reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

a z Sewka terZ TAKA Maruda ze masakra...
ale spac nie chce.....
ja nie pojde spac nie wiem o ktorej bo jemu sie nie chce zaraz ide sie kaac robie sniadanie i gasze swiatlo...:wściekła/y:
 
reklama
a ja sie wkur:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Laura poszla spac z nie umytymi zebami bo tatusiowi brakuje sily na mycie zebow:crazy::no:ale lezec przed tv ma sile:wściekła/y::wściekła/y:
Za to ja mu dam obowiazek codziennego mycia zebow coreczce:crazy:



Agnes dzis masz dobry dzien na allegro:-)


no to soe Twój nie popisał z myciem zebów .


oj mam dobry dzień na allegro i się bardzo cieszę,wczoraj wpadło 85zł a dziś 130zł,no super.mam już kaske na nowy rower dla Oliwki.ale się cieszę
 
Ostatnia edycja:
Witam . Ja tak samo jak Ty Trinakria mam cudownego męża więc też się nim chętnie pochwalę . Od samo początku we wszystkim mi pomaga jak i w domu tak i przy synku , kiedy ma wolny dzień to zajmuje się Mateuszkiem , a mnie wygania do koleżanek :) . Teraz mały ząbkuje i bardzo nie spokojnie śpi i to mój mąż do niego wstaje , robi mu ciepłe mleczko i karmi mi każe spać mówiąc że przez cały dzień i tak się dość narobie :) dodam , że pracuje od 7 rano do 18-19 :( . Pozdrawiam .
 
ja juz na koncu się wkurzyłam i powiedziałam babie ,że jesli nie rozwiażey tego problemu w ten sposób to ja to zgłosze pomkolei do pedagoga dyrekcji a jak bedzie trzeba to i na policję bo to znęcanie sie psychiczne i koniec tematu najbardziej wkurzyła mnei tekstem ,że jak jej syn powie ,że Laura na niego brzydko mowi a ona się wyprze to komu uwierzę , powiedziałam ,ze mojej córce bo jej ufam i ma chaakterek ale jest szczera do bólu jak narozrabia to się zawsze przyznaje jednak na pewno bym z nia po takiej informacji porozmawiała a nie bagatelizowała sprae , najlepsze że ta matka drugiego chłopaka powiedziała ,że mówię prawdę bo jej syn jej się przyznał i wie ,że oni się do neij brzydko odzywaja i ona na pewno na to nei będzie pozwalać ale nawet to jej nie przekonało teraz cała wina jest na tym drugim chłopcu i mojej Laurze
niestety trafiłam na wyjątkowo tępe babsko i już cały wieczór się wkurzam :wściekła/y:

Lena jeszcze nie śpi ostatnio biega fletem i gra a nie wiem nawet kiedy sobie do łóżeczka schowała pod materac i wyjęła i gra na flecie zamiast spać :no:
ja się chyba położę tez niedlugo do łóżka bo się czuję strasznie zmęczona tym dniem
 
Witam . Ja tak samo jak Ty Trinakria mam cudownego męża więc też się nim chętnie pochwalę . Od samo początku we wszystkim mi pomaga jak i w domu tak i przy synku , kiedy ma wolny dzień to zajmuje się Mateuszkiem , a mnie wygania do koleżanek :) . Teraz mały ząbkuje i bardzo nie spokojnie śpi i to mój mąż do niego wstaje , robi mu ciepłe mleczko i karmi mi każe spać mówiąc że przez cały dzień i tak się dość narobie :) dodam , że pracuje od 7 rano do 18-19 :( . Pozdrawiam .

no to pozazdrościć
 
wITAJCIE.ja mam wrazenie ze dzis moich postow nikt nie zauwaza.Nie wiem moze dlatego ze nic takiego nie pisze:-p.Wiecie mam @ wiec musze sobie troche pomarudzic :-D.

