reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam! Zuza dopiero zasnęła. U nas wichura nie z tej ziemi. W piecu tak mi rozdmuchało, że myślałam że kaloryfery pekną:szok:Internet też muli.:baffled:
Byliśmy u lekarza. Zuza ma antybiotyk. ma zapalenie gardła i dlatego nie je bo a boli. Do tego zęby. W ogóle pediatra mówiła, że teraz dużo dzieci ma zapalenie dziąseł przy wyżynaniu sie zabków. Dałam jej panadol i psiknęłam tantum verde. Zjadła troszke rosołku.

Wstawię obiad i poczytam:tak::tak:
 
reklama
Ja juz mlodego odebralam i zaliczylam zakupki:tak:Wiktoria spi,a Klaudia sie obudzila i teraz lezy u mnie w pokoju:-)
Ja wlasnie koncze capucinko i zjadłam paczka z jablkiem:tak::tak::tak:
Na obiad mam nalesniki z jablkami i z serem i dla siebie i Dominika zrobie bita smietanie do nich:tak::tak::tak:
Tak fatalnie wieje ze ptaki lataja do tylu:szok::szok::szok::-D:-D:-D

BEATA
Super to mieszkanko:tak::tak::tak:I w sumie fajnie ze meble zostaja:tak::tak::tak:
Chociaz jak ja szukalam to szukalam tylko pustego,ale dlatego ze mialam nowe meble:tak::tak::tak:
 
Witam! Zuza dopiero zasnęła. U nas wichura nie z tej ziemi. W piecu tak mi rozdmuchało, że myślałam że kaloryfery pekną:szok:Internet też muli.:baffled:
Byliśmy u lekarza. Zuza ma antybiotyk. ma zapalenie gardła i dlatego nie je bo a boli. Do tego zęby. W ogóle pediatra mówiła, że teraz dużo dzieci ma zapalenie dziąseł przy wyżynaniu sie zabków. Dałam jej panadol i psiknęłam tantum verde. Zjadła troszke rosołku.

Wstawię obiad i poczytam:tak::tak:
Oj bidulka:-(
Duzo zdrowka dla Niej
dziopy ale mam dziure w bani, za chiny pana nie moge przypomniec sobie jak sie gotuje jaja na twardo, aż sie sama z siebie smieje:zawstydzona/y::zawstydzona/y::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
hehehe dobre;-):-D:-D:-D
Ja zawsze gotuje na oko i na miekko i na twardo:tak::tak::tak:
Tylko ze jak ja wstawie i wiem ze maja byc na twardo to potrafie zajrzec do nich nawet po pol godziny-wiec nie dziwne ze zawsze mi wychodza;-):-D:-D:-D
 
ja na razie zmykam bo Lena marudzi strasznie odkurzaczem zjechałam a ta małpa znów pokruszyła chrupki na dywanie ..
może uda ją sie położyć spac na godzinkę
 
Rany ,no nie przyzwyczaję sie chyba,zniknęły mi emotionki ,a wczoraj miałam..........No nic,dziewczyny gdzie wy macie słońce,u nas wieje i pada śnieg z deszczem ,a co chwile sam śnieg,kasza sie zrobiła jest okropnie na dworze.
Jako ,ze wczoraj pospaliśmy do 10, w nocy zasnąć nie mogliśmy i dzis niewyspana jestem jak cholera:)nie dogodzisz:)

naciśnij 2 razy ma "odpowiedz na ten temat" i automatycznie wskoczą emotikonki:tak:

