reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Moje dziewczyny juz sie pokladaja i chca isc spac:szok::szok::szok::szok:
Zaraz umyje Im zabki i niech zmykaja do wyrek

Jak mlodzi usna to ja zrobie sobie kolacyjke;-):-)
 
Ech pochwalę się jakiego bałwanka z Kubusiem na pożegnanie zimy zrobiliśmy.:-D:-D:-D:-D
Kubuś wyklejał sam ,a ja się trochę tych kulek papierowych naprodukowałam.:-):-):-D:-D:-D
Chciałam zaznaczyć,że to pierwsza w życiu jego praca tego typu i zajęło mu na 3 razy tak po pół godzinki,ale dzielnie się chłopak spisał.
 

Załączniki

  • bałwanek Kubusia..jpg
    bałwanek Kubusia..jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 15
hejka dziewczyny.

miałam pisac wczesniej,już sobie cytaty pozaznaczałam i mi oliwka wszystko pokasowała więc drugi raz zaznaczavc i się juz nie chce :no::no::no::no:

za dużo nie zapamiętałam :no::no::no::-D:-D:-D:-D:-D


As dla mnie to jakaś paranoja żeby tak poprostu dokumenty zgubić,też bym się wkurzyła :crazy:

myszunia super ze piotruś jest takim dzielnym starszym bratem :tak::tak::tak::tak::tak:


pati ja wiem ze to wkurzające że sewi sika Ci a kiedys tego nie robił,ale musisz pzreczekać i w żadnym wypadku nie zakładaj pampersów,to bedzie masakryczny błąd,dopiero w tedy cofnięcie się w tył z nauką :tak::tak::tak::tak:
na bank jest za zdrosny o siostrzyczkę,daję sobie głowę uciąć że tak jest,musisz mu więcej uwagi poswięcać że wiedział ze nie jest odsunięty na bok.wszystko wróci do normy.:tak::tak::tak::tak::tak:


A&E super zrobiłas zakup,az Ci zazdroszczę :tak::tak::tak::tak:

Anka no to żeś miała dzis dom pełen gości,fajnie przynajmniej masz wesoło :tak::tak::tak::tak::tak:

Beata fajne to mieszkanko,zrobicie po swojemu i bedzie gicior,najważniejsze że będziecie na swoim sami :tak::tak::tak::tak:

więcej nie pamiętam :-D:-D:-D:-D:-D


Oliwka w łożeczku ale jeszce nie śpi,a ja oglądam M jak Miłość :tak::tak::tak::tak:


aaaa bym zapomniała sprzedałam dziś rowerek po Oliwce na allegro.zarobiła 130zł suuuperrrrrrr :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
nie nooooooooooo tyle pisania i znowu wszysko mi zginełoooooooooooooooo

co ja mam nie tak z tym forummmmmmm

pisze z pamięci;


Beatko sorki to było mała literówka ....ale jak popatrzylam na fotke to jak dziewczynka a nie popatrzylam zetam u góry pisze KUbuś

Joanna gratuluje umowy o prace

Malinka chyba tylko twoje słowa trzymaja moje nerwy na wodzy........ gdyby nie to to bym chyba juz zwariowała

A córka ma pomysły na rozwalające hasła....

Aga&Emili super ze choroba was opusciła no i ten wiatr to jakas masakra...........a hustawki sper ale Laura i Emili bedą wariowć:)napewno tatuś lali pomoże:)

Natalineczka cos ty piła wczesniej ze masz taką pustkę..............

As to sie nazywa biurokracja w polsce masakra dwa razy załatwiac papiery.

Siostra sie nie doczekałas namnie na BB to zadzwonilaś .heheh

Pati nie ma to jak kolezanka z porodówki...........

