reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Pycha - świetne fotki :) Widac, że imprezka się udała :)) A co Majka dostała w prezencie?
Ja też widzę wszystkie Twoje suwaczki i zdjęcie w podpisie.:tak:

o juz mi sie chyba naprawiło, oj musiałby mi jakiś fachowiec zajrzec do kompa, bo cos nie tak ostatnio :no:

a Maja dostała od moich rodziców lalke, tak słodko mówiąca np. tatusiu chodź do nas, tatusiu pobaw sie z nami, chce pić ...... od nas łózeczko do lalki, od siostry puzlle i takiego misia garającego na gitarze i śpiewającego, a od teściów organki i mała laleczkę
 
reklama
Hej.
Vici wszystkiego naj.., najlepszego.
Nie mam czasu do Was zaglądać :zawstydzona/y:, teraz szykujemy się już do kościoła, bo to już dziś chrzciny Dawidka, ale pogoda to nam nie dopisała niestety :-(, ale nie pogoda jest najważniejsza :tak:.
Buźka i do wieczora albo do jutra.

 
Cześc kobitki! A ja mam w domu tornado i na dodatek nie mogę się za nic wziąśc:dry:Bo mężo wierta a Madzia się boi i siedzi na mnie:baffled:Ja wiedziałam że meblowanie tego pokoju to będzie najgorsza robota. Wszędzie mam rzeczy małych i jak na nie patrze to mi się blle robi że muszę to układac:hmm::unsure: Ech...
Pycha pozycja do spania małej świetna. Dzieci są kochane z tym zasypianiem :-D Z prezentem nie doradzę bo to niestety nie mój pułap wiekowy:no: Ja mam od 1 do 4 a potem ponad 6:sorry2:
Oki mój kończy to teraz moja kolej. :baffled::dry::zawstydzona/y:
 
helołkaa,,jezdem juz dawnow domku,,ale obiada zjedliśmy-pizze..
no i prace sprawdzałam do pracy
teraz odpoczywam z BB..Matu lata,je kulki czyli płatki
Reniferku no to super,ze pierwszy spacer zaliczony,,,aa jak tam małłłemu dobrze było,,spał czy co??
U mnie apmietam matu non stop na dworzu spał,,,nawet po 3 godizny...

A widze,,,sylwek nie zpalanowany,,ja cos czuje ze tez w domu ze znajomymi spedzimy,hehe,,,bo nikt nic nie ząłatwia....samo sie nie załatwi...
 
Witam wieczorkiem

O widze ze juz wspominacie o sylwestrze... Hmm... Ja raczej w tym roku bede w domciu...

Pycha fajnie Twoja corcia zasypia ja sie musze pochwalic ze moj Oli potrafi zasnac pod fotelem, pod biurkiem i w kazdym kaciku Hihi

Reniferku Super ze spacerek juz zaliczylas, a maly jak po spacerku?

Vici wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
 
A ja mam problem.............Mojre dziecko nadal sika w pampersy,na nocnik,kibel doroslych siadac nie chce:no:Jak jej poloeci w majtki to potrafila tak chodzic i jej nie przeszkdzalo:baffled:Dzis jest jakby przelom,choc nie wiem czy powinnam sie cieszyc czy martwic i odpuscic znow na jakis czas nauke.Moje dziecko potrafi nawet 5 godzin trzymac w sobie a na nocnik nie usziadzie.Jak juz nie moze wytrzymac to kreci sie w kolo,denerwuje i placze ze chce siku i drepcze nogami podskakujac.Strasznie sie meczy przy tym.Dzis dwa razy zrobila na podloge a przy tym wpadala w histerie.Ja ja szybko wtedy sadzam na n ocnik ale ona ucieka.Final jest taki ze dzis przez to waszystko nie bylo drzemki a i teraz zasnela z placzu.Nawet z wanny szybko dzis wyszla bo nie mogla juz usiedziec bo caly czas trzymala i tam nie zrobila.Zalozylam jej na noc pieluche i pizamke i zaczela krzyczec ze chce siusiu i do pampka nioe zrobila ale caly czas byla nerwowkai placz,na pytanie czy chce zeby jej zdjac pampka mowila ze tak ale i tak na nocnik nie usiadla i w koncu po wielkim placzu zasnela i po raz 3 zalozonym pampersie w ciagu jednej godziny trzymajac w sobie mocz...Spi juz pol godziny a pampers dalej suchy a przezen wirzga nogtami,To jest straszne jak ona sie meczy trzymajac to w sobie,jest nerwowa przy tym i placzliwa.Ja juz z tego wszystkiego na koniec mialamk dosc i mowilam jej zeby zrobila juz siusiu do pieluszki ale nie zrobila nigdzie.
 
Iwonka ja swojego Oliwiera latem probowalam oduczyc sikania do pieluszek i wiesz co robil... jak zalozylam mu majtki to sobie nasikal pod nogi dreptal w tym i sie cieszyl... hihi... mial radoche, a teraz nadal nosi pieluchy bo nie maial sily go dalej oduczac...
 
reklama
Wlasnie zrobila do pampka i jest caly mokry ze trzeba jej zmienic zaraz.Mam nadzieje ze sie n ie obudzi......
Sylwia ja tez latem probowalam oduczyc,mam nadzieje tylko ze uda mi sie to zrobic do maja za nim urodze kolejne dziecko......
 
Do góry