Hej kobietki poniedziałkowo:happy:
Madziula ale masz fajną ilość postów 2 222:-D:-D:-D:-D:-D:-D
u nas w nocy wiało jak diabli a teraz piździ jak w kieleckim:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Antek w nocy budził nam się chyba z 5 razy zawsze tak jest u niego od urodzenia tak miał jak były tylko wiatry to się budził płakał był niespokojny więc noc ciężka:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:tym bardziej że ja sobie o 20 kawkę wypiłam i potem do 24.30 na forum siedziałam (musiałam się naumieć tego:rofl2:) potem prysznic o 1.10 położyłam sie do łóżka i nam się z Pietruszką gadulec włączył i do 3.15 gadaliśmy:szok:a potem do Antka trzeba było wstawać :baffled:no więc jestem niewyspana z lekka:-D:-D:-D:-D
Julinę zostawiłam dziś w domu tak wieje do tego ona zaczyna kaszleć i deszcz leje:angry:no kocham taką pogodę:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:a i tak rano musiałam wstać i gnc do sklepu ale najpierw do bankomatu bo w biedronce kartą nie można płacić no więc lecę te 2 km do bankomatu wkładam kartę wbijam pin wystukuje ile chcę a tam lipa nic no więc sprawdzam saldo kasa jest:baffled:no to znów pin i lipa nic potem dopiero info że w bankomacie brak kasy:szok:no super a ja w portfelu 5 zł:wściekła/y:a najbliższy bankomat w mieście bo w casto zepsuty a w realu od 9:wściekła/y:dobrze że obok sklep w którym można płacić kartą:crazy:więc małe zakupy zrobiłam:baffled:ale w portfelu 5 zł a Adam potrzebuje 12 zł na koncert chopinowski:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
A dziewczyny ta dziewczynka Martusia się znalazła:tak::tak::tak::tak::tak::tak:babeczka mi w sklepie opowiedział że wszyscy jej szukali a dziewczynka cała i zrowa znalazła się rano :tak:wyszła ze swojego bloku i zamiast iść do tej sąsiadki to coś ją zaciekawiło i poszła dookoła bloku a potem jej sie pomieszało gdzie ma iśc bo wszystkie bloki takie same:-(płakała chodiła po osiedlu ale nikt jej nie spotkał i bidulka weszła do pierwszego lepszego bloku zeszła schodkami w dół do piwnicy i zsneła na tych schodach:-(rano ktoś ją znalazł:tak:boże co ta matka rodzina przeżyła to ich:-:)-:)-:)-:)-(taki rozum dziecka nie zapukała do nikogo tylko weszła do piwnicy:crazy:dobrze że tak sie to skończyło:tak:
Dobrze że sie odnalazła:tak:

zauwazylam ,że teraz w szkołąch jest tragedia aledzieciaki nie o wszystkim chcą mówić moja Laura po pół roku dopiero wykrzyczała ze łzami co się tam dzieje :no:

ostatni jej tekst"faceci wolą puste dziewczyny bo takich się nie czepiają tylko latają za nimi" niestety w tym wieku tak chyba robia i oby im to przeszło później dla ich dobra ale gdzie jakies granice kultury choćby minimalne to musi wynikac z wychowania bo nie mam innego wytłumaczenia
Najgorzej jest w gimnazjum szok normalnie:baffled::baffled:

dziewczyn własnie mi cos teraz wpadło do głowy i się z lekka przeraziłam moze mam omamy juz nie wiem...
tydzien temu jak bylam na zakupach w mięsnym to mnei zemdliło do tego zapachu 2 dni poźniej matka wylała domestosem wc to samo aż mi podeszło wszystko co jadłam , teaz czuję zawroty głowy i cholerny ból w podbrzuszu i hmm zapaliłam papierosa i mi sie niedobrze zrobiło .. chyba nie jestem w ciązy.?? :szok::szok::szok:
U mnie tak się ciąza zaczynała, wstręt do mięsa surowego, papierosów, kawy...;-)

Super weekend kochana.:-):-)
A umowa to nie Darka.
Chodzi o moją klacz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Miłego odpoczynku


Ale się nabiegałaś.

Dobrze,że dziewczynka się odnalazła..:tak::-):-)


witaj.Dawno Cię nie było.:-p


Fajnie,że jakoś się Wam powoli układa


Julinka jest the best.:-):-):-):-D:-D:-D


U Klaudii w szkole na szczęście jest super i tego marginesu to coraz mniej ,bo tam bardzo wysoki poziom i Ci co się nie uczą to sami rezygnują ,albo są skreślani z listy.
U Klaudii w klasie zrezygnowało już 6 osób i 4 zostały skreślone :szok::szok::szok:

Witam poniedziałkowo .
Dziś dzień cały w nerwach.
Tata mój właśnie dojechał do szpitala.:sorry2::sorry2::sorry2:
Wczoraj byłam z małym u rodziców na obiedzie,bo chciałam ,żeby Kubuś pobył z dziadkiem.Teraz to nie wiem , kiedy go zobaczy z racji naszych rozjeźdżonych weekendów.
Ja szkoła,Klaudia teatr Buffo ,a Dareknajpierw zawozi mnie ,potem ją jedzie do pracy na 2 godzinki ,jedzie po Klaudię i wracają do domu. W sumie spotykamy się w domu ok 17 dopiero.:baffled:
A to trochę późno ,by do szpitala jechać z dzieciakami.:crazy::crazy::crazy:

Wczoraj jak wróciłam z małym to był jakiś niewyraźny .Mówił ,że ma dreszcze,jest mu zimno ,ale dziwnew ,bo nie miał gorączki.:no:
Potem bolała go głowa,kazał zgasić światło ,bo go raziło.:szok:
Odbijało mu się "CzymS Smiewrdzącym" jak to nazwał:sorry2::sorry2:
Wieczorem jadł banana i zwymiotował.:baffled::baffled::baffled::baffled:
Wkrótce zasnął,ale mocno się kręcił i widać było,że coś mu jest.

Doszliśmy do wniosku,że młody zatruł się dymem papierosowym.:baffled::baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dziś nie puściłam go do szkoły ,bo nadal mówi,że boli go brzuszek i główka.
Leży sobie i książeczki ogląda,więc musi się czuć nie za dobrze.:no::no:

A ja nadal szukam prawnika,bo muszę się skonsultować w sprawie ustnej umowy.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
I jak na razie nikogo takiego nie znalazłam.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A Kamila mi sądem grozi :szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Menda jedna.:crazy::crazy::crazy::crazy:
Już słów do niej nie mam.:angry::angry::angry::angry::angry:
Ona Ci grozi?? Chyba Ty powinnaś jej:angry::angry:

Cześć dziewczyny!
Nosz tak mnie denerwuje nowe forum, że czytać mi się nie chce...jakoś jednak nie mogę się rpzestawić:sorry2:
Poczytałam tylko tak szybko...
Dorotka- mały ma dopiero 6 ząbków:baffled: i zaglądałam mu w paszczę..nic tam nie rosnie:no::no: ja nie wiem czy jemu kiedykolwiek wyrosną:sorry2:
Malinka- super że dziewczynka się odnalzła:tak::tak: a Twoja Julina to debeściara i już:-D:-D
MH super że w końcu zdrowie zawitało do domu...ehhh
AS no nie mogę co ta pinda jeszcze od Ciebie chce??? Ja mam książkę prawa cywilnego jescze ze studiów ale to rok 2005..pewnie pozmieniało się to i owo:dry: Zdrówka dla Kubusia:tak:
Witaj Mlena:-) rób testa!!!!!!!
edit
A nie napsiałam co u mnie..Mierze cukier i dzis mam super ,iwęc się uspokoiłam. Byłam z małym na spacerze a ten jak tylko zoabczył mega kałużę i błocko to od razu..no i jak mu nogi zassało to po kolana i oczywiscie orła wyłożył...mozecie sobie wyobrazić jakiego go niosłam do domu!! Zachciało mi się znowu dziś zapiekanki i mam trochę przy niej roboty..ale dam rady bo chcica jest silniejsza..
Co do antykoncepcji to z moim ex zero gumek...sex przerywany ponad 3 lata!! Takie to głupie dziewcze było ze mnie. A teraz z M gumki używamy i jest ok! Chociaż dla mnie przerywany za bardzo płodliwy nie jest! :)
Super że cukier spadł:tak::tak:

Ciągle mi sie otwiera szybka odpowiedz ,nie moge sie dostać do emotionków ,a by to szlag!!
Beata ,moze chodzi o to ,ze luty krótki i nie policzyło go jako pełnego miesiąca::)))dobre!!!
Ja sie tez dzis zastanawiam miedzy spagetti ,a pizza na obiad ,na jedno i drugie mam cheć.Pizza moze być z wszystkim ,na co masz chęć!


