reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Agnes vibovit w saszetkach jest teraz jak dziecko skończy 2 lata,a jest odpowiednik Vibomil(to taki vibovit w kropelkach).
bajorekaga mam 167cm a idealna wgaa dla mojego wzrostu to 58kg i właśnie do niej daże,tymbardziej ze w niej najlepiej sie czuję
Agnesjoe alex gratuluje Wam takich efektów!!!!!!!!
Tyle że ja nie mam chwilowo kasy na ta Linee bo bym ja chętnie kupiła,ale pije herbatki i tez pomagaja.A nie zamierzam sie całkiem głodzic,bo potem efekt jp-jo murowany.A tak to sobie po troszeczku gubię-myśle ze jak przez miesac schudne 3-4kg to i tak będzie duzo.No i cóż-staram sie nie jesc przezd snem i nie kupowac słodyczy:-Dale jak ktos poczęstuje to nie odmawaim:-)
Ale sie najdłam tymi frytkami....P wrócił jakos wczesniej-chyba wyczuł frytki...:-p.Moze jakies 2 kanapeczki na kolecje i starczy jedzenia na dziś;)
 
ja łącznie z cesarką miałam 4 operacje,jeden poród naturalny i do tego pobyt z Weronika 2 razy w szpitalu.O!taki mam bilans szpitali:-)potrafię sie szybko spakowac i wszytsko zabrac.Teraz zmykam.
 
Ja tez sie boje szpitali:no:Zreszta ja nawet boje sie zastrzykow i pobierania krwi:no:Jak widze igle to robi mi sie slabo:tak:
Chyba łapie mnie jakies przeziebienie:no:bo mi zimno i jakas taka padnieta jestem:no:Chwilke polezalam sie pod kolderka ale dluzej juz sie nie dalo bo co chwile ktos cos chcial,wiec wstalam wlaczylam sobie laptopa no i dzieciaki jak na zlosc teraz sie bawia:baffled:
 
Ja leżałam 3 dni po porodzie i podziękuję, bo baby w szpitalu u nas takie wredne i niemiłe że szkoda gadać
 
Ja w pierwszej ciazy lezalam tydzien na podtrzymaniu ,a pozniej 3 dni po porodzie;-)A w drugiej ciazy lezalam 2 tyg przed porodem i 17 dni po porodzie:szok::szok::szok:Juz mialam dosyc na maksa.Juz ryczalam i wpychalam malym w nocy flachy z mlekiem zeby tylko zaczely mi przybierac
 
Ja tez nie wytrzymaywalam:no:Bylo ciezko jak cholera tym bardziej ze w domu mialam jeszcze synka:no:Oj co ja sie naryczalam i nawkurzalam
 
reklama
Trzy dni było mi ciężko, a co dopiero tyle co Ty. Depresje poporodową przeszłam. Nie dawno mi się skończyła. Teraz się zastanawiam kiedy drugiego brzdąca planować. Chcę dwójkę ale teraz się zastanawiam nad trójką....
 
Do góry