o Twoich wyczynach w domu to mi wstyd:zawstydzona/y::-)


ELISABETH ale wiesz ze samo sie nie zrobi:no: a ja mialam wczoraj totalny luzik:tak:. Zrobilam tylko obiad no i oczywiscie Kubusiem sie zajmowalam ale kazda wolna chwile spedzalam w lozku:-p:-) wiec odpoczelam;-). I nienie masz sie czego wstydzic bo ty napewno robisz wszystko to co ja:tak::tak: a przeciez tez ci nikt nie pomaga
 
reklama
Do góry