reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

To teraz ja będe pisała sama ze sobą:tak::-)
Mój M ogląda Koło Fortuny, dziecko biega a ja czekam na M:-):-)Wygrać tyle ile ten pan dziś, albo chociaż połowe..Marzą mi się wakcje w Egipcie, albo na Teneryfie....Ostatecznie Paryż i domy mody i zakupy...Oj milionerką być:-):-):-)
 
reklama
Mój Jacucha pojechał jeszcze na chwilę do firmy, coś tam pofaksować, ja ubrałam Oliwkę w piżamkę, nakarmiłam ją mleczkiem (dzisiaj kupiliśmy takie płynne w kartonie, Bebiko Junior, wypiła całą butlę)i ogląda teraz swojego ukochanego psa Clifforda.A ja jak zwykle przed kompem :-D
Bodzinka, Ty to szalejesz z gotowaniem, jak nie naleśniczki, to bogracz...Może jak uda nam się spotkać, to zamiast łazić z dziećmi po jakichś zabawolandiach to wbijemy się do Ciebie na obiad :-p:-D.
Ale, ale : udało nam się dojść do jako takiego porozumienia w sprawie wesela :tak:.Już wykreśliliśmy z listy parę osób ;-).Sala i tak będzie niedroga, bo to po znajomości ;-).Kucharka dowiemy się jutro ile sobie by krzyknęła, ale to kucharka "miejscowa", sprawdzona,itd.Zostaje kwestia ciasta, ale podobno i to się da załatwić za niezbyt wielkie pieniądze.Bo gdyby zamawiać w cukierni, to wiecie, masakra, u nas to ceny z kosmosu mają, mimo że dziura zabita dechami.Jeśli chodzi o obsługę (bo ktoś to żarcie będzie musiał roznieść), to bratowa Jacka powiedziała, ze po co kasę tracić i wynajmować kogoś, jak ona i ktoś jeszcze poroznosi co trzeba i będzie ok.Także wszystko się zaczyna układać.Super :tak:.
Dobra, kończę, bo natchnienie mi się skończyło
 
To teraz ja będe pisała sama ze sobą:tak::-)
Mój M ogląda Koło Fortuny, dziecko biega a ja czekam na M:-):-)Wygrać tyle ile ten pan dziś, albo chociaż połowe..Marzą mi się wakcje w Egipcie, albo na Teneryfie....Ostatecznie Paryż i domy mody i zakupy...Oj milionerką być:-):-):-)
hahah faktycznie sama ze soba,,ale jakie plany fiufiuuu:shocked2::happy2:

Sewa no to w sumie normlany lekarz ci sie teraz trafił,,no to tylko czekac do marca,,i bedzie dobrze nie nerwuj sie kochana....A Jędrek to dzielny chłopak...:tak:.

Tez miałam sie pytac o Bogracza,,ale juz widze odpowiedx...

Iwonka to odpoczywaj kochana...

A ja zupe małemu robie,,po raz drugi ja dzisiaj zje,,hmm,,a niech je.....a potem kapiel i łóżko i aaa..bo mama bedzie odpoczywac:-p przed jutrzejszym dniem....:szok::eek::-:)dry::sorry2:
 
inna nono plany macie niezłe,,super,ze doszliście do takieog porozumienia,,
a kiedy wypada ten slub,,bo nie chce mi sie liczyć(mam dosc tego na codzienw pracy:-p:zawstydzona/y:)....
 
Witajcie dziewczyny ;-)
Dzsiaj mam wolne więc was odwiedzam :tak:Dziękuje za zyczenia dla małej :-)MAm doła bo z mała coś sie stało tak ładnie juz robiła na nocnik wołała nawet sama po niego szła i robiła co należy a od 3 dni nie woła tak jakby o wszystkim zapomniała tylko robi w majty i nawet to jej nie przeszkadza sama juz nie wiem co takiego sie stało z nia moze to jest wina ze poszłam do pracy nie wiem ale okropnie sie z tym czuje i mam jakies wyrzuty sumienia prosze poradzcie co z tym fantem zrobić Pozdrawiam pa
 
SEWA super lekarz!!! bardzo dobrze ze powiedział ze zabieg to ostatecznosc - widac ze jest uczciwy i nie chce naciągnąc....
głowa do góry!

a ogólnie to jest przykre ze bardzo często wizyty prywatne u lekarzy przynosza efekty, tymczasem publiczna służba zdrowia ma najczesciej swoich pacjentów głeboko.... oczywiście nie jest to regułą....
 
Ewcia ślub Inna ma 11 stycznia, jak dobrze pamiętam;-);-)Ale cóś koło tego:tak:
Inna a co sobie życzycie na obiadek;-);-)Jutro gotuje ..kotlety:-):-)Nie chce mi sie nic innego:-p:-pNo i prosze jak się zaczyna ładnie wszystko układać`ze ślubem.Super:-):-):-)
Mój syn właśnie bawi się z tatą.Wyłącza mu telewizor a Paweł z miną skrzywdzonego dziecka woła "Bodzia wez go, włącz mi telewizor":-):-)
Zaraz M:-)
 
Jusia ja widze na suwaczku,że wyszłaś za mąz 25 czerwca:-):-)To są moje urodzinki, piękna data, piękna:-):-):-)
Ja mam dobry chumorek:-):-)
 
reklama
inna nono plany macie niezłe,,super,ze doszliście do takieog porozumienia,,
a kiedy wypada ten slub,,bo nie chce mi sie liczyć(mam dosc tego na codzienw pracy:-p:zawstydzona/y:)....

Ewcia ślub Inna ma 11 stycznia, jak dobrze pamiętam;-);-)Ale cóś koło tego:tak:
Dokładnie tak, 11 stycznia :-).Piątek to jest.Bo w soboty USC jest nieczynny :sorry2:.Ale i tak będzie fajnie :-)
Ja oglądam Na wspólnej, Oliwka jeszcze nie śpi, Małpa jedna rozbrykała się ostatnio :eek: i chodzi spać po 22 :dry:
 
Do góry