Nacisnij 2 razy na "odpowiedz na ten temat" i pojawi się okno jak na starym bb:tak::tak:

Zobacz załącznik 220093
oto i arcydzieło na żyw troszkę wyraźniejsze i wiecej kolorów widać, a jak pisałam do was to brał moją rękę i weź weź albo puść żeby mógł malować:sorry2::sorry2::-D:-D:-D
Toż to arcydzieło;-);-):-D

ale wrzucam jak makaron na wrzatek czy do zimnej???tak pustej bni w zyciu chyba nie mialam:no::no::no::no::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Jaja do zimnej wody
 
dzieki dziopki jaja wstawione, sosik zrobiony, ser ztarty jeszcze ciasto zagniesc i podsmazyc piersiaki
;-);-);-);-);-)
i obiadek nawet gotowy zobaczymy jak wyjdzie:-p:-p:-p
trzymajcie kciukasy;-);-)
 
reklama
Witam wszystkich

mam chwilke czasu bo M poszedł auta odkurzac bo masakra jak wygladają po zimie :-):-):-)

Ja od rana sie stresuje bo mam dzisia wizyte u ginekologa i cholernie sie boje ze moze być cos nie tak:-:)-:)-(powinnam miec tez USG wiec moze bede wiedziec cos wiecej.....oby tylko dzidzia rosła
daj znać jak po wizycie:tak::tak::tak:

no super!!!!!!Jakie jasne i jaka kuchnia!! Moje mieszokanko to taka norka...:dry::dry:

Mlenka ja bym Ci podała ale zawsze mój M robi pizze i sam nie wie ile czego daje :sorry2: taki kucharz wszystko na oko :-D
tak jestnajlepiej;-)

Iwcik kliknij dwa razy na odpowiedź do tematu i będziesz miała emotikonki a tak na marginesie to ja mam synka :-D:-D:-D:-D kupiły byście coś takiego https://ssl.allegro.pl/item933641693_rolety_materialowe_w_kasecie_promocja_1_cm_za_1_zl.html :confused: bo ja potrzebuje rolety do dużego pokoju i Kuby a tak płacić to chyba drożej wyjdzie?
hmm no nie są złe..ja mam zwykłe rolety w rolce a w sklepie słono zapłaciłam:dry:

Zobacz załącznik 220093
oto i arcydzieło na żyw troszkę wyraźniejsze i wiecej kolorów widać, a jak pisałam do was to brał moją rękę i weź weź albo puść żeby mógł malować:sorry2::sorry2::-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D super!!

:-D:-D:-D:-D:-D

niestety teraz mebelki są rozłożone w klapkach bo je transportowaliśmy z wawy :(

mieszkanie nie jest małe to Twoje jak 50 m na 2 pokoje to nieźle my będziemy mieli zaledwie 53 na 3 pokoiki i się cieszę
kurcze moja to już w ogóle klitka....nawet 40m nie ma:no:

Byliśmy u lekarza. Zuza ma antybiotyk. ma zapalenie gardła i dlatego nie je bo a boli. Do tego zęby. W ogóle pediatra mówiła, że teraz dużo dzieci ma zapalenie dziąseł przy wyżynaniu sie zabków. Dałam jej panadol i psiknęłam tantum verde. Zjadła troszke rosołku.

Wstawię obiad i poczytam:tak::tak:
ojej ..zdrówka dla małej. ale ciesz się że przynajmniej zęby idą:rofl2:;-)

dziopy ale mam dziure w bani, za chiny pana nie moge przypomniec sobie jak sie gotuje jaja na twardo, aż sie sama z siebie smieje:zawstydzona/y::zawstydzona/y::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
:szok::szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D najpierw musisz wyciągnać jajko z lodówki.....:-D:-D:-D;-);-)

Ja juz mlodego odebralam i zaliczylam zakupki:tak:Wiktoria spi,a Klaudia sie obudzila i teraz lezy u mnie w pokoju:-)
Ja wlasnie koncze capucinko i zjadłam paczka z jablkiem:tak::tak::tak:
Na obiad mam nalesniki z jablkami i z serem i dla siebie i Dominika zrobie bita smietanie do nich:tak::tak::tak:
Tak fatalnie wieje ze ptaki lataja do tylu:szok::szok::szok::-D:-D:-D
ooo ptaszkom pomyliła się dupa z dziobem:-D a pysznosci dzisiaj macie.no nie powiem...:-)

Ja już piekę moją zapiekankę..ale nie dałam żadnego mięcha...a to nic. Mały ładnie spał 2h więc jest luzik. A jak już o tych iwatrach, to wczoraj słyszałam w radiu, że w okolicy co mieszkałam w Hiszpanii to wiatry były 250km/h :szok::szok::szok::szok: katastrofa!!! Ale tam to juz jak wieje to cepeeny wyrywa z ziemi:sorry2:
 
Do góry