reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Beatka o ieszkanie na wynajem tak?
ja się będe chciała pozbyć części mebli bo nam niestety nie będą pasowały do naszego małego mieszkanka a używalismy je b króko teraz garażują
chciałam za symboliczną kwote na allegro wrzucić bo niektóre mają zaledwie rok czy 2 .. a łóżko dla dziecka takie z IKEI piętrowe tzn na górze do spania na dole na biurko czy ew drugi tapczanik to oddam za free nawet a kosztowało 700 zł mniej węcej byle sie już pozbyć tylko nei wiem z jakiego Ty jestes miasta i jak z transportm jakbyś była zainteresowana
 
reklama
nie korzystałam ale podobaj mi się to i chciałabym coś takiego w mieszkaniu na ścianie kiedyś takie malutkie Laurze na dłózkiem chciałąm zrobić to niestety się porozmazywało więc trzeba wiedzieć jak nakładac tę farbę
 
Natalineczka no fajne zajęcia dla dziecka hehe :-D:-D:-D pochwal się arcydziełem :-):tak:
Mlenka ja bardzo chętnie ale z Warszawy do Żar to kawał drogi :sorry2:
 
Beata super to mieszkanko:tak: duże, a za taką cene to juz wogóle luksus....!!! u nas za 1 tys odstępnego plus wszystkie opłaty nie znajdziesz lepszego....:eek:
wiadomo że remoncik możecie sobie jakiś tanszy zrobić;-) m chocby ściany pomalować na swój kolor, odswieżyc, t juz zawsze lepiej sie czujesz w takim mieszkanku:tak:

moja teściowa używała tych szablonów i fajnie im to wyszło:tak:


zrobiłam dzisiaj penne z pełnego zboża-brązowe i powiem Wam że dobre:tak:

poza tym robiłam dzisiaj sos z niczego:eek:
musialam wszystko z lodówki wyjesc, więc resztki szynki pokoriłam, dałam cebule, marchewke pkroiłam, wzielam fasolke szparagową zamrożoną poprzyprawiałam dałam koncentrat,czosnek, oregano i pychotka wyszło:tak: :-) myślałam że niedobre to bedzie bo to co miałam w lodówce i zamrażaarce powrzucałam:-D
 
M się teraz musi postarać o zapomogę na zakwaterowanie i dostanie tak jakby drugą wypłatę na to więc będzie za co zrobić kilka rzeczy :tak: a mieszkanie ma 50m2 myślałam że mniejsze będzie :-)
Meduska bo z takich resztek najlepsze żarełko wychodzi :-D
 
Natalineczka no fajne zajęcia dla dziecka hehe :-D:-D:-D pochwal się arcydziełem :-):tak:
Mlenka ja bardzo chętnie ale z Warszawy do Żar to kawał drogi :sorry2:

już z Poznania nie z warszawy ale to nadal daleko szkoda bo część to bm oddała po prostu w dobre ręce jak mozna sobie pomóc to sie to robi ale transport to trochę drogi by był :baffled:
 
śliczne jasne mieszkanko i świetnie, że z meblami, kupować do wynjamowanego to tak sobie.


a tu zdjęcie z ostatniej kąpieli Kubka
allo allo


No to widze ze twoja córcia dobrze sie czuje w kosciele a takie msze dla dzieci sa super bo wiadomo z dziecku ciezko jest usiedziec spokojnie godzinke, u mnie jest taki ksiadz zeby go szlak nie trafił jak tylko dziecko zapłacze to odrazu przerywa to co gada i patrzy sie na ciebie zebys wyszła z koscioł bo mu przeszkadza i dlatego nie chodze u siebie do koscioła tylko do miasta jezdzę........masakra anie ksiądz.....
masakra ten ksiądz, nie do pomyśłenia!:szok::szok::szok:

Beatka o ieszkanie na wynajem tak?
ja się będe chciała pozbyć części mebli bo nam niestety nie będą pasowały do naszego małego mieszkanka a używalismy je b króko teraz garażują
chciałam za symboliczną kwote na allegro wrzucić bo niektóre mają zaledwie rok czy 2 .. a łóżko dla dziecka takie z IKEI piętrowe tzn na górze do spania na dole na biurko czy ew drugi tapczanik to oddam za free nawet a kosztowało 700 zł mniej węcej byle sie już pozbyć tylko nei wiem z jakiego Ty jestes miasta i jak z transportm jakbyś była zainteresowana
no widzisz, żeby było blizej to tapczanik bym odkupiłą, ale za daleko, żeby wynajmować i wozic


Pytanko z sali, korzystałyście może z takich szablonów na ścianę? np coś takiego **SZABLON MALARSKI *XL* szablony PRODUCEN 120cm* (935387749) - Aukcje internetowe Allegro :confused:

A to naklejane, tak?
Takich nie, ale szablony do malowania owszem.
Ale tak teraz sie przyglądam, to koles troszkę oszukuje ze zdjęciami niby wykonanych prac.
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie brat przyjechal wiec ja na sekunde odpisze.
KERNA kiedys mu te zabki wyrosna :-).
MALINKA to straszne co piszesz z ta szkola.
AS powodzenia :-).
BEATKO sliczny kubus i sliczny avatarek.Super mieszkanie,Jak sie wprowadzicie to sobie po swojemu urzadzicie .

Ok lece .Bede pozniej .
 
reklama
Pytanko z sali, korzystałyście może z takich szablonów na ścianę? np coś takiego **SZABLON MALARSKI *XL* szablony PRODUCEN 120cm* (935387749) - Aukcje internetowe Allegro :confused:

Tak ja korzystałam , bardzo fajna sprawa tylko trzeba nanosic farbe gąbka i farba mus byc gesta nie żadka bo sie zrobic moga zacieki

Wkura mnie to pozaznaczalam cytaty a wyswietlił sie tylko jeden masakra

Juz teraz od nowa nie pozaznaczam bo musze sie zbierac do gina

A Beata sliczne przestronne mieszkanko a mala sama słodycz:) no i na dodatek emiotek nie mam:(
 
Do góry