Pochwale sie w srode mamy z G 3 rocznice slubu i idze z G sama bez Oliwki do kina.Wybralam film ktory akurat leci u nas w kinie :tak:.Idziemy na Randke w ciemno:tak:.
Babcia i dziadek,wujek i ciocia sie zajma Oliwka.



od dzisiaj chodzę na zabiegi na bark, ciekawe czy mi to coś pomoże ale już nie mogę się nawet w nocy przekręcić z boku na bok bo mnie tak boli:-:)-:)-(

i idę już stąd bo mnie oczy bolą, poprzednia szata graficzna była lepsza:tak::tak::tak:
Wspolczuje bolu barku:-(.
a my z M umieramy chorzy oboje:dry::-:)-:)-( głowa mnie nawala jak cholercia, a Maks jeszcze wyje, a za wczesnie zeby go kąpac i klaść spac jak sie obudzil po 17:baffled:
Zdrowka dla was.
Czesć dziewczyny!
Ja oczywiście tylko na chwilę, bo Zuzanka pewnie za chwilę wstanie. :tak:

Melduję, że żyję i czuję się troszkę lepiej. Zuzia tylko je, je i śpi, Piotruś jest w niej absolutnie rozkochany - pomaga przy przewijaniu i kąpieli, czyta jej książeczki, pokazuje zabawki, jak ją karmię to ją głaszcze po główce, a jak płacze to trzyma ją za nóżkę albo za rączkę i mówi "ciiiiiiiii" :-D:-D:-D Normalnie prawdziwy dzielny starszy brat :-D:-D:-D:-D

No i jeszcze wtrącę coś na temat nowego wyglądu forum - nie bardzo mi się widzi :no: Chyba za bardzo się przyzwyczaiłam do tego, co było przedtem. :-p
Fajnie z sie odezwalas i ciesze sie ze u was lepiej z karmieniem i wogole:tak:.
Witam dziewcyzny
za chwile kapanie malej potem malego - m znow na nocke do pracy...
dzis bylam se spotkac z dziewczyna z ktora lezalam na porodowce - bardzo fajnie spedzilysmy czas - umowilysmy sie znow na przyszly tydzien
ale dzis normalnie wiatrzysk bylo niesamowite
teraz przed chwila mialam gosci...
wiec roboty mialam co nie miara bo jak przyjechalam to chwycilams ie porzadkow bo rano nie zdazylam no i tak mi dzien zlecial

nie podoba mi sie to nowe forum bleeeeeeee
Fajne takie spotkanie.
Hej wieczornie

Ja dopiero teraz zaglądam bo bujałam sie po allegro :happy::happy::happy:

Ja po wizycie u gina ale nic mnie nie uspokoił , nie zrobił mi USG:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:bo jakas awaria:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:szak b to trafił , zbadal mnie tylko i powiedział ze oki , ze macica szybko rosnie i jest coraz wyzej , i ze z tego powodu odczuwam ból czasami ze robie sie az blada , kazał brac witaminki i magnez dodatkowo no i no spe 3xdziennie zeby nie bolało:no::no::no:quźwa mać ale jestem zła i dalej w niepewnosci czy wszystko ok , pojade pewnie zrobic USG prywatnie zeby uspokoic samą siebie bo do 22 kwietnia nie bede czekac bo jajo szybcej zniosę:baffled::baffled::baffled::confused::confused::confused:

A tak pozatym to ide luknąć co popisałyście
Napewno jest wsio ok .Ja na Twoim miejscu tez bym poszla prywatnie na usg .Nie dlatego ze jest cos nie tak ale dla wlasnego spokoju.Bo jak bedziesz spokojan to i lepiej sie bedziesz czula :tak:.
Na pewno jest dobrze.Nie denerwuj się,bo może stres tak na Ciebie właśnie wpływa,że Cię boli.



Fajnie,że Piotrunio taki dzielny brat.:tak:

Dzwoniłam właśnie do mamy.
Tata już po wstępnych badaniach szpitalnych.
Zrobili krew,mocz,EKG,EEG i nawet Bronchoskopię.:szok::szok::szok:
Nie wiedzieć czemu ma założony już wenflon.:szok::szok::szok::baffled::baffled:
Jak na pierwszy dzień to uważam,że ostro się za niego wzięli
Położyli go na chirurgii ,więc na pewno szykowany będzie do operacji.:tak:
Bardzo dobrze ze sie szybko i konkretnie wzieli za tate:tak:.
Nic tylko zjesc i sie polozyc - od jutra zmiana rytmu dnia :))
 
reklama
Do góry