reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

nie wiem czy to źle czy dobrze wytłumaczie mi :
moje usg:
macica ap 46 mm
endometrium 9 mm
okolica przydatków bz

znalazlam juz z tym endometrium ale reszty nie moge znaleźć:no::no::no::no:
pomóżcie proszę:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Hej!

Jestem mamą 3 letniego Sebastiana, od roku jestem mamą siedzącą w domu, mieszkamy w Norwegii, nie mam tu żadnych znajomych ze względu na brak języka norweskiego i strasznie mi się nudzi. Codziennie wychodzimy na podwórko, poza tym pranie, sprzątanie, gotowanie. Mąż pracuje i cały czas go nie ma w domu bo często robi nadgodziny bo dużo pracy mają. Chętnie bym gdzieś wyszła i z kimś pogadała ale tu nawet nie ma gdzie się ruszyć, z tym jest tragedia...
Pozdro dla wszystkich nudzących sie mam.:-D
 
Hej!

Jestem mamą 3 letniego Sebastiana, od roku jestem mamą siedzącą w domu, mieszkamy w Norwegii, nie mam tu żadnych znajomych ze względu na brak języka norweskiego i strasznie mi się nudzi. Codziennie wychodzimy na podwórko, poza tym pranie, sprzątanie, gotowanie. Mąż pracuje i cały czas go nie ma w domu bo często robi nadgodziny bo dużo pracy mają. Chętnie bym gdzieś wyszła i z kimś pogadała ale tu nawet nie ma gdzie się ruszyć, z tym jest tragedia...
Pozdro dla wszystkich nudzących sie mam.:-D

witamy opowiedz na coś więcej o sobie :-D:-D:-D;-);-);-)
 
Hej!

Jestem mamą 3 letniego Sebastiana, od roku jestem mamą siedzącą w domu, mieszkamy w Norwegii, nie mam tu żadnych znajomych ze względu na brak języka norweskiego i strasznie mi się nudzi. Codziennie wychodzimy na podwórko, poza tym pranie, sprzątanie, gotowanie. Mąż pracuje i cały czas go nie ma w domu bo często robi nadgodziny bo dużo pracy mają. Chętnie bym gdzieś wyszła i z kimś pogadała ale tu nawet nie ma gdzie się ruszyć, z tym jest tragedia...
Pozdro dla wszystkich nudzących sie mam.:-D

witaj beacia,tu na pewno nie będziesz sie nudzić :tak::tak::tak::tak:

A ja mam totalnego doła :-:)-:)-(

nawet wieśc o tym ze bede ciocia bratanka mnie nie ucieszyla :no::no::no:

czarek rano zwymiotował, niedużo wiec zarzadzilam glodowke :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
do rana nic tylko suche wafle i pić :no::no::no::no:

a ja to juz wogole masakra:no::no::no::no:

bylam u gina zbadał mnie zrobił usg i pokazał że nie znalazł zadnego zarodka :no::no::no::no:
w dodatku znalazł jakies małe torbiele koło lewego jajnika (jak mnie badał właśnie tam mnie bolało)

zlecił mi badania beta hcg dzis mialam pierwsze za dwa dni drugie :baffled::baffled::baffled:
powiedział że to jest albo baaaaaaardzo wczesna ciąża że nie widać zarodka (no ale chyba dostałabym okres :confused::confused::confused::confused::confused: bo mowiac baardzo wczesna moim zdaniem mial na mysli 2-3 dni a to juz ponad tydzień ba 10 dni)
albo ciąza jest pozamaciczna ( wg mnie to właśnie będzie to dziś robilam kolejny test wyszedł pozytywnie pasek nie był aż tak wyraźny jak przy czarku ale nie był blady jak wcześniej poprostu był troszkę jaśniejszy od tego drugiego)
na necie znalazłam że przy ciąży pozamacicznej tak wlasnie wychodzą testy bo wolniej wytwarza sie hormon hcg :-:)-:)-:)-:)-(

ja juz naprawde nie mam sily, łzy cisną mi sie do oczu i rycze od kąd wyszłam od lekarza :angry::angry::angry::angry::angry::-:)-:)-:)-:)-:)-(

natalineczka trzymam kciuki aby ten lekarz nie miał racji,aby wszystko było dobrze.ja również Cie tulę i jestem z Toba myslami :tak::tak::tak: musisz mysleć pozytywnie i i wierzyć w to że wszystko skończy sie dobrze :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry