reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Nareszcie jestem :-).
Zajelam sie Oliwka i posprzatalam.Oliwka usnela o 11.45 wiec ja pomylam podlogi i klatke schodowa nawet umylam :-).
Za jakies okolo 40 minut przyjedzie juz moj bra,wiec lece cos zjesc i was poczytac.Zaraz wracam z cytatatami :-).
 
reklama
Mlenka co ma być to i tak już będzie i tyle:tak::tak::tak::tak:
Natalineczka pewnie że pierś z kurczak może być do pizzy:tak:
Madziula widzę że sobotnie ważenie nie dało żadnego spadku wagi:baffled:a mi 2 tygodnie i tylko 1 kg:wściekła/y:no niby 1.6 ale 1:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Lunka bo dostaniesz żółtą kartkę:-p:-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D
oj biedna Anabubka:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
ja tez jestem za stara szata graficzną no chyba ze ta będzie miała inne kolory:sorry2:bo przy tej szacie i wielkości liter oczy strasznie bolą:wściekła/y:no chyba że to po to byśmy mniej pisały:baffled:a to podkreślanie błędów jest najlepsze napisałam "żadnego"podkreśliło na czerwono jako błąd:szok:hmmm myślę a może to się pisze jednak przez rz...napisałam "rzadnego" w oczy mnie gryzło i tez podkreśliło jako błąd:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
moje dziecię spało godzinkę z czego ostatnie 40 minut u mnie na rękach bo płakał:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:wrrrrrrrrrrr niech ten wiatr przestanie wiać bo kolejna taka nocka mnie wykończy:dry:
 
Ciągle mi sie otwiera szybka odpowiedz ,nie moge sie dostać do emotionków ,a by to szlag!!
Beata ,moze chodzi o to ,ze luty krótki i nie policzyło go jako pełnego miesiąca::)))dobre!!!
Ja sie tez dzis zastanawiam miedzy spagetti ,a pizza na obiad ,na jedno i drugie mam cheć.Pizza moze być z wszystkim ,na co masz chęć!
Madziula to jak naciśniesz szybka odpowiedź to potem masz zaawansowana edycja..naciśnij to i tam piszesz tekst z emotkami z boku:tak:
 
zaraz zabieram sie za pizzowanie, a co, tyle ze to taka raczej wegetariana bedzie:-p:-p:-p
chyba ze m ma jakis kawalek wedlnki w lodowce
co mozna dodac do pizzy???
piers z kurczaka???

JESLI LUBISZ CARRY TO POLECAM DO PIZZY KAWAŁECZKI KURCZAKA PODSMAZONE NA OLEJU Z CARRY
pychotka :tak:
a własnie gdzies mi się zapodział zeszycik z przepisami macie jakiś dobry przepis na spód ale ja woloę drożdżowy wiem co się daje ale nie pamiętam proporcji :baffled:
 
Mieszkanie takie sobie, ale wiadomo trzeba po swojemu urządzić, pierdoły itd i będzie ok :tak: kuchenkę mają w piwnicy i trzeba ją naprawić i się wstawi zamiast starej :-D najgorsze że pralki nie ma :sorry2: no ale to dopiero po świętach się tam wprowadzimy więc mam miesiąc na kupowanie pierdół itd :-) a tu zdjęcie z ostatniej kąpieli Kubka
 
Mlenka ja bym Ci podała ale zawsze mój M robi pizze i sam nie wie ile czego daje :sorry2: taki kucharz wszystko na oko :-D

To wszystko jest na stanie, zostaje, zawsze tam mieli :tak: i to dobrze bo ja nie mam mebli ani nic. Bynajmniej do kuchni bym nie miała :tak: ale tak jak widać tak wynajmuję :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wieczornie...
Jestem mega padnieta... zdolowana... i nie wiem co jeszcze...
wkurza mnie ten Sewek z tym sikaniem no to juz jest przesada!!!
kuźwa jak ja tak znow zaczne dawac mu pampersy na dzien to ja nie wyrobie!!! :no::no::wściekła/y::wściekła/y:
nie wiem co mu sie stalo... nie chce eby nasza nauka poszla ... w las :wściekła/y: nie wiem czy podpatrzal to u naszego pieska (juz go nie ammy) ale on jeszcze czesto sikal w domu czy sie zapomina czy moze ma pecherz przeziebiony czy to zazdrosc - no NIE WIEM :angry::angry::angry: ale on wie i widzi ze sika a nawet przed to sie popatrzy... :confused2::confused2::confused2:
och mam juz dosc...
jeszcze pranie sie robi i trza plukac nawet jesc mi sie odechcialo :-:)-:)-(

nic nie bede Wam smecic tylko ide robic to co zaczelam i spac.... :confused2::confused2::confused2:

dobrej nocki zycze ;-)

No Pati to masz kupe roboty , ale mały pokazuje zazdrość zgadzam sie z dziewczynami........

