reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Moj niech sobie romantyzmu z kolegami w pabie szuka!!!!

Zobaczym co on zorganizuje pewnie mnie nie zaskoczy....czego sie tu spodziewac:zawstydzona/y:
Juz dawno nie zyje marzeniami heheh i sama sobie dobrze zrobie:-p:-p:-p
 
reklama
ja przy jednym dziecku byłam mniej zorganizowana jak teraz przy 3:tak::tak::tak::tak: jakoś łatwiej pewnie że czasami ręce odadają głowa puchnie ale jest fajnie i wesoło za nic w świecie nie zamieniła bym mojej gromadki są świetni nawet jak broją jak diabli nawet jak klne pod nosem na nich nawet jak nie mam kasy na coś dla siebie bo im coś wiecznie potrzeba to jest to to o czym marzyłam:tak::tak::tak::tak:no i w końcu będzie miał kto na moją emeryturę zapracować:-D:-D:-D:-D
 
Moje to sa kamikadze albo jakies robocopy:tak::tak::tak:Wszedzie wejda,wszystko sciagna;-)Lubia jak braciszek wpycha je gora do lozeczek,wchodza na stol i na parapet,bujaja sie na stojaco na koniku na biegunach....Ale juz sie przyzwyczailam:-);-)

O matko! :szok::szok::szok::szok: To Ty masz wesoło w domku!
Klaudynko, wydaje mi się, że chyba wszystkie maluchy tak mają. Mój parę tygodni temu spadł z łóżka i miał takie limo pod okiem, że szok! :rofl2::rofl2::rofl2:
 
Anabuba ale masz dzień. Straszny!!!! Ale nie martw się jutro będzie gorzej :-):-):-):-) Żartuje oczywiście. Uśmiechnij się i przytul do komputera, może poczujesz jak ja tez go przytulam :-D:-D:-D:-D







 
Wszyscy mi mówią, że jak się ma więcej niż jedno dziecko to łatwiej jest sobie czas zorganizować! :tak: Nie pozostaje mi nic innego jak postarać się o siostrzyczkę dla Piotrusia! :-D:-D:-D:-D
Uciekam kobitki, bo mój mąż za godzinkę będzie, a ja muszę coś upichcić! Dziś już pewnie nie będę miała czasu, żeby zajrzeć, a jutro postaram się nadrobić wszystkie zaległości, chociaż czuję, że ciężko będzie! :sorry2::sorry2::sorry2:
 
Moja Weronika dopiero od 2mieisecy sama chodzi wiec juz nie zlicze ile guzow i siankow na głowie maiła,bo nie mam czasu chodzic za nia i jej pilnowac,ale i na prostej drodze potrafi sie przewrocic:-)
dobra a ja uciekam bo Weronika wstała głodna i musze dac jej jesc.a potem spadam na plotki bo juz mnie szlag trafia.miłego wieczoru.odezwe sie jak zwykle- oło godziny policyjnej:-)
Pa
 
ha ha anabuba a mówią że 13 jest pechowy a to dopiero jutro:-D:-D:-D:-D:-D
mój P jak naraie jest romantyczny co dziennie rno mówi mi że mnie kocha wysyła mi buziaczka smsem (a w pracy mają zakaz noszenia przy sobie telefonów) pisze mi w ciągu dnia kilka esów takich milusich no i potrafi na chwilunie zadzwonić tylko po to żeby mi powiedzieć że mnie kocha albo że tęskni:tak::tak::tak::tak: słodkie to jest:tak::tak::tak::tak::tak: no i lubimy świntuszyć sobie przez telefon to podsyca i podnieca przed wieczorkiem:rofl2:
 
reklama
Ja ze swoim jak mamy nastrój to przez cały miesiąc świntuszymy ;-);-);-);-) ale to pomału przechodzi, bo ja tak zmęczona jestem że nie mam ostatnio siły na nic a on nie ma za bardzo czasu w tym wojsku.:-:)-:)-:)-(








 
Do góry