reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam :-)
Postaram sie zaglądać częściej dzisiaj bo mam dzień wolny :tak:Pracę sobie chwale nie jest najgorzej tylko czasami klienci dają popalić:sorry:MAm w tyg jeden albo 2 dni wolnego a w miesiącu to mam 20 dni przepracowanych a 10 dni wolnych i pracuje max do 6 godz.Jakoś dajemy rade godzić to wszystko Julia juz powoli sie oswaja z tą sytuacją:tak:Oby tak dalej ale jeszcze musimy nad wszystkim popracować.Pozdrawiam was i pozniej do was zajrze papa
 
reklama
cześć dziewczynki
witam sie z Wami i skikam doczytać co u Was... oczywiście popisałyście sobie,że hoooooooooooo... jak ja to teraz badrobie???:cool:... przeleciałam tak po łebkach... ale najbardzień utkwiło mi sikanie w pampersa może dlatego ,ze ja ostatnio staram sie mojego smyka wysadzać na muszle... może nie zawsze ale wiem mniej więcej kiedy robi kupkę to hooop i na kibelek... no i to sie sprawdza... i szczoszka też zrobi... myślę,ze wazny jest u dziecka sam nawyk... że można inaczej nie po siebie... i to od najmłodszego wieku... on już zaczyna siedzieć wiec uznałam,ze to dobry czas... choć mówi się że do roku to spoko:tak:
aneczka138 - śliczne foteczki i śliczna dzidzia...no i Wy na szczęśliwych wygladacie...
cieszę sie,że udane spacerki były... chorym dzieciaczkom zdrówka życzę :tak:
na kawusie zapraszam:-p... mam też ciasto czekoladowe:-p
 
Dzien dobry.
Ja wlasnie pisze jedna (do tego lewa) reka, bo wlasnie karmie Grzesia. A ja dzis ide do fryzjera.:-):elvis: Ciekawe jak bede wygladac?:confused: Mam nadzieje, ze lepiej!;-):-)
A w sobote mamy (dopiero:confused2:) chrzciny Grzesia.
Ania wszyscy pieknie wygladaliscie. No i imprezka powidac, ze udana.:tak:
Sikoreczka super pokoik.:tak: Teraz tym bardziej fajny, bo czysto i posprzatane;-):-DMnie tez sie podoba ta poleczka nad drzwiami.:tak:
Iwonka no to masz klopot z mala. :-( Moj Macius calkowicie "zrezygnowal" z pieluch jak mial mniej wiecej dwa lata i dwa miesiace. Ale po prostu sikal, nie trzymal.:eek: Nie wiem co Ci poradzic.:confused: Gorzej bylo z kupkami, bo trzymal w sobie, ale juz jest ok.
 
Z okazji 2 urodzin wszystkiego najlepszego dla Juli !!!! Duzo zdrowka i usmiechu na codzien!
kindgeb00015.gif

 
Hej kobiety. Nie bede pisala ze jak zwykle wstalam o 6.30 bo to juz wiecie;-):laugh2:. Troche ogarnelam mieszkanko i pobawilam sie z Kubusiem a teraz poszedl spac a ja sniadanie i BB:tak:
HANIA ja ciasteczko bardzo chetnie:tak:

ANIA super z was rodzinka - fajne foteczki:tak:

SIKORECZKA pokoik extra - teraz to dzieci non stop tam beda siedzialy:tak::-)
KLEVELL tez widze ogladasz taniec z gwoazdami - mam takie samo zdanie o tej Isis jak ty - wzieli ja nie wiadomo skad i wylansowali na wielka gwiazde:crazy:

JUSIA fajnie ze w pracy ci sie uklada:tak:

Witam tez nowa mamusie:-)

JULECZKO Z OKAZJI 2 URODZINEK WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUZO SLONECZKA I RADOSCI KAZDEGO DNIA ZYCZA IWONA KUBUS I NATALKA:-)
 
asiulinka - ja też planuję wybrać się do fryzjera... i tak się wybieram już dwa tygodnie :dry:

Juleczko - wszystkiego najlepszego z okazji 2. urodzin!
 
Witam was radośnie:-):-)W szampańskim, pourodzinowym nastroju:-):-)Mój Lolo ma już rok:-)Imprezka super, prezenciki fajniste, torcik smaczny a solenizant wspaniały:-):-)Pokaże wam go i ide zmieniać suwaczki:-D
Sikoreczka pokoik śliczny:-)
 
reklama
A jak jest u was z nocnikowaniem? Juz calkiem oduczyla sie Majka od pieluszek? Wydawalo mi sie na zdjeciu ze byla w pampersie dlatego pytam?

u nas nadal porazka, jak akurat natrafie i posadze ja to zrobi, ale sama nie woła :-( na pytanie dlaczego zrobiłas siku do papmersa? mówi bo tak :wściekła/y:
jak pytam gdzie trzeba robić siku? mówi że na nocnik :tak: ale jak pytam gdzie będziesz robiła siku? mówi w pampersa :no:
powiem szczerze że już wymiekam, chodziła bez pampersa, to mieliśmy wszystko zasikane i mogła tak zasikana chodzic, nic jej nie przeszkadzało :no: chodziła w pieluszce tetrowej tez nic :no::-( nie mam już pomysłów ani cierpliwości :-(
 
Do góry