Witam :-) o matko jakie zmiany :szok: a my mielismy cały dzien gości
Rano pojechalismy do leklerka Gabrysia wybrała sobie na prezent notesik kolorowe długopisy i puzle potem przyjechała ciocia Beata przywiozła torcik niebylejaki jak to Gabi okręsliła :-D i prezenty dla dzieciaków Wojtek dostał barzo fajna bluzę Zuzia bluzkę z Hana montaną a Gabi dres trzyczęsciowy :spodenki kamizelke i bluzę koloru fioletowego i bardzo ładna rózową tuniczke Potem przyjechał dzidek (mój teść ) dal 50 zł zaraz za dziedkiem przyszedl chrzestny z żoną :szok::szok::szok: bylismy zaskoczeni oczywiscie mile dostala komplecik bardzo fajny spodniczke i kamizelke dzińsową i do tego bluzeczkę no i oczywiscie słodycze a potem przyszła chrzestna podarowała klocki lego duplo zwierzatka ksiązeczke z płyta i konika z mala barbi muszkieterka :wściekła/y:będziemy teraz dzieciaki odmulac miesiąc A wczoraj byla moja siostra i przynisła jej sweterek i czapeczke także Gabi ubrana na wiosnę jak sie patrzy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Mała musi być zadowolona juz chyba wiecej prezentów nie mogło być lalka i lego super mój syn tez lubi lego...........

Gabrysiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek


Wspolnie ogladanelismy filmik na Canal+, zjedlismy wspolna kolacje po czym Laura zostala oddelegowana do lozka.Oczywiscie ksiezniczka spi a ja chcialam jeszcze zagladnac na BB
Wam tez tak wolno bb dziala?
Spadam bo czekam 2 minuty nim pokaze sie zdanie ktore pisze

Ja tez nie moge sie połapac w tym forum a rano chciałam wejsc na BB otworzyla sie pierwsza strona i cały laptop sie zawiesił musiałam go zresetować bo nic nie działalo.....................

no jak mówiłam, hehe



dobre, dobre!!!



no to masz do nadrobieniahihi, ale najważniejsze ze masz na to siły bo wypoczelas:)



super, a teraz juz całkiem przeszło?



dobre, ale to chyba z cyrku, hihihi



weszłam i myślałam, że mi się cos posypało konkretnie, ale nie ma co sie za bardzo przyzwtczajać, skoro jeszcze mają zmieniac.



dzien pełem wrazen. Urodzinki udane?



śliczne, gdyby to był kwiecien to kupiłabym kurteczke wiosenną, bo ta z zeszłego roku bedzie juz za mała, hehe
Poczekaj kobieto z tym wystawianiem, jak kase bede miała, hihihi ( żarcik )




ogromne zdjęcia, hehe



a co to temat boczny?



Chodzi o umowę Darka ?



ubrana po szyję, jeszcze butki i jest komplet.
Ale tak to jest, że w tym wieku to dziecko cieszy sie z zabawek a mama z ubranek.



dołączam się!

O matko, no przebrnęłam, troszkę tego miałąm.
Ale strasznie zrobili z odpowiedzią, trezba ise namęczyć, żeby jakoś się to rozczytać, no cóż.

Witam się pośmierdziałkowo. Wczoraj słyszłam, że ludzie najczęsciej popełniają samobójstwa w poniedziałek między 14 a późnym wieczorem-kto się łapie? Ja dziś może odpuszcze bo mam wizyte u gina, hehe.

A u mnie było weosło. W sobotę Piciu po pracy zawiózł nas do brata i było wesoło, późńiej wzięłiśmy dziewczyny i poszłiśmy spacerkiem do rodziców jak się okazało na obiad, a już obżarci, hehe, dziewczyny wariowały jak szalone. Miałąm w planac wieczorkiem u mamy zalac wanne i z mała ise wypluskać, ale ze ojciec mial urodziny ( zapomnialam ) to chlopcy skoczyli po flaszke i pobalowaliśmy, no ale co to jest )0,7 na 5osób??? Tak więc było grzecznie, ale póki oni poszli to mala sie zrobila mega spiaca i juz pokąpane było, ech...
W niedziele do kościoła z mamaa i małą-ale było, mała krzyczała na księdza, że za głośno mówi, ludziom, którzy stali przy ławkach kazała siedzieć ( na posadzce), no i latała koło księdza na czytaniu, hehe. No ale to taka msza dla osób chorych i małych dzieci, że mogą robić wszystko co chcą, nawet wchodzić księdzu o kolananch na ołtarz ( juz to kiedyś widziałąm, heheheheheh).
Późńiej P przyjechał na obiad, dostał mega zakupy które z bratową robiłamdzień wczesniej i został oddelegowany do domu. A mamam, mała i ja pojechałyśmy do prababci i mojej chrzestnej. Tam mała znów się wyszalałą, ja odpoczełam, Wieczorem przyjechał po nas P i do domu. Mała padnięta, ale zasnęła dopiero o swojej 21, hehe. No i nocka była świetna, więc z samego rana, czyli cos po 6 wskoczyłam na bb, ale miałąm sporo do poczytania, więc jestem dopiero teraz, no ufffffff