As dwikla natalineczka dzieki za slowa otuchy ale faktycznie nawet lekarz mi powiedział ze z nerwów moze mnie bolec i mam sie nie denerwowac bo według niego to jest wszystko ok ...ale osioł i tak mnie nie uspokoił bo mogłambym jutro pojechac do niego do szpitala i tam mógł by mi zrobic usg to nieeee , jak nie to nie sama sobie zrobie......... nie zbiednieje jak raz zapłce z a USG
 
Ostatnia edycja:
AS
Super balwanek:tak::tak::tak:
Zdolniachy z Was:-):tak:


AGNES
Gratuluje:tak::tak::tak:


Ja chcialm dodac zdjecia jak moje dzieci sie slicznie bawily ale cos mi nie wychodzi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::baffled:
 
wróciłam z zebrania w szkole tak wkurzona ,że szkoda gadać , mówiłam ,że dwóch chłopaków wulgarnie się odzywa do mojej Laury nei tylko tyle ,że ona im się stawia więc jeszcze bardziej się na nią uwzięli dzisiaj rozmowa z tymi matkami jedna przyznała ,że wie ,że jej syn się tak zachowuje bo sie przyznal w domu przed zebraniem przeprosiła i ok druga mamusia jednak " mój syn na pewno nie' itd. mało tego powiedziała mi ,ze to wina mojej córki bo jest inna !! Więc się pytam jak jest inna? a ta do mnei ,że uzywa takich słow ,ze oni jej nei rozumieją ,że za duzo czyta i jest za mądra i inni sie czują przez nią gorsi to sie baby pytam czy w tym konflikcie ja mam skarcić moje dziecko za zbyt wysokie IQ i pochawlić jej syna ,że ją wyzywa od "dziwki" bo roumiem ,ze to wina mojej córki ,ze lubi czytać i jest inteligentna .. no por prostu nie mogę .. nauczycielka zero tematu lepiej udawac ,że nei ma problemu niż stawić mu czoło ;/
w tej klasie wiekszośc ma same jedynki a moja Laura bardzo dobre oceny więc widac nie pasuje do tej klasy tyle ,ż eona się wcale za specjalnie nie uczy ,
rozmowa jak z debilem z ta matką i problem oczywiscie nierozwiązany bo mamusia uwaza ,że jej syn jest w porządku a ona nie będzie go wyzywac bo jest w okresie dojrzewania i jeszcze coś sobie zrobi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
hej haj ellooo




Agnieszka Ty czarownico teraz to nie wiem czy damy rade przewiezc te rzeczy:szok: no wiesz tak piszesz o tym na forum:-D:-D:-D:-DZdzownimy sie to opowiesz szczegoly gdzie i kiedy:tak:
A Laura to napewno bardzo chetnie sie pobawi na takim placu:tak::tak:
czarownico:-):-):-)jak bym slyszala mojego tate on zawsze tak do mnie mowi:-):-):-):-)
Ja tylko tak wstepnie tutaj napisalam ze musze do B ladne oczy zrobic a i tak chcialam zadzwonic i sie zapytac:tak::tak::tak: No ale jak nie dacie rady to trudno bedziemy cos innego zalatwiac:tak::tak::tak:

Dziewczyny ,czy ja zxawsze muszę dostawać kopa w dupę jak tylko jakieś światełko w tunelu się zapali?:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Normalnie wymiękam.:angry::angry::angry::angry::angry:
Niedawno dostałam smsa od naszej psycholog ,że dokument ,który dałam dla psychiatry i ona miała go odebrać gdzieś zaginął :-:)-:)baffled::baffled::baffled::baffled:.
Z związku z tym nie mogę skompletować papierów do orzeczenia :crazy::crazy::crazy::crazy:
Co za tym idzie muszę umówić się na wizytę w przy7szłym tygodniu do jego psychiatry w Avicie i dopiero wypełnić ten dokument.
Złożenie wszystkich dokumentów znów mi się w czasie przesunie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:o dobre półtora tygodnia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::crazy::crazy::crazy::crazy:
Tak jestem wściekła ,że chyba zaraz eksploduję :angry::angry::angry::crazy::crazy::crazy:
oj bedna ty u ciebie zawsze cos :-:)-:)-(wspolczuje

My teraz zasiedli przy wodce.Tzn ja pije ajkis angielski likier Oni gorzole a G nic :-).
Brat dal nam na niunie 150 zl i juz kupilam 2 paki pampersow,2 mleka,2 kaszki,duzy sudocrem,i 4 paczki chusteczek nawilzonych :-).
Obkupilam sie dla Oliwki ale strasznie sie ciesze jakbym cos dla siebie kupila :-).
No i mam taka nadzieje ze tak dalej bedzie ze G sie nie skusi na alkohol:tak::tak::tak:

Hej wieczornie

Ja dopiero teraz zaglądam bo bujałam sie po allegro :happy::happy::happy:

Ja po wizycie u gina ale nic mnie nie uspokoił , nie zrobił mi USG:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:bo jakas awaria:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:szak b to trafił , zbadal mnie tylko i powiedział ze oki , ze macica szybko rosnie i jest coraz wyzej , i ze z tego powodu odczuwam ból czasami ze robie sie az blada , kazał brac witaminki i magnez dodatkowo no i no spe 3xdziennie zeby nie bolało:no::no::no:quźwa mać ale jestem zła i dalej w niepewnosci czy wszystko ok , pojade pewnie zrobic USG prywatnie zeby uspokoic samą siebie bo do 22 kwietnia nie bede czekac bo jajo szybcej zniosę:baffled::baffled::baffled::confused::confused::confused:

A tak pozatym to ide luknąć co popisałyście
oj biedna ty ja to bym tez nie wytrzymala i leciala robic prywatnie USG
ale napüewno jest wszystko ok z dzieciatkiem:tak::tak:




Moje dziecko juz spi a ja bym musiala nad jakas kolacja pomyslec dla m bo zaraz wpadnie z pracy napewno glodny jak wilk:-D:-D:-D
 
wróciłam z zebrania w szkole tak wkurzona ,że szkoda gadać , mówiłam ,że dwóch chłopaków wulgarnie się odzywa do mojej Laury nei tylko tyle ,że ona im się stawia więc jeszcze bardziej się na nią uwzięli dzisiaj rozmowa z tymi matkami jedna przyznała ,że wie ,że jej syn się tak zachowuje bo sie przyznal w domu przed zebraniem przeprosiła i ok druga mamusia jednak " mój syn na pewno nie' itd. mało tego powiedziała mi ,ze to wina mojej córki bo jest inna !! Więc się pytam jak jest inna? a ta do mnei ,że uzywa takich słow ,ze oni jej nei rozumieją ,że za duzo czyta i jest za mądra i inni sie czują przez nią gorsi to sie baby pytam czy w tym konflikcie ja mam skarcić moje dziecko za zbyt wysokie IQ i pochawlić jej syna ,że ją wyzywa od "dziwki" bo roumiem ,ze to wina mojej córki ,ze lubi czytać i jest inteligentna .. no por prostu nie mogę .. nauczycielka zero tematu lepiej udawac ,że nei ma problemu niż stawić mu czoło ;/
w tej klasie wiekszośc ma same jedynki a moja Laura bardzo dobre oceny więc widac nie pasuje do tej klasy tyle ,ż eona się wcale za specjalnie nie uczy ,
rozmowa jak z debilem z ta matką i problem oczywiscie nierozwiązany bo mamusia uwaza ,że jej syn jest w porządku a ona nie będzie go wyzywac bo jest w okresie dojrzewania i jeszcze coś sobie zrobi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Nosz normalnie szkoda gadac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co to za matka i jak te dzieciaki maja sie pozniej inaczej zachowywac
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Moje dzieci wlasnie skonczyly sprzatac zabawki i jzu za chwilke Ich klade:tak::tak::tak:
 
reklama
Napisał Iwcik28
Hej wieczornie

Ja dopiero teraz zaglądam bo bujałam sie po allegro

Ja po wizycie u gina ale nic mnie nie uspokoił , nie zrobił mi USGbo jakas awariaszak b to trafił , zbadal mnie tylko i powiedział ze oki , ze macica szybko rosnie i jest coraz wyzej , i ze z tego powodu odczuwam ból czasami ze robie sie az blada , kazał brac witaminki i magnez dodatkowo no i no spe 3xdziennie zeby nie bolałoquźwa mać ale jestem zła i dalej w niepewnosci czy wszystko ok , pojade pewnie zrobic USG prywatnie zeby uspokoic samą siebie bo do 22 kwietnia nie bede czekac bo jajo szybcej zniosę

A tak pozatym to ide luknąć co popisałyście

Iwonka nie denerwuj sie zrób USG na pocieszenie powiem Ci ,ze miałam straszne bóle brzucha w ciąży z Lenką i to długo a wszystko było w porządku musiałam brać no spe i jakieś czopki rozkurczowe i byłolepiej
 
Do góry