OOOOOOOO, na zaawansowanej edycji jest łatwiej:-)

No to widze ze twoja córcia dobrze sie czuje w kosciele a takie msze dla dzieci sa super bo wiadomo z dziecku ciezko jest usiedziec spokojnie godzinke, u mnie jest taki ksiadz zeby go szlak nie trafił jak tylko dziecko zapłacze to odrazu przerywa to co gada i patrzy sie na ciebie zebys wyszła z koscioł bo mu przeszkadza i dlatego nie chodze u siebie do koscioła tylko do miasta jezdzę........masakra anie ksiądz.....

Witam w ten piękny słoneczny dzień :-):-)
Ja tylko wpadłam sie przywitać i zmykam nas pakować bo za 2godzinki wyjeżdżamy. Wrócimy dopiero w niedzielę chyba tak więc do usłyszenia za tydzień (nie wiem jak to przetrzymam :-p:-p)
Miłego klikania :-):-)

Miłego urlopu ja nie dałam nadrobic całego tygodnia ale siostra mi poopowiadała przez telefon:)

A u mnie wieje, że głowy latają, masakra!
Poczekam aż mała wstanie, przebiorę ją , włączę mini mini i lecę sama na zakupy bo mi ją porwie to wiatrzysko. Gdybym wiedziała, że pośpi jeszcze godzinkę, pół, to poleciałbym już teraz, ale boję się, że obudzi sie jak mnie nie będzie i się przestraszy, chociaż, to wątpliwe, no ale.
Tak sobie mysle, ze z czyms sie dzis nie wyrobie. P do 14, bo ja mam wizyte u lekarza, więc do tego czasu musze zakupy zrobić, obiad, posprzatac, w zbiorniku wodę podmienić i się wyszykować.

Justa dzięki, cześc z nas na pewno skorzysta

Spadam, mała coś gada, zaraz zacznie wiłac
EEEEEEEEEEWWWWWWWWAAAAAAAAAAAA
EEEEEEEEEWWWWWWWWWWWWUUUUUUUUSSSSSIIIIIIIIAAAAAAAA MMMAAAAAAAAAAMMMMMMMMUUUUUUUSSSSSSSSSIIIIIIIIIIAAAAAAAAA
hehehe, do potem

gorzej bedzie jak bedzie ttttttaaaaaaaaaaatttttttttttttuuuuuuuuuuuuśśśśśśśśśśśśś :):):):)

a mnie sie choróbsko łapie:szok::szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


miałam myc okna ale sram, ubieram sie cipło, biore febrisan i ni eruszam sie nigdzie z domu.. bo musze sie jak najszyciej wykurowac, co by maksa nie zarazic, bo za tydzien na szczepienie:baffled::baffled:

no kochana znów odwalilaś kawał roboty;-)

Zdrowia zycze , mojego M tez cos bierze:)

Rany ,no nie przyzwyczaję sie chyba,zniknęły mi emotionki ,a wczoraj miałam..........No nic,dziewczyny gdzie wy macie słońce,u nas wieje i pada śnieg z deszczem ,a co chwile sam śnieg,kasza sie zrobiła jest okropnie na dworze.
Jako ,ze wczoraj pospaliśmy do 10, w nocy zasnąć nie mogliśmy i dzis niewyspana jestem jak cholera:)nie dogodzisz:)

U mnie jest słoneczko i 10 stopni ciepelka wkońcu poczulam wiosneeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
reklama

nawet nie takie małe to mieszkanko:tak::tak::tak::tak:
milusie kuchnia tez fajniusia jasna i nawet nie mała:tak::tak::tak::tak:

a my siedzimy z czarkiem iogladamy baje, zaraz do spanka maly a ja sie za obiad wezme:tak::tak::tak::tak:
narazie on dorwal kedke isobie na moim starym podkoszulku (czyt piżamie) zrobił płótn i narysowal piekne wzory a co:-D:-D:-D:-D:-D:-D
najlepiej mu sie malowalo na moich czterech lierach:sorry2::sorry2::-D:-D:-D
 
Do góry